Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yenı yay taktım simdi tüfek cok güçlu ama yayın ömrü 2 ay falan bıldınız iiyi bir yay markası varmı ayrıca tüfegim harley dewıtsoon oldu sadece namlu hariç bütün parcaları özenle kendım yaptım orjınalı ile aynı arkadaslarada yardmcı olurum ½bay£bay`;

• kopyaladığın tüfeğin markası neydiki??Maccari yay bir numara tavsiye ediliyor

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• gardas sadece üzerınde 153 yazıyo ama hatsan arması var mod tam olark bılmıyorum ben 2. el aldım bı tanıdıktan

• yatagun un özel yaptıracağı yaylar piyasaya çıkacakmı? belli bir tarih varmı?

webley patriot 5.5

• Geçenlerde araçların yakıtına katılmak üzere Bor madeninden oluşan bir katkı maddesi yapıldığını okumuştum.Bu yağ çok ince taneciklerden oluşup,motorun tüm yüzeyine mıknatıs gibi sarılıyormuş ve aşınmaları önleyip pistonlardaki kaymayı artırıyormuş.Peki acaba bu yağ ile yağlamak tüfeğe etki edermi.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Sanırsam yok çünkü bir miktar ısınma ile dizel etkisi yaratmak istiyoruz bu dizel etkisini yok edecek ve ilaveten dediğin kadar sürtünmenin yok olması piston hareketine de olumsuz yansıyacağı kanısındayım
    Ülkü abi ? ;kihhik,
    Not: ülkü abi sana saygımız sonsuz ukalalık olarak algılama

• Geçenlerde araçların yakıtına katılmak üzere Bor madeninden oluşan bir katkı maddesi yapıldığını okumuştum.Bu yağ çok ince taneciklerden oluşup,motorun tüm yüzeyine mıknatıs gibi sarılıyormuş ve aşınmaları önleyip pistonlardaki kaymayı artırıyormuş.Peki acaba bu yağ ile yağlamak tüfeğe etki edermi.

şimdi bahsettiğiniz şey boroksit madeni. sürtünmeyi 0 noktasına indiriyor.ama bunu havalı silaha yedirmek biraz zahmetli ve ustalık isteyen birşey.yani sürdüğünüzde yayı hemen yemiyor. ısıtmanız lazım ve bu esnada ise yedirmeniz lazım .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• arkadaşlar,bu MACCARİ marka yayları nasıl temin edebilirim,bilgisi olan varmı acaba?

• slm.hocam vermiş olduğunuz link e baktım ama pek bişey anlamadım,yani oradan nasıl siparş verilir vs...

• Sipariş verebilmek için Paypal hesabınız veya uluslararası harcamaya açık bir kredi kartınız olması gerekiyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• evet,öyle görünüyor.maalesef biz bunu yapamayacağız,şartlar uymuyor bize.forum'un değerli yöneticileri bu konuda aracılık yaparlarmı acabab_idea.gif

• Arkadaşım sana tavsiyem, tüfeğin yay kırana kadar ağız tadıyla kullan, yay değiştirme, vs işlerine o zaman düşünürsün. Şimdi bunlarla uğraşma keyfine bak.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• haklısınız galiba hocam,ben bu MACCARİ yay'ını bulamayacağım bu gidişleb_idea.gif