webley Patriot 5.5 ( Sideprensi7) den aldığım tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tşk etmek istiyorum ilk olarak kadir abiye tüfeğe çooooooooook güzel bakmış ayrıntıya girmeme gerek yok webley patriot 1. nesil harika bir işcilik fare yiyen yerler devede kulak nohut kadar 2 yer onun dişında namluda - kabzada cizik yok

100 YTL aldığım bir tüfek için beklentilerimi fazlası ile karşıladı ayrıca burdan tşk etmek istiyorum 1 kez daha Mustafa Serdar Beyin eline koluna sağlık tek kuruş para almadan tüfeğin namlusundaki kadir abimin kullanırken oluşturduğu eğrili düzeltti Sonuç Mükemmel İlk günkü gibi zaten Çok dikkatli bir kullanıcı Kadir abim Bunu şuan anladım tüfeğe gerçekten iyi bakmış ayrıca istediği fiyat onun için harcadığı masrafları karşıladığını bile sanmıyorum Şimdi tek eksiğim kaliteli bir dürbün ve yanına dürbünlü tüfek kılıfı.....

;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;
    TŞK LER KADİR ABİ MUSTAFA SERDAR BEY
    ;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• hayırlı olsun, güle güle kullan.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayırlı olsun, güle güle kullan.

Tşkler Allah olmayana nasip etsin ) ;d;

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• hayırlı uğurlu olsun kardeşim , kazasız belasız günlerde kullan , kadir abiyi anlatmaya gerek yok , gözün kapalıyken alışverişini yaparsın kendisiyle , hatta silahta senin bulamayacağın bir kusur varsa onuda söyler sen sormadan , birde ikinci dürbünü satışa çıkarsa ;tacli#
    mustafa bey zaten hepimizin abisi ve herkesin yardımına koşan bilge abimiz .
    hepimizin adına sonsuz teşekkürler .

• Hayırlı olsun kardeş Allah kaza bela vermesin güle güle kullan.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• hayırlı olsun...kazasız belasız kullanın..

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• hayırlı olsun, isabetli atışlar:)

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• sideprensi07 nin sıfırını (0) patriot ilemi vurdun dostum ;şrofls;.
    hayırlı olsun güle güle kullan,dürbünsüz atışları bana keyif vermiyordu,dürbün tak patriotun keyfini sür dostum,

tüfeği ilk etapda mustafa abi ve ekibi görmüştür,bana göre ufak fare kundaklamasının verdiği olumsuzlukdan başka hatası yoktu,zaten satış ilanın da bunuda belirtmiş idim,beğenmiyen olursa parası iade diye, kimseyle dargın olmak istemem,para dan önemli dostluk vardır,

mustafa amcamada sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum,iyi ki varsınız :rolleyes:
    başımız ağrıdımı derdimize derman olacak bir üstad a her zaman ihtiyacımız olacaktır,

nedim_1980 kardeşim aklımda sın,duyduğuma göre gelecek dürbün,gününden bir hayli önce gelecek,o zaman bir durum değerlendirmesi yaparım,

• Hayırlı olsun. Kazasız belasız Zevkli atışlar dilerim.

Mutluluğununuz Yazınızdan Okunuyor. ;şrofls;.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Alana, satan hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanman dileğiyle.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam