kendi çapımda takıldım öyle arzide :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • atışlarım çökerek moturun oturağına dayıyarak yaptım arkadaşlar g;$i
    dürbün emektar tasko 3.9x32 büyütmesiz olarak atış yaptım,ve güneşi arkama aldım,böyle olunca zorladı beni,hedef kağıt ı boş sayfa olunca bu mesafeden tam net göremiyordum yeşil etiketi bulanık görüyördüm,dürbün yetersiz geldi açıkcası g;$i tetik ayar vidasına ellemiş deyilim g;$i

ben daha fazla konuşmayayım resimler konuşun ;şrofls;.;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://s3b.directupload.net/images/090122/temp/r8ypb3lf.jpg]

[Resim Engellendi: http://s6b.directupload.net/images/090122/temp/br73ukan.jpg]

[Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/090122/temp/ztpo8ul9.jpg]

istanblue votka şişesi

[Resim Engellendi: http://s4b.directupload.net/images/090122/temp/u9ouewh5.jpg]

teşekkürler :rolleyes:

• güzel takılmışsın Kadir, eline sağlık.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 100 mt den güzel atışlar yapmışsın,ellerine sağlık.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• her zamanki güzel atışlarınızdan.

niçin 215 bar bastınız çalışma basıncı 190-200 değilmi.

saygı ve sevgiler

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• patlıyacak mı diye ;şrofls;.

ben bir kere 225 bar basmıştım patlamadı ;şrofls;.

bir de 200 barın üstünde tüfek sapıtıyor saçma sapan yerlere gidebilir

• herkeselere teşekkür ederim g;$i

batca abi geçen sefer doldurduğumda tahmini 5 10 bar hava düşmüştü dolum yaptıkdan sonra,buna nazaran bu sefer böyle doldurdum,bu sefer düşmedi gibi birşey bar,çok az oldu, ama tüp doldurma aşmasında bir öncekine nazaran daha sık molalar verdim,belki bu bir etken olabilir tüp deki bar ın az düşmesinde,
    200 bar basarım bundan sonra dinlene dinlene ;tacli#

promagnum pellet lerin bazıları zor giriyordu şarjöre,ve kurma aşamasında hafif zorlar gibi oluyordu namluya giderken g;$i (şarjörden namluya sürlmesi aşamasında)

crosman pellet ler de bu sorun yok,hatsan ın kendi pelletlerinde de bu sorun yok ilk gün denemiştim hatsan pellet i tüfek elime geçtiğinde,

• Arkadaşım tebrik ediyorum. Hatsan pelletler isabetli değil. Tüpü 200 barın üzerine çıkartma. Etkisinden çok yavaşlattığı kesin. Tüpteki bar azalması havanın sıcaklığı, havanın hızlı bir şekilde basılmasından sonra soğuması gibi etkenlerden dolayı. Kesinlikle Fx pellet denemeni öneririm . Pelleti namluya sürerken bile zor hissediyorsun + isabeti de süper.

• Fx Diabolo, Diana High power , Crosman Pointed , Crosman Hollow point ( kara şişelerin üst kısmını direk uçuruyor, armut misali bir pike isteyenlere kesin çözüm x(; )

• Atışlar güzel olmuş ellerine sağlık ....

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Çıtayı yükselt biraz 150 200 metre falan arazi müsait nasıl olsa ....

Selamlar..

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• Fx Diabolo, Diana High power , Crosman Pointed , Crosman Hollow point ( kara şişelerin üst kısmını direk uçuruyor, armut misali bir pike isteyenlere kesin çözüm x(; )

Engin istersen kara şişeleri biraz beklette kağıt hedeflere atta guruplar birazda senden gelsin sıra sende...

Gamo Hunter 440 4,5 mm

yaw engin, senden hiç pelletin cam şişeye yaptığı etkiyle ya da grubuyla ilgili birşey duymayacak mıyız? ;şrofls;.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• inşallah daha uzun mesafeleride deniyeceğiz,promagnum at44w10 da da şarjöre zor giriyor ve çıkarken hafif zorluyor, sanırım yaylı pelleti pro magnum ^^

avatarındaki resminden etkilendim t12 den vaz geçtim ;şrofls;. fx glad takılacağım ;tacli#

• FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• inşallah daha uzun mesafeleride deniyeceğiz,promagnum at44w10 da da şarjöre zor giriyor ve çıkarken hafif zorluyor, sanırım yaylı pelleti pro magnum ^^

avatarındaki resminden etkilendim t12 den vaz geçtim ;şrofls;. fx glad takılacağım ;tacli#

Yakışır sana, desene Glad in maksimum atış mesafelerini de göreceğiz....

• Official Post

Ben çok ümitliyim, 200 ve üzeri gurupları alaycı ve dalga geçerek yapacak Kadir, sonra sıra 5,56 YataGun a gelecek.

En büyük rakibide Kartalçin Yusuf olacak, iki yiğit çıkacak meydane. . . ;duello;

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?