AİRKİNG OFFHAND 153 METRE DÜRBÜNSÜZ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tebrikler yusuf yine yapmışsın yapacağını.
    Dürbünsüz bir atış, ezan eşliğinde ve yine aynı yokuş herhalde.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• evet aynı yokuş sırada 200 metre var ona göre bir nişangah sistemi ayarlmaya çalışıyorum.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Eline koluna gözüne sağlık valla. ;d; Sizin atışlarınız insanı hem hırslandırıyor hem kıskandırıyor.

• tebrikler kardeşime ;d; , yusuf seni topçu birliğinden çağırıyorlarmış haberin varmı g;$i

• ya benim tüfeğe havan nişangahı takbilirmiyiz acaba.

• Sana en yakın zamanda bir dampa ve gamo 3X12-44 lazım

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• reddot ta olabilir . :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Bi gün böyle atarken beni kafadan vurucak ondan korkarım ;avci; ..Bu arada Yusuf un 2 metre arkasındaki kayadan destek alarak bende aynı mesafeden şişe patlattım 153+2=155 X]#+,:huh:

• evet mrt atış yaptı 155 metrede şişe müthiş patladı.

• eline gözüne sağlık ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• abi cesaretine hayran kaldım 153 m ye hemde dürbünsüz helal olsun ilahi desteği arkana alman da iyi olmuş ;d;

avsan süperpoze

• O mesafeden vurmak göz ister, helal olsun valla.Saygı duyarım.

Yanlış değilsem aynı yerde daha öncede mod 90 la 140 mt. yapmıştınız değilmi.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• evet mod 90 ve 54 kullanmıştık bu atışda sadece 54 kullandık kullandığımız pellet crossman hollowpoint idi yakın zamanda 16 grn lere geçicem 14.3 hollowlar elimde yüklü miktarda vardı bitmek üzere 16 grn uzak mesafe için daha iyi olur kanaatindeyim.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kartalcin ().

• yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır ;tacli# daha bunlar bişi değil şimdi nişngah sistemi peşindeyim havan toplarınınkine benziyen bi nişangah sistemi araştırıyorum ;tacli#

• tebrik ederim güzel atış.... uzak mesafeye dürbünsüz atış yapmak kimine daha kolay gelebiliyor, bence sen nişangah yerine red dot kullan. daha başarılı atışlar yapabilirsin uzak mesafe atışlarını seven biri olarak dikkatle izliyorum atışlarını senden bir ricam olacak yanlış anlamazsan, 4 tane şişeyi yanyana koymak yerine birtane büyük şişe koysan bence daha güzel görünür. saygılarımla...