Bu Çok Etkileyici içim CIZZZ etti..:(

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • o levhalardan ben Türkiyede 'de çok gördüm ama hayvana hiç rastlamadım ;,;-

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• o levhalardan ben Türkiyede 'de çok gördüm ama hayvana hiç rastlamadım ;,;-

O levhalar 2 ayaklı geyikler için... ;lol;

• Benim için hangi hayvan olduğu farketmez. Yeterki nesli tehlikede bir tür olmasın. Ve benim vuracağım hayvan o popülasyonda önemli bir yer tutmasın yeter.Bu da o popülasyonu bizim nasıl koruduğumuza ve gereken önemi verdiğimize bağlı. g;$i Ayrıca 10000$ buna vereceğime 500$ dan 20 tane inek alır onları vururdum. ;şrofls;. Kardeşim mert demek istediğim şu: Yaşamsal gereklilik için bizde manda kesmek serbest ve kesiliyorda.Ama oradaki geyik sayısı bizdeki mandaların en az 100 katı.Bilmem anlatabildim mi ?

yeterli araştırma yapamadığım için fevri davrandım herhalde

• ya bende izleyemedim . önce izlemeye çalışıp sonra okusaydım yazıları. ama huyum hep iyiyi sona saklarım. dünya kadar yorum okudum birde ben izleyim dedim yok X(

zahmet olmazsa şu linki yenileyebilirmisiniz çok merak ettim ;kihhik,

Evanix Rainstorm + Remington 3x9-32
    Optima Trio 5.5 + göz-gez-arpacık :)

1997 hatsan mod35 emektar..

• arkadaşlar bu video ya kızacanıza.tırıvırı denen iletti kullanan ızım ınsanlarımıza kızın

bimlerce balık katlediliyor o ilettle ve malesef üreticisi biz türkler?

yavru zamanı av yapan keklık yumurtası toplayan,yumaurta zamanı balık yakalayan,fenerle tavşan avlayan,yavrulu domuzu vurup gururlanan(domuzun yavruları memeden süt içmeye calışıyor hayvan can cekışırken)daha ne sayalım bu lisyte uzar gider bunlar ne yazıkkı bizlere ait ve gurur duyuyoruz yaptıklarımızla

dinamit elektrik cabası.hepimiz düşünmeliyiz bence bunları yapmaya yada yaptırmaya devam mı etmeliyiz diye.unutmayalımki doğa bize emanettır.kurallar cercevesinde yapılan avdan zarar gelmez.saygılarımla.

• geçen gün balık dan dönerken yol kenarında çoraklama dereye adamın biri bir başlamış ağ döşemeye X( derenin eni 3.5 metre g;$i dereye döşediği ağın uzunluğu en az 300 metre X( ağı serdiği 300 metrelik alana giriş var çıkış yok X( umarım bir gün o derede boğulur can verir,bize dokunmayan hayvana bizler de dokunmayalım,bırakalım onlar kendi hayatlarını sürdürsünler,ben şehir için de oturuyorum burası benim mekanım,dağdaki yaşıyan hayvanı dağa çıkıp vurmak ne haddime,orası onun mekanı

saygılar

• Bencede pek abartılcak bir acı çekitirme yok.. adam gayet iyi bir atıcı, kaldıki o hayvan 500kg civarında güçlü bir geyik tak diye yere düşmesi mümkün değil..

• Yapmayın arkadaşlar o kadar değil ya. Hayvan sadece iri diye böyle düşünüyorsunuz. Emin olun avlanırken bir iki saçma deyip daha çok can çekişen tavşanlar var. Bu kısa ve iyi bir ölüm sayılır

Kesinlikle katılıyorum. Ya bu yediğiniz danalar, koyun ve kuzular daha mı az acı çekiyorlar sanıyorsunuz... Ayrıca ismi lazım değil bir "arkadaşımız" "inşallah o oku atan adam da......." diye ilenmiş, inşallah Allah sizin yaptıklarınızı size reva görmez dostum...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• acısız ve temiz ölüm yoktur . her ölüm acıdır.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Acısız ve temiz bir av olmuş bence :thumbup:

Geyiğin son bakışları belki biraz yürek burkabilir ama bencede fazla acılı bi av olmamış. Kim ne derse desin adamlar bilinçli avcılar ve iyi atıcılar hayvanın kalbine tek ve temiz bi atışla işi bitirdi. ıskalasayıp hayvanı yaralı kaçırsa o zaman kızılabilirdi.

+1,+1 :thumbup: