FX Gladiator 100 m gurupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu gün şişe kırmadan pek zaman kalmadı grupman yapmaya,8li şarjördeki 3 pelleti dahi şişelere sıktımışım haberim yok ;şrofls;. bir atışda boş yaptım ben halen şarjörde pellet var zannediyorum ;şrofls;. bundan dolayı grupmanda 4 pellet var g;$i
    fx pellet orjin 100 metre g;$i bozuk para 10 kuruş vardı başkada yoktu :thumbdown:

ayrıca dürbün sıfırlaması orta güçde ayarlandığım için,ben bu atışları tam güçde yaptım bundan dolayı yukarıda toplandı ^^ daha yeni yeni çöziyorum fx glad ı, dürbün de bana çok yeni onada alışacağım,
    bu gün bir atış yaptım orta güçde akıllara zarar vallah ;şrofls;.

100 metre bir efes şişesi ve yerde yatan kırılmış şarap şisesi,
    1ci pellet efes şişesi ;tufey#;grin;
    yerde yatan kırık şişeye şarjörde kalan 7 pellet i de gönderdim ;tufey# ayaklarım yere basmadı akıncı37 hüseyin arkadaşımı aradım sevincimden ;director; kendimi JUBA zennet mediysem arap olmuyayım ;şrofls;.;şrofls;.
    [Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/090204/temp/ur2nwql7.jpg]

• Official Post

Kadir 100 metre diye 30 metredenmi yaptın bu atışı :!:

Eğer böyleyse sen buraya kadar yarışmaya zahmet edip gelme biz sana T12 yi gönderelim, şimdi bu gurupları görenler müsabakaya katılmaktan vazgeçecekler. ;şrofls;.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• maşallah Kadir, ellerine sağlık. nazar değmesin ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bu benim jumba felsefesini uygulamamış halim ustalar ;şrofls;. bu grupman mı yahuu ;şrofls;. durun daha ilk grupmanım,ilerliyen zamanlarda videolusu gelecek ;şrofls;.
    tüfek yeni ben tüfeğe yeni ;şrofls;. 2 miz kaynaşıp bir hamur olalım çok daha güzel işler çıkaracağız,

not: bu atış susturuculu yapıldı onuda belirteyim :thumbdown:

• ;d;;d;;d;;tese;kkur

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Hükümet metrelerden bir sıfır atmış

abi basta kendimi ve sizleri kandirmis olurum,benim böyle seylerinen isim olmaz,bu grupman benim istedigim grupman deyil,ben bu tüfek ile cok daha iyilerini yapacagim,bu mesafede süpriz hedeflerim var,önce tüfege bir alisayim iyiden iyiye,
    bu benim icin siradan bir grup bunu belirteyim g;$i

• Hayda....Az önce Serdarın grupmanını gördüm (üstleik puantaj olarakda süper atışlar) daha yeni dudaklarım bükülü vaziyeten tam normale dönüyordu ki bir kez daha YUH dedim. Dudaklarım yine aşağıya doğru bükülü kaldı.

Yarışma olayı ile ciddi anlamda DÜnya Türklerin bu grupmanlarını hayretler içerisinde izleyecek.

Valla helal olsun. 100 metreye zamanında inanmayanlar sanırım şimdi inanmayıda geçip hayretler içerisindedirler.

Valla bu grupmanları 50 grupmanda bir olur derken daha Bismillah direk en üst seviyeden grupmanlar geliyor.

Helal olsun valla size....

Aynen mangal yanınna yanaşmaya devam... :thumbup:

• Kadir abi ellerine sağlık sende döktürmüşsün maşallah ;d; tebrikler

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Kadirizm bu dile kolay, bence çalışsa 100m den toplu iğneyi vurur.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Abi Fx seni reklam videolarında oynatmalı bence. Sırf seni izlemek için yarışmaya gelmeye karar verdim. Hayretler içerisindeyim valla.

• Kadir dostum bişey diyemiyorum. helal olsun. :!::!::!:

webley patriot 5.5