7 ŞUBAT Cumartesi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yarınki buluşmanıza ben de gelmek istiyorum. Diğer başlıklarda 100m hedeflerden bahsetmişsiniz, bende mod 95 SAS var. Sanırım benim için hayal mesafeler bunlar. Ustalarımla tanışmak için sabırsızlanıyorum. Bu arada meteoroloji 4-10 derece gösteriyor, ayrıca hafif sağnak yağış tahmini var. Umarım atışları etkilemez.

Diana Mod 56 TH .22 + YataGun Dampa + Diana 4-16x42 AO :love: (Sonuna kadar yaylı! Hep yaylı!) :love:
    Hatsan mod 95 SAS .177 + 1x30 Optima Red Dot
    '85 Model kol + Şahin bakışlarım + Yurdumun taşları

• İmzanın ikinci satırı çok güzelmiş. ;d;

• havadan bomba yağsa ANkara team yine de buluşur ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• bende 10 gibi aranızda olurum

Weihrauch HW 97K .22 Maccari XL-Leapers UTG Bug Buster 3-9*32 AO
    ankarateam.png

• Ben uyumuyorum şu anda haber bekliyorum. hava biraz yağmurlu ne yapıyoruz? yukarı çamlığa çıkamayız galiba ama aşağıda yağmur olsa dahi ben çay içsem bile gideceğim :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Bu arada sabah uyanıp forumu kontrol eden tüm ankara team üyelerinden küçük bir yardıma ihtiyacım olduğunu belirtmek istiyorum :(

ne yazıkki alyan v.s bulamadığım için tornavida ve alyan ı olan tüfeğin kontrolünü hep birlikte gözden geçirmek için ( bi sakatlık çıkmasından korkuyorum) getirebilirse sevinirim. Birde piston çevresi için yağ çok şey mi istedim :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• alyan var tornavidayı bilemem :) ama yağmur var nasıl olacak bu iş? :(

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bu arada sabah uyanıp forumu kontrol eden tüm ankara team üyelerinden küçük bir yardıma ihtiyacım olduğunu belirtmek istiyorum :(

ne yazıkki alyan v.s bulamadığım için tornavida ve alyan ı olan tüfeğin kontrolünü hep birlikte gözden geçirmek için ( bi sakatlık çıkmasından korkuyorum) getirebilirse sevinirim. Birde piston çevresi için yağ çok şey mi istedim :)

Dostum benim vidalama takımını getiriyorum..

• İlk defa katıldığım atış buluşmasıydı. Ankarateam çok sıcak ve içten bir topluluk.
    Kendi açımdan bu günün en eğlenceli anı; benim 10 m ye sıfırladığım tüfeğimle, arkadaşımın 45m deki kaşıklı hedefi (adını bilmiyorum? siyah kutunun içindeki 3 dairesel hedef) vurabilmesiydi.
    Osman ağabeyin yaptığı modların şık durduğunu söylemeliyim.
    Hava şartları el verdiğince buluşmalara gelmek isterim.
    İyi atışlar.

Diana Mod 56 TH .22 + YataGun Dampa + Diana 4-16x42 AO :love: (Sonuna kadar yaylı! Hep yaylı!) :love:
    Hatsan mod 95 SAS .177 + 1x30 Optima Red Dot
    '85 Model kol + Şahin bakışlarım + Yurdumun taşları

• Güzel bir buluşmayadı, katılım sayısı da oldukça iyiydi, katılan herkese teşekkürler

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Güzel buluşma oldu. Yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı bulduk...
    Ayrıca bugün FX T-12 tüfeğimle ilk defa arazide atış keyfini yaşadım. Tekrardan tüfeğe bağlandım diyebilirim. Bu pcp keyfi başka oluyor gerçekten. Hele tüfek ayakta bile atabilecek kadar hafifi ve isabetli olunca.... :love::love::love:

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Güzel buluşma oldu. Yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı bulduk...
    Ayrıca bugün FX T-12 tüfeğimle ilk defa arazide atış keyfini yaşadım. Tekrardan tüfeğe bağlandım diyebilirim. Bu pcp keyfi başka oluyor gerçekten. Hele tüfek ayakta bile atabilecek kadar hafifi ve isabetli olunca.... :love: :love: :love:

T-12 ve diğer fx leri ben ilk defa bu buluşmada görebildim.T-12 gerçekten hafifliği ve kulağa hitabıyla kendine hayran bıraktırıyor :love:

• en son saydığımda 25 kişi olmuştuk .. Bu zamana kadarki en kalabalık ankara team buluşmasıydı diyebiliriz. gece işten çıkıp buluşmaya gelen ve yorgun düşen bedenim ciğerlerini fena halde üşütmüş olarak şu anda evde yatmakta :)

Her ne olursa olsun hastalansamda dünkü eğlenceye değerdi.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Resimler için teşekkürler. Yine çok güzel bir buluşma oldu, son resimde yağmur yağdığı ve bazılarımızın (benim mesela) toplandığım görülüyor, ama 100m ciler yağmura rağmen çalışıyorlar :) Sonradan hava biraz açtı, tekrar ekipmanı çıkarttık.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Yağmur yağmasaydı... Ankara team olarak gittikçe büyüyoruz. g;$i herkeze teşekkürler.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png