22 Kasım Cumartesi buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kamuran abi son fırsattan kastım kar yağmadan önceki son buluşma olabilme ihtimali için. Valla heralde bizim hakkımızda genel yorum bu olsa gerek "Allah Size Akıl Fikir Versin " ;lol;

Ama kar üstünde yapılan buluşmaların tadıda ayrı oluyo erdem abininde dediği gibi paintbal toplarının kar üstünde patlayışını izlemek büyük zevk.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• biz gelemeyiz sanırım.:(

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Revoyu pardon sizi özledik yahu ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

geçen hafta siz gittikten sonra Göktuğ geldi, ben hasret giderdim ;şrofls;.

yalnız bi ara hedef değiştirmeye giderken arkadan pıf-pıf-pıf-pıf-pıf-pıf diye seri bir ses geldi, arkamı dönüp Göktuğ'a:

-ayıp oluyor ama ha!

diye bağırdığımı hatırlıyorum ;şrofls;.;şrofls;. değişik bişey hakkaten g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 'Ankara Team' mensubu arkadaşlarım.

22 Kasım buluşması hangi saatler arasında ve nerede yapılacak? Bilgilendirirseniz katılmak isterim.

Selamlar.

Atilla MUTAFOĞLU ;şrofls;.

• paintsign

yukarıdaki linkteki tesise gelin ama tesise girmeyip (sabah 9.30da açılır) yolu devam ederek tepeye çıkın sol tarafta bir çamlık göreceksiniz, orada oluruz.

ilk gidenler 7.30-8.00 gibi orada olurlar,

görüşmek üzere

.

ankarateam.png

• Erdem abi, hafta içi hep yağışlı geçti, çamlığa çıkan yol çamur olursa nasıl çıkacaz? :him:s

sende 4x4 bi araç yok mu yoksa? ;şrofls;.

bu yağışla çıkılmaz hale gelmemiştir sanırım, sabah göreceğiz.

.

ankarateam.png

• Erdem abi, hafta içi hep yağışlı geçti, çamlığa çıkan yol çamur olursa nasıl çıkacaz? :him:s

Bu kadar yağışla bir şey olmaz.... Daha çok yağarsa nasıl olduğunu aşağıdaki konuyu inceleyerek anlayabilirsin. ;şrofls;.;şrofls;.
    AnkaraTeam 01 Mart 2008 Buluşması

• Yarın çok rüzgar bekleniyor, akşama da sağanak yağmur.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• iyi geceler herkese. buluşma ile ilgili bir gelişme var mı? ne yapılıyor.
    benim geleceğim kesin değil ama. ne tüfeği kontrol ettim. ne pellet varmı baktım hiçbir hazırlığım yok :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• iyi geceler herkese. buluşma ile ilgili bir gelişme var mı? ne yapılıyor.
    benim geleceğim kesin değil ama. ne tüfeği kontrol ettim. ne pellet varmı baktım hiçbir hazırlığım yok :)

Köksal sen askerde unutmuşsun herhalde "Ankara Team" i, her halukârda bir ya da iki kişi olsak bile buluşma olur. g;$i

• sabah uyanamadııııııımm offf . gece 2 de yattım hemen telefon ediyorum şimdi size inşallah gitmemiştirsiniz. ;avci;

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• ben bu hobiye başladığımdan beri böyle rüzgar daha önce 1 kere ya gördüm ya görmedim, feci esiyordu.
    ama yinede kalabalık ve muhabbeti bol bir buluşma oldu.
    Atilla beyde (Atikomu) geldi onunla da tanışmış olduk. ekip büyüyor.

.

ankarateam.png

• Ben gelemedim işim uzun sürdü, soğukta üşüdüm rüzgar yedim, eve gelince valla direk yemek yiyip sıcak yatağıma girdim. Şimdi daha yeni kalktım #hims

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Kalabalık bir buluşma sayılırdı,Ancak Atış için , Rüzgar fırtına Keyfimizi kaçırdı...Atilla Bey'ede aramıza hoş geldiniz diyoruz,Dostlarla birlikte olmak Güzel,Hoşca vakit geçirdik... ½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Bugün en çok rüzgarı ben yemişimdir herhalde. Sabah 8 gibi çamlıkta yalnız başıma biraz atış yaptım, üşüyünce arabaya bindim camı açıp atış yaptım ama; bizim silahlar araç içi kullanıma uygun değil...Diğer arkadaşlar gelince aşağı indim ama rüzgar orada da baya bir esiyordu...Herşeye rağmen sohbet güzeldi. Atilla Beyin de katılımı ile grubumuz büyüyor...

Bu arada ben ayrılırken Köksal'la karşılaştım, askerlik yaramış, çakı gibi olmuş. Hoşgeldin Köksal...

• Hoşgeldiniz Atikomutan:)..(AFFINIZA SIĞINIYORUM UMARIM KIZMASSINIZ.) bilginizle bize ışık tutacaksınız şimdiden teşekkürler.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png