ESER MARKA TÜFEKLER VE BİLGİLERİ BUYRUN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben bu konuya yazmayı unutmuşum :)

Çocukluğum döneminde 8-10 yaşlarındayken tanıştım ilk havalı tüfekle. Markası Eser'di. İmzamdada durur hala Eser Yadigâr 4.5 mm diye.
    Bu ilk havalı tüfeğimdi ve hala duruyor. Tüm aksamı metal gez arpacık v.s hiçbir yerinde plastik parça yok ve inanılmaz sağlam hiçbir zaman bozulmadı. belki binlerce pellet atıldı. Ben bu markayı gayet beğeniyorum. Güzel şeyler yapmış olduklarına da inanıyorum. Hani dedelerimiz şey derdi nerde eskilerr.. Şimdi yapılanlar hep ucuz işçilik eski mallar sağlam olur diye. İnşallah Eser yeni yüzünü eski ürünlerindeki kalite ve sağlamlıkla gösterir.

Sabırsızlıkla bekliyorum. ;d;

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Mustafa serdar bey hw 90 ı esere verdi galiba.. ;d;

• Çok bekledik ama değer umarım. Eser Silaha da mail atıp duruyorum ama cevap vermek adetleri değil pek :D

• 90 TL ye eser alacağım bozuk namlulardan, sonra benim jaguarın namlusunu söküp monte edeğim, zaten garantisini kaybettim hatsan kabul etmez muhtemelen... :(

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• Çok bekledik ama değer umarım. Eser Silaha da mail atıp duruyorum ama cevap vermek adetleri değil pek :D

Benim maillere cevap veriyorlar.Satış sorumlusu Ömür Durak,istersen birde ona mail atmayı dene. ;)

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Bir bilgi varsa bizimle paylaşın o zaman yeni tüfeklerle ilgili çalışmalar başlamış mı ne durumdaymış?

• O konuyla ilgili bilgi vermediler.Sadece tüfeklerinin namlularının ithal 1.000 liralık tüfeklerle bir olmadığını ama mevcut yerlilere göre çok iyi olduğu bilgisini verdiler.

Ama Mustafa Serdar beyin yeni namlu konusunda bilgisi olabilir,birde ona soralım.

Blow Tabanca 4.5 mm

Musa KARAOĞLAN

• Ben bu yeni eser tüfeklerin neye benzediklerini yani resimlerini bulamadım nasıl şekil olarak güzelmi göze hitap ediyormu merak ediyorum ...

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• herkese merhaba ,ben de havalı tüfek almak istiyorum başlangıç için eserle başlamak istiyorum eseri istememin nedeni fabrikanın bana yakın olması bolu da oturuyorum ,fakat tedirgin olduğum bi konu namluları çok mu kötü yani 150, 200 tl lik tüfeklerle aynı değilmi ES 2002 ext modelini almayı düşünüyorum hedefte isabet sorunu yaşarmıyım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.similer7.gif

-sarsılmaz concorde
    -ekol es 55
    -kral 4,5

• konuyu hortlatalım. yenıden duzenlenen eser havalılarla ılgılı bı bılgı var mı.hala satısa cıkmadımı,ne zaman cıkcak vs vs

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• evet ben de çok merak ediyorum

Hatsan Mod 99 5,5mm + Optima 3x9-32 dürbün

• Ben es magnum ext 5.5mm aldım 3 metreden + dizel etkisi parfümün altını delemiyor ts-18 ile
    ayrıca tüfeğin namlusunda sorun var

• Esere çalışma hayatında başarılar ve forumu örnek almalar diliyorum.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• eserin yeni tüfekleri hakkında bilgi varmı yeni onu beklerken param birikti artık eserden daha iyi bir tüfek alcam artık beklemekten sıkıldım ;avci; ;şrofls;. :P

[align=center]A.FURKAN TÜKEL

• eserden hiç mi haber yok arkadaşlar................ :(

• artık herkez eserden ümidi kesti galiba
    Son durum nedir?
    Bilgi var mı? agtf;s;s;atlise;

• [gallery][/gallery]

artık herkez eserden ümidi kesti galiba
    Son durum nedir?
    Bilgi var mı? agtf;s;s;atlise;

Karabüklü arkadaş,Eserin sitesine girip son durumla ilgili bir mail atarsan hem sen,hemde biz bilgilenmiş oluruz. ;şrofls;.

Blow Tabanca 4.5 mm

Musa KARAOĞLAN