Sonunda Fx gladiator..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hayırlı olsun. isabetli aışlar.pompa kullanıyorum yazmısın. ne kadar surede dolduruyorsun tupleri. ? ve bunu ne kadar surede yapabiliyorsun. ?

• hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğinle
    önce güvenlik!!!

• hayırlı olsun. isabetli aışlar.pompa kullanıyorum yazmısın. ne kadar surede dolduruyorsun tupleri. ? ve bunu ne kadar surede yapabiliyorsun. ?

Pompayı 5 er dakka aralıklarla basıyorum ve daha sonra pompanın ısınmasından dolayı 15 dakika soğumaya bırakıyorum.tüp başlangıçta tahmini 120-130 bar seviyesinde iken üç defa 5 er dakkalık hava basma 200 e çıkarıyor zaten yani toplamda 5+15+5+15+5=45 dakika, bu süre uzun olabilir ama 645 cc nede olsa tam güçte 100 etkili atış yapıyosunuz , sürekli dolum yapma derdinden kurtarmış oluyor sizi. T12 gibi gladiatore göre düşük hacimli silahlarda ise sadece 5 dakikalık hava basma yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Almak isteyipte pompada tereddüt eden herkese tavsiyem pompayı alın ve kullanın sakın korkmayın derim. :thumbup:

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Okuması ve yazması kolay yapması zor vallahi :) Ben 100+ kiloyum ve hatsanın küçücük tüpünü 100 bardan 200 bara çıkartana kadar yarı ömrüm gitti. Gladiatoru pompayla doldurmayı düşünmek bile istemiyorum

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Official Post

Okuması ve yazması kolay yapması zor vallahi :) Ben 100+ kiloyum ve hatsanın küçücük tüpünü 100 bardan 200 bara çıkartana kadar yarı ömrüm gitti. Gladiatoru pompayla doldurmayı düşünmek bile istemiyorum

Ben 68 kiloyum ve FX pompa ile 220 bar ı zorlanmadan basıyorum, Hill ile 180 barda kalıyorum, hatsan pompa ile ise 120 bar ı geçemedim.

• Okuması ve yazması kolay yapması zor vallahi :) Ben 100+ kiloyum ve hatsanın küçücük tüpünü 100 bardan 200 bara çıkartana kadar yarı ömrüm gitti. Gladiatoru pompayla doldurmayı düşünmek bile istemiyorum

fx pompa ile hatsan pompa arasinda cok fark var,her 2 pompayida kullandim,fx ile pompa cok daha kolay basiliyor,
    bilemiyecegim pazili biri iseniz tek elle bile basabilirsiniz,bir kac kez denedim öteye gidemedim ;şrofls;. 70 kiloyum ;şrofls;. hatsan pompanin üstünde deyim yerindeyse tepiniyordum ;şrofls;.

Sizin kullandığınız pompa sanırım hatsanın pompası ama fx pompa ile hatsan pompayı karıştırmayalım lütfen,ben 73 kiloyum ve çok rahat dolduruyorum eminim sizde fx ile zorlanmazsınız saygılar..

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Öyle diyorsanız öyledir ben fx pompa kullanmadım hiç. Hatsan pompayıda 2 tüpü 1 er kere doldurmak suretiyle 2 kez kullandım. Öyle yatıyor şimdi pompa. İlerde büyük ihtimalle FX silah alacağım ama tövbe bir daha o pompa işine bulaşmam ben scuba gibisi yok.

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Kankaaa alcam alcam diyordun sonunda aldın vala helal olsun tebrik ederim iyi gunlerde kazasız belasız isabetli atıslar dilerim...

T12 istiyoruz bakalım...

bursateam.png