Konyadan Yokmu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Konyadan tim kuracak arkadaşlar yokmu şöle hafta sonları bi araya gelsek atış falen yapsak piknik falen hani

FX GALADYATOR
    KRAL PUNCHER BREAKER W

huğlu sp

huğlu 5+1 otm

üzümlü 7+1 pomp

• Konyadan tim kuracak arkadaşlar yokmu şöle hafta sonları bi araya gelsek atış falen yapsak piknik falen hani

forumda Konya'dan arkadaşlar var, umarım buluşup bu hobiyi zevkle paylaşabilirsiniz ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Konyaya 5 saat uzaktayım Karaman/ERMENEK'te bende çok isterim. Hayırlısı bakalım belki bahara doğru Meram bağlarında neden olmasın...

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• TeaMMeraM için Nişancı da lazımmı? ;şrofls;.

Benim Patriotun ömrü arabanın bagajında geçiyor, heran bir fırsat bulurumda gider atış yaparım hayaliyle ama nemümkün. Bu iş tekbaşına olmuyor, o yüzden Konya da buluşma tertip edilmesi durumunda ben herzaman hazırım.

Selamlar

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• ben de varım ;konuyu hortlatmak istemedim ama ben de katılırım böyle bir organizasyon olursa.
    konya-kumköprü.

• Vay kardaslarım vay nerelerdeydiniz siz.

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• Demekki biraz daha çabalasak 10 kişiyi bulacaz yazın birkaç tertip yaparız artık

FX GALADYATOR
    KRAL PUNCHER BREAKER W

huğlu sp

huğlu 5+1 otm

üzümlü 7+1 pomp

• Arkadaşlar hakikaten ya, bakın yaz geldi sayılır. Goca Gonya dan 10 kişi çıkaramazsak ben Ankaraya taşınır, Ankara Team e kaydımı yaptırırım hee.

Bence biriniz bi tarih atın ortaya herkes o tarihe göre ayarlasın kendini işini-gücünü. Fire vermeyelim, tanışalım, atışalım. ;avci; mis gibi mangalımızıda yapalım. Zaten biz Barbaros kardeşimle son 2 aydır buluşup tanışmak için efor sarfediyoruz, hiç olmazsa bu vesile ile tanışırız ;şrofls;.

Selamlar

Emrah

• Official Post

Sooder beyşehirde ikamet ediyor, buluşmayı altınapa barajı civarında yaparsınız, piknik alanlarıda güzeldir oraların, olmadı tutlukırı yada çayırbağıda olur. :)

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• cumartesi yahut pazar sabahı erken den çıkarsanız akseki yi aştınız mı manavgat dasınız ;şrofls;. hem atış yaparız hemde denize gireriz nasıl ama ;şrofls;. ayrıca hemşeri de sayılırız benim anne tarafı konyalı g;$i
    yazın bura da cuma cumartesi pazar konyalı günü ;kihhik, kimse beni yanlış anlamasın,zaten konya da memleketim sayılır,sahilde elimde olta takımı ile yürüyorum ;kihhik, 150 metre filan var adamın biri dolmuşdan indi denize koşarak gidiyor ;şrofls;. ama üzerinde şort mayo yok ;şrofls;. şaban donu var #hims;lol; suya bir atlayışı bir de kalkışı vardı ;lol; ben dedim bu adam kesin bizim otaraflar dan ;şrofls;. plakayı görünce haklı olduğum ortaya çıktı ;şrofls;. normal de o don ile denize girmek yasak ama nerde uyaran ;tacli#

espiri bir yana gelirseniz beklerim arkadaşlar bu tarafa ;tacli# şişeleri bile hedefe diker hazır kıta beklerim vallah ;şrofls;.

• Dostum ben bu hafta nısanlanıyorum ondandır pek bos vaktım yok ama su telaseleri atalım guzel bır bulusma yapalım gelen gelır zaten mangal dedin mi hic bir konyalı hayır demez ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

• ;d; Şimdiden Tebrik ederim....

• Konuyu bir hortlatayım arkadaslar tanisalim da bizde bir seyler yapalım oturup duruyoruz tek basımayım dıyede bir yere gidesim gelmiyor bir yerler belirleyelimde gidelim atalım biraz mesela haftaya o zamana kadar herkes gorur heralde 27.12.2009 olabilir herkes bir selam versin gelecekleri bilelim de hamde tanısırız

• Gelemem ama gelecek arkadaşlara bol keyifli atışlar dilerim

Malum hafta sonları ve çarşamba günleri yasal av günleri.. Av sezonu dışında buluşmalara her türlü varım

Saygılar sevgiler

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Evet arkadaslar konuyu tekrar hortlatayım yarın ne yapıyoruz