Biri beni durdursun yahu :) T12 den Vazgeçtim Gladiator geliyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • madem bu işe girdim ;şrofls;. pilavdan dönenin kaşığı kırılsın ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

t12 den vaz geçtim ;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#;tacli#

FX GLADYÖTER GELİYORRRRRRRRRRRRRRRRRRR ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Herkese iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim arkadaşlar,dileyenin gönlünde dilediği tüfeği nasip etsin Rabbim ^^

• hayırlı olsun kardeşim. patrıot gitti bende t12nin ucundan döndüm.benim için de bir şarjör sık. aha bu da isteyip te alamayan arkadaşlar için.hayatta hep 12 den vurman dileğiyle selamlar..

marmarateam.png

• hadi bakalım ama bu işin sonu yok FX GLADYÖTER üde alda bakalım ondan sonra hangi silaha hevesleneceksin merak ediyorum....

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• bunu pompayla doldurmak biraz daha farklı. uyarmadınız deme sonra ;şrofls;.;şrofls;.

hayırlı olsun ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Bir tanede 10 litre Scuba aldı Kadir :)

Fakat Yaylı dünyası en önemli ferdini kaybetti #hims

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Kadir bu gidişin sonu yok anlaşılan,hayırlı olsun.

Kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Yaw sana "hayırlı olsun" demekten mesaj sayım yüzü aştı :):)

Hayırlı ossunnnnnnnnnnnnn

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Tayfun 2 tayfun ikiii cevap ver... dünyadan çok uzaklaştık göstergeler çalışmıyor. ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• vallahi dünden beri 2 tüfek arasında gidip geliyordum,madem scuba tüp şart almışken şöyle gerile gerlie atış yapayım dedim,
    fx glad da son kararımı verdim ;tacli#

son kararım başka tüfek filan göstermeyin evden kovulacağım yakında ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

yaylı tüfek sahipleri arkadaşlarım kalbim sizinle :love::love:;tacli#;tacli#

mustafa abi den scuba tüp ü de aldık,bir kaç ufak defek lazım onlarıda sıpariş geçerim g;$i

teşekkür ederim arkadaşlar ilginize,olmayan arkadaşlarımda dilediği tüfeği nasip ettin Rabbim

• Tüfeğin gelene kadar günler geçmek bilmez şimdi. Uyku girmez adamın gözüne. Artık atış sınırların nereye varır bilemiyorum.. Güle kullanman dileklerimle Kadir abi.

• +1

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Abi naptın sen yaaa :) Coştun.. Birazdan, "biri beni durdursun evi sattım miamiye gidiyorum" diye konu açmandan korkuyorum ;lol; , Hayırlı uğurlu olsun..

;kihhik, ;kihhik, ;kihhik, #hims Çok güldüm valla, evi satıp miami değilde rusyaya gidersen orada av için kanas tüfekler serbest galiba geçen gün forumda dragunov resimlerinin linkinde görmüştüm adam domuz vurmuş kanas ile (asker değil sivil)
    Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun bu arada, bu ayda bayagı bir masraf etti Kadir bey teleskop falan,Allahtan Antalyada havalar iyi de dışardada yatsan bir sorun olmaz,aynı şeyleri ben alsam -30 derecede soğukta donarım birde kurtlar yer beni üstelik ;kihhik,
    At 44 ü ne yapcan abi sevabına bir fiyatla verde belki bizim gibi garibanlar faydalanır

Beretta FS92 9mm parabellum 15+1
    Ata Pompalı 12 cal. 7+1
    SATILIK;avci;

• Hangisine hayırlı olsun diyeceğime şaşırdım t12 ;$., gladiator.Gülegüle kullan. :)

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Tüfeğin gelene kadar günler geçmek bilmez şimdi. Uyku girmez adamın gözüne. Artık atış sınırların nereye varır bilemiyorum.. Güle kullanman dileklerimle Kadir abi.

Atışlarının sınırı olmaz muhtemelen,, 50 metre iğneye tek atış sınır ötesi çünkü ;şrofls;. Sen yaparsın sideprensi07 ;d;

• sağolun arkadaşlar teşekkür ederim ;tacli#

dün biri bana 20 metre de tek teliği genişletmeye çalışırken deseydiki, sana glad alalım :him:s şu krizde kafa mı buluyon yoksa eğlecek adam mı arıyon derdim vallah ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

imkanım vardı olmuşken tam olsun dedim, t12 ye niyet kıldım gözüm glad da kaldı,onu almaz isem içimde bir dert olacaktı,rahatladım yaff :huh:

şuan için at44w10 umu satmayı düşünmüyorum arkadaşlar,yanında gelen diğer ürünleri satacağım, mod95 sas satıldı,

diana mod48 yakında satışa çıkacak, çok sevdiğim stoeger x20 den de ayrılma zamanı geldi artık g;$i