anadolu yakasındaki arkadaşlar kimler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • anadolu yakasındaki marmara teamdaki arkadaşlar tanışıp bizlerde bi grup oluştursak hiç fena olmaz dimi tanışmk görüşmek ümidiyle

pendikten ramazan :love: g;$i ;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• bende acıbadem'de oturuyorum... öncelikle bir mekan belirlememiz gerekiyor sanırım kimseyi rahatsız etmeden atışımızı yapabileceğimiz bir yer olmalı, aynı zamanda ulaşım kolay olmalı...burası neresi olabilir firki olan var mı ?

• Ümraniyede oturuyorum, mekan konusu en zor olanı gözden ırak olmalı havalıyı gören ateşli zannediyor.

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• Arkadaşlar KörfezTeam olarak bizlerde katılabiliriz diye düşünüyorum. Gebze civarı falanda olabilir. Bildiğim kadarıyla Madmax in oralarda müsait bildiği yerler var. Ayrıca Körfez buluşmalarımıza da bekleriz. Saygılar

• bizim burada Denizli köyü göleti var atış için çok müsait bir yer ama Gebze merkezden 25 km kadar uzakta sayılır.
    bir keresindee patriot 1. nesille göletin içindeki 250 metre ilerdeki pet şişeyi tek atışta vurmuştum.

• Hoca orayada araç lazım. Gebzede buluşup gitmek gerekiyor. Olsun yakında inş. :)

• arkadaşlar gebze organize sanayi sitesinin arka tarafında bulunan molla fenari köyünü geçince soldan aşagıya iniyorsunuz burada büyuk bi gölet ve baraj vardır bu göletin etrafında mangal yapıp ateşli silahlarla atış yapanlar bile vardır ayrıca çok güzel ormanlık araziler ve güzel açık alanlar mevccuttur tabiki program yaparsak katılmak isteyen herkes katılabilir atış vesaire mangal falan da olabilir ayrıca ulaşımda kolaydır buluşmaya gayet elverişli bi alandır tabiki başka seçeneklerde bekliyoruz ;d;

mke çifte 12 calibre

• bizim burada Denizli köyü göleti var atış için çok müsait bir yer ama Gebze merkezden 25 km kadar uzakta sayılır.
    bir keresindee patriot 1. nesille göletin içindeki 250 metre ilerdeki pet şişeyi tek atışta vurmuştum.

250 metre yi tek atisda vurdunmu hemide patriot ile :him:s nasil bir atis yaptin mahmut böyle :him:s güdümlü pellet ciktida haberimiz olmadimi acaba ;kihhik,

• Niye kadir abi 250 metre gitmezmi patriot. ;) Hem gider hemde denk gelme ihtimali azda olsa var. Ben denize doğru yaptığım atışlarımdan dolayı fazlasına gittiğine eminim.Ama sen diyorsan vardır bir iş ;şrofls;.

• 250 metre yi tek atisda vurdunmu hemide patriot ile :him:s nasil bir atis yaptin mahmut böyle :him:s güdümlü pellet ciktida haberimiz olmadimi acaba ;kihhik,

bir de gezle vurdum stres yapmadım aslında vuracağımı da düşünmüyordum. şahidim de var Hüseyiin ile M.Akif abi

• 250 metreden vurduğunu yüzüp gidip baktınmı. O mesafeden gözükmez gibi geliyo ;şrofls;. Şaka bir yana suda çok belli oluyo nereye gittiği. Ben yüzen karaşişeye attım. Baktım suda hareket yok sonra şişenin sesi geldi ;şrofls;.

• Bu istanbulpark yolu üzerinde baya büyük düzlükler görmüştüm. Uygun yer var mıdır. Ben pek bilmem ama görmüştüm. Havalar bir ısınsa iyi olacak

• arkadaşlar buluşma yeri olarak molla fenari güzel biyer ama şimdi dışarı baktıgımda havanın hiç musait olmadıgını gördüm fakat en yakın bi zamanda tüm arkadaşlar toplanalım derim buluşmaya gelecek arkadaşlarda arabayla gelecek olanlar arabası olmayanlara bir destek olsunlar daha sonra bi toplanma yerinden hep beraber atış yerine intikal ederiz ama bunun için havalar biraz daha iyi olmalı.arkadaşlar genede anadolu yakasında ve köfez teamdaki arkadaşlar buradan kimler oldugunu bildirirlerse daha iyi olur herkes birbirini daha iyi tanır saygı ve segilerimle :thumbdown: ;d;

mke çifte 12 calibre

• Arkadaşlar bende Kartal uğur mumcudayım ,burda aydos ormanı var arasıra ben gidiyorum müsait yerler var ..Gebze tarafıda olabilir. ;avci;

• valla ben hiçbişey anlamadım !?

molla feneri falan dediğiniz yer gebze.... Gebze istanbul dışı arkadaşlar.... ben dolmuşla vapurla ayazağa gidiyorum... molla fenerine gitmekten on kat kolay. ümraniye üzerinde ormanlık alanlar falan bize uygun değilmidir ?? bilen eden yokmu oraları ???