16 Kasım 2008 ZEKERİYAKÖY Tüm Forumlar Dostluk ve Atıcılık Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • polat bey,neredeyse bir yıdır sizinle ve mustafa beyle tanışmak için fırsat kolluyorum.ancak yine 657 engeli. pazar günü sürücü kursu eğitmeni sınavı komisyon görevi çıktı ve kıvırma payım sıfır.oğlumla birlikte gelemeyecek olsak bile kalbimiz sizinle... inşallah önümüzdeki günlerde yine böyle bir buluşmada görüşmek dileğiyle, saygılar.

marmarateam.png

• ayy ecii burası bıldır sene gettiğimiz yer değimi.rose valley g;$i;kihhik,

hamdım piştim yandım oldum.

• polat bey,neredeyse bir yıdır sizinle ve mustafa beyle tanışmak için fırsat kolluyorum.ancak yine 657 engeli. pazar günü sürücü kursu eğitmeni sınavı komisyon görevi çıktı ve kıvırma payım sıfır.oğlumla birlikte gelemeyecek olsak bile kalbimiz sizinle... inşallah önümüzdeki günlerde yine böyle bir buluşmada görüşmek dileğiyle, saygılar.

Sağlık olsun, gönüller bir..
    Geçenki büyük buluşmaya da ben katılamamıştım o kadar istediğim halde.
    Bir başka vesileye inşallah.

S&W 686-6

• benim yatagundan bir ricam var eğer buluşma günü oraya sitede satılan bb lerden getirirlerse hem bizi lojistik olarak desteklemiş olurlar hemde boşuna kargo parası vermeden alış veriş olur. u½%; tabi birde indirim olursa dadından yinmez . ;confused; :rolleyes:

• Official Post

benim yatagundan bir ricam var eğer buluşma günü oraya sitede satılan bb lerden getirirlerse hem bizi lojistik olarak desteklemiş olurlar hemde boşuna kargo parası vermeden alış veriş olur. u½%; tabi birde indirim olursa dadından yinmez . ;confused; :rolleyes:

Paketinde 5 YTL kâr'a fazla diyorsan bilemiyorum, arkadaşlara söylerim getirirler,

• mustafa abim, 5.5 mm bb atan havalı varmı?

varsa getirebilirmiyiz?

bu hafta sonu istanbuldaydım arabamla 650*2 =1300 km yol teptim. cebime baktım ulaşabildiğim kartalcin yani yusuf kardeşimiz oldu. sağolsun bir urfa sofrasında yemekte ısmarladı. atışa şöyle orta bir yerlerede gelsek nasıl olur .? denizli gibi ^^

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen tuka ().

• Mustafa Arkadaşım,
    Buluşmamızın saatini belirlemeyi öneriyorum. Katılımcılar kendilerini ayarlayabilsinler bir an önce.

S&W 686-6

• Paketinde 5 YTL kâr'a fazla diyorsan bilemiyorum, arkadaşlara söylerim getirirler,

mustafa abi olurmu öyle şey sen ne dersen odur. ^^ bizimkisi .çarşı alışganlığı hastalık olmuş artık sen idare et bizi

• fatih abicim sensiz buluşmamı olur. ne yap et muhakkak gel abi sen bizim bu hobideki her türlü silah ve mühimmatı deneyen tecrube eden tek arşivimissin sensiz olmaz.

• Buluşmaya bende gelmek istiyorum ama malum bizim işler hafta sonu daha yoğun oluyor eğer burda durucak birisi ayarlayabilirsem ancak öyle aranıza katılabilirim...

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Bu buluşmalara katılmayı çok istiyorum ama maalesef istanbulda sizlerle hiç buluşamayacağım sanırım.Bilmenizi istediğim bişey var daha önceki buluşma fotoğraflarınıza baktım eğlencenize pcmin başından ortak olmaya çalıştım.Bol bol resim çeker atışlarınızı videoya alırsanız gelemeyen bizleri de sevindirirsiniz.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Merhaba arkadaşlar, bir havalı silah meraklısı olarak sizlerle tanışmak ve bilmediğim konularda sizlerden bilgi almak

arazide isabetli atışlar yapmak için buradayım hepinize selamlar. 8o

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• Official Post

Merhaba arkadaşlar, bir havalı silah meraklısı olarak sizlerle tanışmak ve bilmediğim konularda sizlerden bilgi almak

arazide isabetli atışlar yapmak için buradayım hepinize selamlar. 8o

Öncelikle hoşgeldiniz, silahı olan, olmayan, bu hobiyi seven herkes pazar buluşmasına davetlidir.

• Mustafa bey hastalıklardan kurtulabilirsek bu buluşmayı kacırmak istemiyorum tüm dostları görmedileğiyle .... ;keyf;

• ..................... bu hobiyi seven herkes pazar buluşmasına davetlidir.

Mustafa Kardeşim,

Daha önce de sormuş idim: buluşma saati belli mi ??

S&W 686-6

• Official Post

Abi günler kısaldı ben sabah 10:00 da gelinmesini öneriyorum, ayrıca herkes yanında ihtiyacı kadar içecek ve oturgaç ihtiyacım olur diyenlerde kendilerine oturgaç getirsinler, ben mangal ve bol miktarda Yavuk pirzola - ekmek - ve mangallık sucuk getireceğim.

• ben oturgaçlı götürgecimle geleceğim için oturgaçlı götürgecin ambarına bir oturgaç atarım götürürüm. ^^g;$i