Hatsan AT44WX-10 Tüfeğim Geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ııııı şey bi düşünmem lazım bu konuyu Erdem Abi hehe ;kihhik,

Yok, şaka bi yana tabiki kullanacak, beğendi oda tüfeği, deneme atışları yaptı, ;şrofls;. zaten bizde tüfek ayrımı, senin benim olayı yok, herkes istediğini kullanır 8o

Evet Mustafa Bey, Göktuğ'a AT44 verdi, onunda var AT44 4.5 , Ankara team deki arkadaşlar gördüler geçen buluşmalarda

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Bu setuskur vida alyan anahtarıylamı açılıyor ,alsam kaç numara oluyor, bide adı ne oluyor alyan değilse eğer.. ;avci;;keyf;

2 numara alen anahtarı ile açılabiliyor.

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Official Post

Bu setuskur vida alyan anahtarıylamı açılıyor ,alsam kaç numara oluyor, bide adı ne oluyor alyan değilse eğer.. ;avci; ;keyf;

Doğrusu ALLEN

• Red dot'unu da getirebilirsen ben de hw45 de red dotu denemek isterim :) Bu ara satanlar çıkacak beğenirsem alayım bir tane.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• olur olur getiririm.? ;$.,;$., yani getirir sanırım ahahahaa.

evet at 44 4,5 cal. e terfi ettim geçici bir süre.mermiler tıpkı wanted filmindeki gibi gidiyor.anlayan anladı bilen bilir. ;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Emre , hayırlı uğurlu olsun...kazasız zevkli atışlar dilerim.....
    Hatsan'a Bu Şartlarda bir kampanya yaptığı ve erken teslimat için Teşekkür etmek lazım zira Kampanyada belirtilen Teslim tarihinden neredeyse 2 ay öncesinde Herkeze Yılbaşı hediyesi verdi...
    benim siparişte geldi....arazide karşılaştırır denemelerini ve görüşlerimizi arkadaşlarla paylasırız.
    bilvesile,tüm arkadaşların yeni yılı kutlu olsun...yeni yılın hepimize sağlık,mutluluk ve başarı getirmesini temenni ederim...
    Osman Taşpınar

A Takımı Üyesi

• Official Post

İyide hani bize teşekkür !!!

durduk yerde yapılmadı bu kampanya ;şrofls;.

• Tabi, siz olmasanız Hatsan ve Lothar Walther namluyu bir arada düşünemiyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• İyide hani bize teşekkür !!!

durduk yerde yapılmadı bu kampanya ;şrofls;.

mustafa bey,
    bahsetmezseniz nereden bilelim.yada yazıldıysa bile ben okumayı kaçırdım demekki.bu imalat ve kampanyada emeği, geçen herkese, teşekkür ederiz,
    başkaca "karanlıkta göz kırpanlar" varsa, görmesem bile teşekkür ederim.genele kutlama mesajı yazdım ama,özellikle sizin ve katresu çalışanlarınında yeni yılını kutlarım.
    Osman Taşpınar

A Takımı Üyesi

• Heee daha yeni anladım bende valla :) Sizede teşekkürler mustafa bey de yeteri kadar etkili olamamışsınız sadece 40 :)

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• kardeşim hayırlı olsun yeni silahın,hiç söylemedin darıldım valla. Sen yazılanları boşver göktuğ beyi yaklaştırma silahına ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• kardeşim hayırlı olsun yeni silahın,hiç söylemedin darıldım valla. Sen yazılanları boşver göktuğ beyi yaklaştırma silahına ;şrofls;.

Yeşilbaşlı gövel ördek sen yaklaşma esas eline kız gelen dul çıkıyor.Şaşkın atıcı ;avci;

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• ;rofl.; yemin ederim kendi kendime bu türküyü söylüyodumki sen yazmışsın ;rofl.;

teessüf ederim göktuğ bey, dürbünden başka kime ne yapmışım. Hmm bide Geçen hafta Emre olayı var. Başkada bişi yok ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Dikkatimi çeken bir şey var.Namlunun üzerinde yazan kocaman Lother Walther yazısı biraz orjinallikten uzak omuş.İstek üzerine yazdırıldığı söyleniyor ancak kafamda soru işareti bıraktı.Bundan da önemlisi ilk parti geldi başka yok denildi.Sonrasında yoğun istek üzerine ikinci parti Lother Walther namluların geleceği söylendi ve düne kadar onlarda tükenmişti.Ancak nedense siparişler kargolandıktan sonra şimdi sitede yanında hediyeleri olmadan Lother Walther namlulu AT 44 olduğunu görüyorum.Yorumumu kimsenin yanlış anlamasını istemem ama benim kafamda soru işareti belirdi. :him:s Çünkü bilinen,sınırlı olanın hediyeler değil namlu olduğuydu.Şimdi bu namlular nereden çıktı.

AA S410 XTRA.22 ;tufey#
    CROSSMAN 2100
    ZORAKİ HP-01 ;tese;kkur

• Hatta dün değil ondan önceki gün yeniden hediyeli satışı açıktı. Kalan adedi yazmıyordu. Ama sepete at aktifti. Yani ben kredi kartımla çeksem bana aynı ürünü hediyeleriyle birlikte teslim etmek zorunda olacaklardı. Ama nasıl olcaktı bilemiyorum. Bu arada alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun. Hanım dırdırı açısından da geçmiş olsun. ;şrofls;.

• Hayırlı olsun,kazasız belasız atışlar...Bende bu kampanyaya çok katılmak istedim fakt olmadı,Bence tüfek güzel görünüyor,hediyeleride harika,inşallah gruplarıda öyle olacak...

XDM 5.25 .45 cal Competition tabanca

Beretta 81-F 7.65 mm tabanca

Armsan Armtac RS X1 high capacity pompalı 12cal
    Üzümlü 1986 Çifte 12cal
    Lazer Otomatik 7+1 12cal
    Crosman 1077+Tasko 3-9x40
    Hatsan at 44-10
    Hatsan mod 135 Qe Vortex
    Sıgsauer p250 co2
    Ceonic ISSC m22 9mm

Ceonic sigsauer p320 9mm

Zoraki 917