3 OCAK 2009, yeni yılın ilk buluşması ve Silüet Müsabakası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Şimdi Muratla laflıyoruz Msn de.. İnanın bende sizleri görmeyi istiyorum.. Lakin o Yol araba ile akşama donada çekerse mümkün değil inilmez.. Gelin buluşalım bir yerde..

Erdemim ve Serdarım valla hayattayız da ben kesin bu sene sınıfı geçemem mümkün değil geçirmezsiniz..

-Bu ne ulen :) devamsızlık birde sınıf geçer notu iste.. git dik bakem şu hedefleri dersiniz #hims

• bence gidelim mühyeye, macera olur, anlatacak bişeyler olur 8o

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Biz gidiyoruz. yollar açık kar yağışı yok. ;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Biz gidiyoruz. yollar açık kar yağışı yok. ;şrofls;.

bende gittim, dün mangalda kül bırakmayan Rıfat yoktu, aradımda geldi ;şrofls;.
    karlar içinde mini ve hoş bir buluşma yaptık. Bülent arkadaşımızda AnkaraTeam'e katıldı ;d;
    Atikomu, Mrmataracı, Skyplume, Emporto ve ben biraz muhabbet, biraz atış yaptık. katılan ve katılmak isteyipte katılamayan herkeze teşekkürler.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• AnkaraTeam'a tebrikler Her şartta bir arada,Komanda gibisiniz...Ben üşütmüşüm katılamadım...

A Takımı Üyesi

• Silahı gelen bütün abilerin silahları hayırlı olsun. Bende buluşmaya katılmayı çok istiyodum ama Murat abi bu havada yaylılar yay kırar diyince, bide babam ne işin var bu soğukta diye kızınca gelemedim. ;( Ama bi dahaki buluşmaya inşallah gelecem. :thumbup:

• Osman bey; geçmiş olsun. Acil şifalar, kısmetse haftaya görüşürüz.

R. Atilla Mutafoğlu

• AnkaraTeam'a tebrikler Her şartta bir arada,Komanda gibisiniz...Ben üşütmüşüm katılamadım...

Osman abi geçmiş olsun.
    tabii soğukta falan atışa gidip üşütüyorsun ;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Geçmiş olsun osman abi, ben de çok gelmek istedim ama evden ayrılamadım. Hepinizin yeni silahları hayırlı olsun.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Geçmiş olsun osman abi, ben de çok gelmek istedim ama evden ayrılamadım. Hepinizin yeni silahları hayırlı olsun.

Murat Abi sen gelcen diy eoptima reddot u da getirmiştim neyse bidaha ki buluşmalara artık.

Serdar nerlerdesin sen bakim hani gelecektin gidelim macera olur diye yazmıştın nerdesin ?? :)

Bu arada Bülent arkadaşımızla tanıştık yeni katıldı Ankara Team'e kendisi forumda da yeni, her buluşmada seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız Bülent, hoşgeldin aramıza

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Geçmiş olsun dileği için Hepinize teşekkür ederim....İnşallah haftaya ,Hava ve Ben iyi olursam geleceğim...

A Takımı Üyesi

• ;şrofls;. Osman abi geçmiş olsun .

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Osman abi geçmiş olsun.

Bu arada beyler tebrikler buluşmayı yaptınız gene. gelmeyi çok istiyodum ama hanım rahatsız bugün hep onunla uğraştım hastane falan . işler bitincede baya geç olmuştu.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• bugün ben silahımı götürmemiştim, arkadaşlar sağolsunlar biraz attım ama beni kesmedi. eve gidip silahımı alıp tekrar Paintsign'a gittim. Kamuran'ı da aradım ama gelemedi.
    ben hava kararana kadar atış yaptım, devriyeye çıktım ;şrofls;. 4-0 skor :)

.

ankarateam.png

Dün gece eve zor gelip yarın atışa gidemeyebilirim dedğimde bizim İçişleri Bakanı hemen plan yaptığı için ona uymak zorunda kaldığımdan bu gün katılamadım. Mustafa (gmby) ne desem ki sana. Özledik yahu...

tabii soğukta falan atışa gidip üşütüyorsun ;şrofls;.

Erdem Haklısın,"Sürüden ayrılanı Kurt kapar " derlerya o hesap,Yılın en son buluşmasını Serdarla ben Yaptım Çok soğuktu,Magazinlere Pellet yükleyemedik 10-15 atış yaptık, sözüm ona dürbün ayarı yapacaktık,Sonra vazgeçtik.....Şifayıda kaptık bu sebeple....
    Atilla bey,Göktuğ,Serdar,Özgür ve diğer geçmiş olsun dileklerinde bulunan arkadaşlara Teşekkür eder,Sizlerin Hasta olmamanızı temenni ederim....,
    Mustafa (Gmby) Seni özledik aylardır kayıpsın...Öbür hafta mutlaka işin olmazsa bekleriz..

A Takımı Üyesi

• Merhaba arkadaşlar. Bu gün sabah kaltım hemen Erdem seni aradım ama tel cevap vemedi. Buluşmaya gittiyseniz bende geleceğim diye. Sonra Kamura nı aradım "ben gitmedim buluşmaya"diyince kimse gitmedi sanırım diye düşündüm. Bu arada Göktüğ Emre ve Serdar ın telefonu yokmuş bende o yüzden kimseyi arayamadım. Bana cep nolarınızı Ankara Team ekibi olarak pm den atabilirmisiniz? İletişimi koparmamak adına....

Bu arada Osman Abi çok geçmiş oşsun acil şifalar diliyorum :thumbdown:

ankarateam.png[color=#0000ff]

• ben pek okuyamadım forumu ama herkesde gördüm osman abi geçmiş olsun hasta oldun galiba. banada geliyor yavaş yavaş :(

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png