Hatsan AT44WX-10 Tüfeğim Geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güle güle kullanın. En yakın zamanda gruplarınızı bekliyorum.

Kazasız isabetli atışlar. ;avci;

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• hayırlı uyurlu olsun tüm arkadaşlara,bu tüfeğin bize nasip olmasında vesile olan tüm abilerime sonsuz teşekkür ederim,

ben bir ayrıntının farkına vardım bu tüfekde, 2 dürbün kanalı mevcut, 20mm ayak takılabiliniyor,ama iş işden geçti ;kihhik, ben ayağı aldım hatta mod48 de kullanmak için dampaya çevirdim ;şrofls;. tek parça ayak

• Benim de at 44'üm geldi tüfek gayet iyi görünüyor. Hep T12 diye niyetlendim ama malesef maddi imkansızlıklardan dolayı alamadım. Hani ne bileyim simsiyah oluşuydu belki! neyse at44 de canavar gibi inşallah memnun kalırız. Herkese hayırlı olsun.

Özgür kazasız isabetli atışlarda kullan. Allah herkesin gönlüne göre versin.

• İkinize de hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• x;.z evet arkadaşlar bugünden itibaren benimde tüfeğim geldi gayet güzel görünüyor... x;.z

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• tüp nasıl sökülüyor ve nasıl boşalıyor bi bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim....

• Cronosu olan arkadaşlardan bir ricam olucak ,dolu tüp ile stabil kaç atış yapılabiliyor bu atışlar arasındaki hız farkı nedir aynı fx lerde yapıldığı gibi bir test yapılsa çok çok iyi olurdu .. ^^

• benim optima reddtun onündeki kırmızı cam yamuk duruyor sizdekilerde öylemi...

• Hatsan AT44WX-10 Tüfeğim Geldi

Yeni alan tüm arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız atışlar dilerim.
    Tüfekleri hilal av daki kampanyadan mı aldınız resimdekilerin hepsi ne kadar toplam?Yaylı tüfek mod95 mi_

Beretta FS92 9mm parabellum 15+1
    Ata Pompalı 12 cal. 7+1
    SATILIK;avci;

• Tüm arkadşlara teşekkür ederim, güzel temennileriniz için

Kamuran Abi haftasonu buluşmamız olursa deneme imkanı bulursunuz.

Serdarcım seni haber vermek için aradım telefonlarına bakmıyorsun...

Murat Abi optima red dot u denemen için memnuniyetle getiririm.

Birkaç izlenim daha: Evde deneme atışlarım hızla sürüyor, pompa ile dolum yaptım pompa gayet başarılı, pompada kullanılan malzeme de çok sağlam görünüyor. tetik ayarlarını yaptım, istinad boşluğunu biraz azalttım, tetik çekme gücünü de biraz azalttım, artık tetik daha az güçte düşüyor, bu daha stabil atışlar yapmamı sağladı haliyle... Evde 10 mt mesafede 3 atışı aynı delikten geçiriyorum :) bu tetik ayarlarından sonra ve tüfeğe alıştıkca daha da isabetli grupmanlar yapmaya başladım.

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Yeni tüfeğiniz hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanmanız dileğiyle

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Sevincinize ortak oluyor yeni silahlarınızla kazasız belasız isabetli atışlar diliyorum.Hatsana da helal olsun.Arkadaşlar pompa nasıl?

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• pompada gayet ıyı ,ama bazılarına göre olmayabılır. benım gıbı çok fazla sayıda atış yapan bırısı için zor gelebılır pompa ıle doldurmak..

Vursan-Stoeger x20 4,5 mm :love:

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın benim silahlarda geldi. Şimdilik fena değil gibi duruyorlar. Bende 10 m. sıfırlamasını yarın evde yapacağım. Bir aksilik olmaz ise 3 Ocak buluşmasında buluşur, Ankara Team'deki arkadaşlarla beraber atış yaparak performanslarını hep beraber görebiliriz.

R. Atilla MUTAFOĞLU

• 3 ocak buluşmasında görüşmek üzere, bu buluşmada hatsanların denemelerini ve krono ölçümlerini yapma fırsatı bulacağımıza inanıyorum

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Yaşasın, x;.z benim tüfeğimde gelmiş, hemde 29 Aralık'dan beri bana teslim etmeye çalışıyorlarmış, bugün telefonla öğrandim. Bugün tekrar geleceklermiş, bende biraz hanımın korkusundan siz gelmeyin ben gelir akşam alırım dedim....eve de artık parça parça sokarız. #hims Çok mutlu oldum. :love:

Hatsan AT44WX-10 Premium Combo 5,5 mm.+Optima 3-12x44 AOE
    Hatsan Mod 95 SAS 4,5 mm+Optima 1x40 Red Dot
    Huğlu 104A Süperpoze Çift Tetik. (Av tüfeği ama avcı değilim, rahmetli babamın hediyesidir.)

• Yaşasın, x;.z benim tüfeğimde gelmiş, hemde 29 Aralık'dan beri bana teslim etmeye çalışıyorlarmış, bugün telefonla öğrandim. Bugün tekrar geleceklermiş, bende biraz hanımın korkusundan siz gelmeyin ben gelir akşam alırım dedim....eve de artık parça parça sokarız. #hims Çok mutlu oldum. :love:

Silahınız hayırlı olsun. Demek ki neredeyse hepimiz (istisnalar kaideyi bozmaz) silahları eve sokma konusunda aynıyız ;şrofls;.;şrofls;.

• Valla bende ikinci tüfek olarak kampanyadan satan arkadaşların mod 95 lerini alayım diyorum ama önce evdeki pompalı tüfeği ve delici kesici aletleri iyi bir yere saklamam lazım #hims ;kihhik, ;confused;

Beretta FS92 9mm parabellum 15+1
    Ata Pompalı 12 cal. 7+1
    SATILIK;avci;