Biri beni durdursun yahu :) T12 den Vazgeçtim Gladiator geliyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • valla kadir abi yine hayırlı olsun diyorum başka birşey demiyorum ;kihhik,

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• arkadaşlar şu aralar şeytan fena dürtüyor hiç somayın valla bende arkadaş gibi T12 den döndüm Gladiator alacaktım mustafa abim peş fiyatına 24 edivermedi hayallerim suya düştü nerdeyse sipariş vermeye an kalmıştıki taksit olayı 12 den fazla olmuyomuş kaldı başka bahara :( güle güle kullan isabetli atışlar dostum her an bende alabilirim :) kafam çok fena bu aralar hehehee

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• İnsan bir T12'yi alırım, kullanırım sonra ikinci elde de belki bir alanı olur diye düşünmez mi? Çok ayıp.. =)

Hayırlı olsun...

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• kadir kardeşim şimdi dogru tercih oldu bence umarım kararın degişmez tüfegin hayırlı olsun şimdi artık güneyte tek atıcı olacaksın darısıda biz pcp si olmayan arkadaşların başına tekrardan hayırlı osun güle güle kullan :love: ;d; ;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Kadir hala imzanı editlememişsin

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• İnsan bir T12'yi alırım, kullanırım sonra ikinci elde de belki bir alanı olur diye düşünmez mi? Çok ayıp.. =)

Hayırlı olsun...

1 yildir verdigim paranin haddi hesabi kaba taslak bu tüfekde dahil 5000 ytl.fazlasi var eksigi yok.bu ise son nokta koymanin zamani geldide gecti dostum ;tacli#

imzami eklerim dostum.heyacandan zamanmi kaldi ;şrofls;.

tesekkürler arkadaslar :thumbdown: