FX T12 100 METRE GRUPMAN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün Emre,Göktuğ abi ve ben öğleden sonra bi kaç atış yapalım diye mekana gittik. Daha sonra yeni HW 100 'ü ile Erdem abide bize katıldı. Hava biraz rüzgarlıydı ama bizi yıldırmadı yinede atışlarımızı yaptık. Erdem abinin yeni silahını denedik.

ayrılmadan önce son bi grupman yapayım dedim , baya hoşuma gitti. Bende sizlerle paylaşmak istedim.

Mesafe: 100 m

Silah : FX T12

Hava Basıncı: 180 Bar

Peller: 16 grain Fx 5,5

Atış Şekli: Yatarak Destekli

Hava Durmu: Rüzgarlı

[Resim Engellendi: http://s6b.directupload.net/images/090204/temp/gzttnula.jpg]

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Official Post

Serdar bu gurubu yurt dışındamı yaptın, yoksa Türk parası kullanmıyormusun? ;grin;

• İlk elime geçtiğinde bende euro sanmıştım yeni ytller de şekil itibariyle taklit heralde

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• aaa ;#^+. Her taraftan rakip çıkıyor ;( Çok güzel grupman :) Hemen dürbün lazım bana ödünç yüksek zoomlu dürbün arıyorum !!

• ne ara yaptın bu grubu.. :him:s eline sağlık serdar benim grupmanı koymamayım o zaman ;#taban^l keyfini sür. ;şrofls;.;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Official Post

100 metre FX ler gelipte gurupmanları yayınlanmaya başlanıncaya kadar herkes 100 metrede 10 santim gurupmanlar için dünyanın en üstün tüfeği ve en süper atıcısı derlerdi ;şrofls;.

Lothar Walther Müsabaka kalite (Mach Grade) namlunun farkı sanırım bu guruplarla anlaşılmaya başlanmıştır.

Tebrik ederim Serdar

• Son kontrolleri yaptınız mı Serdar Bey.gelsin makinada siz o zaman görün grupmanı

ankarateam.png

• Official Post

Son kontrolleri yaptınız mı Serdar Bey.gelsin makinada siz o zaman görün grupmanı

Dün ve bugün 1 kutu FX pellet daha tüketildi, bir kere bile sorun yaşanmadı, yarın yola çıkıyor :)

• Dün ve bugün 1 kutu FX pellet daha tüketildi, bir kere bile sorun yaşanmadı, yarın yola çıkıyor :)

Allaha Şükür.

ankarateam.png

• Serdar bu gurubu yurt dışındamı yaptın, yoksa Türk parası kullanmıyormusun? ;grin;

Grup yeni olunca yanındaki parada yeni olsun dedim Mustafa abi ;şrofls;.

ne ara yaptın bu grubu.. :him:s eline sağlık serdar benim grupmanı koymamayım o zaman ;#taban^l keyfini sür. ;şrofls;. ;şrofls;.

Göktuğ bey bu konuda iddiam yok zaten , sen daha iyisini yapana kadar bununla sevineyim bende, oda bu gidişle bir iki gün anca sürer ;d;

100 metre FX ler gelipte gurupmanları yayınlanmaya başlanıncaya kadar herkes 100 metrede 10 santim gurupmanlar için dünyanın en üstün tüfeği ve en süper atıcısı derlerdi ;şrofls;.

Lothar Walther Müsabaka kalite (Mach Grade) namlunun farkı sanırım bu guruplarla anlaşılmaya başlanmıştır.

Tebrik ederim Serdar

Teşekkür ederim, Haklısın Mustafa abi bu mesafelerde değil grup yapılabileceğini şişe vurmanın bile imkansız olduğunu düşünürdüm bir zamanlar. Yaptım diyenede inanmazdım. Şimdi kendi silahımla daha fazla neler yaparım diye düşünüyorum ;d;

AA S410 5,5

• Yuh dedim valla ilk gördüğümde ne yalan diyim.

Abicim bu nasıl güzel bir grupman böle. Helal olsun valla...

;d;;d;;d;

Gördüğüm en iyi 5 li 100 metre grupmanı desem yeridir.

Grupmanıda getim üstelik puan olarakda harika bir atış grefiği...

Daha şimdiden böyle iseniz valla biz hiç girmeyelim şu müsabaka olayına, paşa paşa mangalın yanına yanaşalım ;avci;

• Serdar,Tebrik ederim ellerine sağlık.cok güzel gurpman cıkarmışın... ;d;;d;

A Takımı Üyesi

• Teşekkür ederim Buluthan abi , ama hiç boşuna alçak gönüllülük yapma seninde marifetlerini tüm forum biliyo, Artık sende başlasanda alem grupman görse ;d;

AA S410 5,5

• Official Post

Ben Buluthan a sponsor olacağım bir T12 ile, o zaman işte Ankara Team korksun ;kihhik,

• Abi siz bence şimdiden müsabaka sonrası istanbulluların yaşayacağı bunalımı kolay atlatabilmeleri için pisikolojik destek arayışlarına girin derim. Ne de olsa Ankara Team azimle çalışıyor, T12 yi alıp dönücek ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Abi siz bence şimdiden müsabaka sonrası istanbulluların yaşayacağı bunalımı kolay atlatabilmeleri için pisikolojik destek arayışlarına girin derim. Ne de olsa Ankara Team azimle çalışıyor, T12 yi alıp dönücek ;kihhik,

Allaha şükür forumda doktor arkadaşlar var, destek olacaklardır diye umuyorum :whistling:

;kihhik,#hims;rofl.;