15 Kasım 2008 Cumartesi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bir terslik olmazsa ben varım tabii ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bu hafta ben de varim insallah

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Ben de gelirim... Sabah 07:32:09 gibi 1 nolu çamlıkta olurum... ;keyf;

Çok geç bir saat bence 05:11.59 olmanı tavsiye ederim

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• Çok geç bir saat bence 05:11.59 olmanı tavsiye ederim

söylediğiniz saatlerde yazın buluşuyoruz, kışın hava karanlık oluyor. g;$i

.

ankarateam.png

• inşallah bi aksilik olmazsa 09:46:23 gibi bizde gelicez. Erdem abi bu arada HW 100 yolcu olmuş kim bu şanslı silahsever :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• HW100 değil dürbün gitti, biz HW100 lerimizi seviyoruz :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• senin hw100'ü bende seviyorum murat abi

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• hepinizi seviyoruz.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Ya abiciğim artık forumda dolaşırken utanır oldum. Erdem abi derki: Oğlum karabatak gibisin bir varsın bir yoksun :) haklı. Ama ben karabataktan ziyade tam bir batak oldum. Saolsunlar okulu bitirdikten sonra maaşımızda bir artış olmuştu, şimdi de yanlışlık yaptıklarını söyleyerek veya kanun'daki bazı değişiklilerle ilgili olarak maaşımda yaklaşık olarak 200 YTL bir düşme sözkonusu bir de 2008 başından beri verilenin geri alınması Toplamda her ay için 400 YTL gibi bir düşüş oluyor. Şu ekonomik sıkıntının içinde böylede bir durum olunca cabası. PCP alalım diye hevesleniyoruz. Onlar bize Paralar Canım Paralar (PCP) yani :) neyse böyle zevkli bir ortama kim gelmek istemez ki. Kayboldum zannetmeyin. Yakın bir zamanda görüşürüz. Devlet baba inşallah bu işi düzeltecek. ;şrofls;.

• Özgür herşeyi devletten bekleme ;şrofls;. sen gel yeterki PCP bol miktarda var, at atabildiğin kadar.

AnkaraTeam yine mükemmel bir buluşma gerçekleştirdi, AnkaraTeam'in DowJones endeksindeki hisseleri süratle değer kazanmaya devam ediyor,
    ben biraz geç kaldım, arkadaşlar ben gittiğimde ısınma hareketleri yapıyor, soğuktan pellet tutamaz tetik çekemez parmaklarını ısıtmaya çalışıyorlardı ;şrofls;.
    elini sıktığım herkez elimi bırakmak istemiyordu, sıcak eller-parmaklar sadece bendeydi #hims
    neyse sonra güneş ısıtmaya başladı, programına göre herkez yavaş yavaş elinin yolunu tutsada, ben saat 15.00 gibi ayrıldığımda Serdar ve Volkan hala atışlara devam ediyorlardı.

bütün arkadaşlara teşekkürler.

.

ankarateam.png

• Evet yine harika bir buluşma oldu. Kamuran abinin ilk dakikalardaki kahve manevrası donmuş bedenler üzerinde yumuşatıcı etki yaratarak kendine da söylediğim gibi Kamuran abi için cennetin kapılarını araladı. Vallahi o kahveyi uzun süre unutamam herhalde. Midemde nükleer reaksiyonlar oluyor gibi hissettim. Bir sıcaklık, bir erime falan... =)

Yine verildi peletin gözüne tabii. Erdem abinin dediği gibi heryer pcp, herkes de ısrar ediyor al bununla da at diye sağolsunlar. Yanlış hatırlamıyorsam 7 FX, 1 S410, 1 HW100, 1 Mod42, 1 Cfx, 1 Patriot vardı buluşmada.

Bu arada Erdem abinin 45 metrede 5 atış 15mm'lik grupmanı ve yapılış aşamasındaki stresi de görülmeye değerdi.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Official Post

Desenize artık Ankara'nın Vasiliside oldu. Tebrikler Erdem ;d;agt

• Her zamanki gibi cok guzel bir bulusma oldu. Sabahin ayazini atlattiktan sonra uzunca bir muddet muhtelif hedeflere, sise, kapak, CO2 tupu vs., attiktan sonra gitmeye yakin grubumuz geldi ;kihhik, . Havanin isinmasi ve ruzgarin dinmesiyle grup atislarina basladik. Ben 45 metreden iki adet 10 atislik ve bir adet 12 atislik grup yapmaya calistim ama 4.5-5 cm civarinda ciktigi icin burada yayinlamiyorum.
    Beni gorunce Erdem'in de cani cekti herhalde ve grup boyle yapilir deyip gecti tufeginin basina. Ilk birkac denemede 5 atis 20-30 mm civari gruplar yaptiktan sonra son seride atislar yanyana dusmeye baslatikca Erdem de gerilmeye basladi. Ozellikle son atista "flyer" beklentisi had safhadaydi. Atisi takiben Erdem'den h....tir nidasi cikinca grup bozuldu dedik. Evet bozulmustu ama o kadar degil. Tebrikler ERDEM.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Kutluyor resimler içinde teşekkür ediyorum sizlere bakıp imrenerek geçirdiğimiz bir haftasonu daha.Yücel arkadaşımız atış pozisyonunda bacak bacak üstüne atarak duruma ne kadar hakim olduğunu göstermiş tebrikler.Bu arada Erdem abi resimlerden pompada artık eskisi kadar zorlanmadığını görüyorum,yanılıyormuyum kaslar alışmış gibi.

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• .Bu arada Erdem abi resimlerden pompada artık eskisi kadar zorlanmadığını görüyorum,yanılıyormuyum kaslar alışmış gibi.

haftasonu alışıyor sonra unutuyor ;şrofls;.

tabii gurupmanları pompalama sonrası yaptığımıda itiraf edeyim, nefes oturdukça gurupman küçüldü ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

ankarateam.png

• demekki birde sigarayı bıraksan(içiyorsun diye hatırlıyorum) peletleri iğne deliğinden geçireceksin. ^^

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png