vursan & stoeger x20 ( maden ın chına :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dürbünün özelliklerinden bahseder misiniz?Netlik ve paralax ayarı konusunda bilgi verirseniz sevinirim.Buna göre satmayı düşünürseniz bizim de bir fikrimiz olmuş olur.3*9-44E OPTIMA yakın mesafede beklentilerimi karşılamıyor.5 metre - 10 metre - 20 metre uzaklık için görüntü netliği nasıl acaba?

Bir de acilen GURUPMAN bekliyorum.

• sağolun arkadaşlar,en kısa zamanda grupman çalışması yapacağım :thumbdown:

dürbün benim çok hoşuma,dedimya birde mildotlu olsa süper olacakmış ;tacli#
    paralax ayarıda güzel işliyor sorum yok,çin malı deyip geçmeyin adamlara yeterki paranın ucundan azıcık daha fazla göstersin iş adamları neler neler yaparlar,

• Hayırlı olsun kadir abi.Sıçan yememesi dileğiyle güle güle kullan. ^^

• En kısa zamanda grupları ve tüfeğin maksimum şişeyi imha ettiği mesafeyi bekliyoruz..Dürbün için bitanede ben alabilirim :)

• sağolun arkadaşlar teşekkür ederim ;tacli# grupman çalışmaları yapacağım en kısa zaman içersinde ;avci;

• nerde kalmışdık arkadaşlar :him:s

bu gün yine evimin yanındaki araziye gittim atışa stoeger x20 tüfengim ile ;tufey#;confused;

ilk amacım grupman yapmaktı merak edenler için :him:s iyi bir grupman çıkarmam için çok sağlam bir destek aparatına ihtiyacım var :rolleyes: onsuz net bir grupman çıkaramayacağımı anladım ;confused;u½%; bir dahaki sefere video lu çekim yapacağım o zamana kadar kendime tahtadan bir mengene yaptıracağım ;şrofls;.;dance;;tacli#

dürbün olarak 3.9x50 E tasko yu kullandım bu sefer,mustafa abi nin yeni dampasını taktım tüfengime :thumbdown:
    3.9x32 biraz cılız kalıyor görünüm açısından ;şrofls;. tüfeğimin karizmasına yakın büyük bir dürbün takaım dedim ;grin;

feda olsun dedim sana bütün dürbünlerim dedim taktım tüfengime ;tacli#

mesafe yine 85 metre ;grin;ama bu sefer 4.5 mm atan stoeger x20 diye çin malı bir tüfenk ile, hedef aynı efes bira şişesi hemide kalınından ağalar ;şrofls;.;tacli#
    işte yeni oyuncağım
     [Resim Engellendi: http://s2b.directupload.net/images/081017/temp/ezhsmggp.jpg]

85 metre ;grin; pellet diana hig power,şişe sizlere ömür ;şrofls;. EL FATİHA ;tacli#
     [Resim Engellendi: http://s8b.directupload.net/images/081017/temp/6btiz6ub.jpg]
    veeeeeeeee 103 metreeeee,hedef 70 lik rakı şişesi :!:
    aynı mesafede patriot abisi 5.5mm pellet ile ince şarap şişesini kırmış idi geçen hafta,
    hedef daha kalın şarap şişesine göre ve kullanılan mühümmat daha küçük ;( hadi oğlum vur şunuuuuuu ;tufey#

ahanda vurdu 103 metre

[Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/081017/temp/oqyo2yeg.jpg]

http://s7b.directupload.net/file/d/1585/oqyo2yeg_jpg.htm
    yarım kalan şişeyi diktikden sonra bir tanede ts 10 gönderdim,hedef tamamı ile yerde darmadağın ;grin; ama 2 ci atışımda ;tacli#

gözlerim yaşardı doğrusu arkadaşlar ;#^+. ilk defa 4.5mm bir tüfek ile 103 metrede rakı şişesini kırdım bu arada karmın acıkdıı ağlamakdan :pinch:
    menüde sac tava var :P
     [Resim Engellendi: http://s1b.directupload.net/images/081017/temp/nerwlxgz.jpg]

bir dahaki sefere hedef 125 metre, kırarsa daha üzeri mesafeyi sizler ile paylaşırım arkadaşlar

• eline sağlık Kadir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• kadir dostum hep aynı şeyi yapıyorsun nedense hep aç karnıma denk geliyor ben şimdi sac tavayı nerde bulucam?demekki ucuz tüfeklede uzun mesafe atışları yapılıyormuş şimdiye kadar kaliteli tüfekler 100 mt ve üzerinde etkiliymiş imajı vardı teşekkürler atışlar ve yorum için ben bile patriotu daha yeni tanıyorum dampa olmayınca tüfeğin gerçekte neler yapabileceğini bilmiyordum yavaş yavaş öğreniyorum yaylı demek özgürlük demek

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• uzak mesafede etki meselesi tüfeğin kalitesi ile değil piston boyu ve yayı ile alakalıdır kaliteli tüfekler daima daha uzun ömürlüdür ve isabetide yüksek olur bana göre iyi tüfek siz hata yapmadığınız sürece hata yapmayan tüfektir.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Hakkaten ne zaman bu konuyu açsam buzdolabına yöneliyorum ama ne balık var ne saç kavurma 8|;şrofls;. . Neyse atışlarınız çok iyi anlaşılan tüfek de iyi.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• kadir dostum hep aynı şeyi yapıyorsun nedense hep aç karnıma denk geliyor ben şimdi sac tavayı nerde bulucam?demekki ucuz tüfeklede uzun mesafe atışları yapılıyormuş şimdiye kadar kaliteli tüfekler 100 mt ve üzerinde etkiliymiş imajı vardı teşekkürler atışlar ve yorum için ben bile patriotu daha yeni tanıyorum dampa olmayınca tüfeğin gerçekte neler yapabileceğini bilmiyordum yavaş yavaş öğreniyorum yaylı demek özgürlük demek

sağolun arkadaşlar teşekkür ederim ;tacli#
    nasip olurda bu taraflara yolunuz düşerse balıkda yediririm sac tavada :)
    hüseyin kardeşim bir dahaki sefere aynı mesafeyi diana mod48 ile deniyeceğim,tabii bu arada dürbünün altına 2 milim kalınlığında sıvı conya sıkağım,malum diana mod48 sadece dürbünlü atışlarımda düşme yapıyor,bu şekilde çare olmaya çalışacağım,bu tüfekde rahat kırar bu mesafelerden şişeyi,
    uzun mesafe atışları için mildotlu dürbün şart,yoksa keyif alamazsınız,ben son 2 atışımda oldukça gerekli bir şey olduğunun farkına vardım,
    tüfek gerçekden çok hoşuma gitmeye başladı,kışın tarlada yürürken sıkıntıda yaratmaz hafif bir tüfek ;tacli#

• Official Post

İnanmayın ben yanına gittim ne balık yedirdi nede sac tava ;kihhik, g;$i

• mustafa abi siz oturdunuzda benmi ısmarlamadım balığı, sactava yı yahu ;kihhik, o ziyareti ben saymıyorum,bir dahaki sefere ziyaretin zamanını uzun tutarsanız,yemekden sonra discoya bilem götürürüm ben sizi ;grin;

• Official Post

mustafa abi siz oturdunuzda benmi ısmarlamadım balığı, sactava yı yahu ;kihhik, o ziyareti ben saymıyorum,bir dahaki sefere ziyaretin zamanını uzun tutarsanız,yemekden sonra discoya bilem götürürüm ben sizi ;grin;

Biliyorum Kadir :) ben ogün 45 dakika senin iş yerini aradım, vakitde geçmiş, sende yoğundun, inşaallah bir başka sefer, bende istanbula geldiğinde beklerim seni.

• inşallah mustafa abi,fırsatı bulduğum gün 1 ay tatil yapacağım,abimi kandırmanın yollarını arıyorum ;tacli# 6 yıldır memleket yüzü görmemişim ;#^+.
    11 yıldır çok sevdiğim izmir e gidemiyorum,istanbul da bir o kadar olmuştur,en son o büyük depremden hemen sonra ordaydım iş icabı ;(

• hayırlı olsun 100mt ve üzeri atışlarını bekliyoruz

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.