Sonunda Fx gladiator..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hasret bitti ve sonunda tanıştık efsane silahla :love: gerçekten resimlerden çok çok daha iyiymiş süper kalite ve muhteşem bir işçilik var silahta :D scuba tüpü dolum yeri bulamadığımdan pompa almaya karar verdim başlangıçta kararsızdım ama kullandıkça ne kadar kolay olduğunu öğrendim hiç bir zor yanı yokmuş pompadanda çok memnunum. :thumbup:

İlk boş atışı tam güçte evde yapıyım dedim ve yerimden zıpladım odada çok fena patladı 8o arazide okadarda belli etmiyo hoşuma bile gitti aslında,ama bi susturucu almak lazım nereden temin edebilirim bilmiyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.arazide 100 metrede atışlar yaptım soda ve bira şişeleri çok fena patlıyo tepmesiz olması ayrı bi zevk vuruş anını görmek herşeye değer doğrusu.Odada karşı yatak boş onuda oraya yatırdım birbirimizi seyrederek uyuyoruz.Bizlere bu silahı alma imkanı veren katresu ya teşekkürler..

Birde sormak istediğim bi konu var kullanma kılavuzunda max.200 bar yazarken silahın üstünde 220 bar yazıyor,220 bara kadar doldurmakta bi sakınca varmıdır? kullanan üstatların daha başka tavsiyeleride varsa ve yazarlarsa sevinirim herkese saygılar isabetli atışlar..

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan kardeş ;d; ben çok memnunum tüfeğim den,şimdi bir birimizi tamamladık sırada süpriz hedefeler inanılması zor mesafeler beni bekliyor ;grin; ondan sonra emekliye ayıracağım kendimi ;şrofls;. , tüpnü doldur atışın keyfini sür :huh: belki sen yorulursun atış yapmakdan ama tüfeğin tüpünde halen hava vardır atış yapacak kadar ;kihhik,
    satılıklar ilanında bir arkadaş satıyordu susturucuyu ben aldım gayet başarılı bir ürün,tavsiye ederim :rolleyes:

2000 ci mesajım sana nasip oldu bu arada bir fx pellet gönderirsin gari ;şrofls;. şaka şaka tekrardan hayırlı uğurlu olsun kardeşim ^^

• çok güzel bir yaylı ve pcp silaha sahipsin :)

güle güle kullan. bence 200 bar iyidir, arasıra bende aşıyorum ama yapmasak daha iyi :whistling:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun. İyi günlerde sorunsuz kazasız kullanmanız dileğimle :)
    İsabetli atışlar. Gladiator hayalimdeki silah ama duygusal sebeplerle alamıyorum :S

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Tüfeği zorlama zaten 200 de yapacağını yapıyor. 200 bar ı aşmana gerek yok.Hayırlı olsun .:)

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Hayırlı olsun abi güle güle kullan :) Biraz daha bilgi sahibi olursam bende almayı düşünüyorum. ;tufey#

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• tüfeginiz hayırlı olsun iyi güzel günlerde isabetli atışlar temenimle pcp si olmayan biz arkadaşlarada kısmet olası dilegimle güle güle kullanın g;$i ;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• hayırlı olsun Cihan abi darısı başımaaa ;kihhik,

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• hayırlı olsun...

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• Hayırlı uğurlu olsun. Süper bir seçim yapmışsınız,

bu silahı uzun süredir kullanıyorum, verilen parayı sonuna kadar hakediyor bence.

**Air Arms S410 Xtra + Nikko Stirling Game King Illuminated 4-16X50
    **FX Gladiator 22 + BSA 8-32x44 SWF MilDot
    **Remington 105 ctı
    **Remington 11-87 Premıer Lıght Contour
    **Baretta S 56
    **Simson Shul 12 cal. çifte
    **Simson Shul 16 cal. çifte
    **Sarsılmaz Concorde LX

• hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan kardeş ;d; ben çok memnunum tüfeğim den,şimdi bir birimizi tamamladık sırada süpriz hedefeler inanılması zor mesafeler beni bekliyor ;grin; ondan sonra emekliye ayıracağım kendimi ;şrofls;. , tüpnü doldur atışın keyfini sür :huh: belki sen yorulursun atış yapmakdan ama tüfeğin tüpünde halen hava vardır atış yapacak kadar ;kihhik,
    satılıklar ilanında bir arkadaş satıyordu susturucuyu ben aldım gayet başarılı bir ürün,tavsiye ederim :rolleyes:

2000 ci mesajım sana nasip oldu bu arada bir fx pellet gönderirsin gari ;şrofls;. şaka şaka tekrardan hayırlı uğurlu olsun kardeşim ^^

Kadir abi eyvallah sağolasın benim 2000 ci mesajım olcak kimseye msj atmazdım heralde ;kihhik, ;şrofls;. pellet için adres alıyım abi ;tacli#

Hayırlı olsun dileklerinde bulunan herkese teşekkür ederim.Allah olmayanlarada nasip eder inşallah saygılar..

Weihrauch Hw 97K .22cal

• Official Post

Kadir 1 yıl önce foruma üye olduğunda günlük mesajlarının %80 ini siliyorduk ;kihhik, o silinen mesajlar silinmemiş olsaydı şimdi 3000 olmuştu sanırım. ;şrofls;.

• Kardeş hayırlı uğurlu olsun.İyi günlerde kullanman dileğiyle.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Hayırlı olsun güle güle kullan :)

Ölürken gözlerimizde parlayan son ışık, milli mirasın hayali olacaktır.

• hayırlı olsun kazasız belasız isabetli atışlar dilerim ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• İyi günlerde kullanın. Hayırlı olsun

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• İyi dilekte bulunan herkese çok teşekkür ederim,kullandıkça dahada iyi bütünleşiyoruz kuzucukla :thumbup: Rabbim herkese almak isteği tüfeği nasip eder inşallah,isabetli atışlar..sevgiler saygılar

Weihrauch Hw 97K .22cal