anadolu yakasındaki arkadaşlar kimler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kadir şansa vurdu madmax ama vurdu yani istese vuramazdı ;lol; yani gez gözle 250 mt vurmak çok zor
    bence

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• booze kardeş dediklerinde haklısın tabiki ama şu varki bildiginiz gibi bu tür silahlarla hele bide grup halindede olunca olabildigince meskun mahal dışında olmalıki tadımız kaçmasın ulaşım konusu da kolay bi arkadaşımıza rica eder seni alır belirlenen yerde hep beraber toplanıp intikal edilir ümraniye artık tamamen şehir içinde kaldı derim ben g;$i

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• gebze bence uygun bir yer fakat ben gebzede oturuyorum diye yanlış anlaşılmasın biz buluşmalarda denizli köyüne gidiyoruz ortalık çok sakin

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• arkadaşlar burada buluşma ayarlamaya çalışıyoruz, başka konuları lütfen başka biryerde tartışalım, aramızda yaşça en büyük kimse o karar versin, ben 24 yaşındayım

• üsküdarda oturuyorum, sanırsam ben de gelebilirim buuşmalara ama gebze harici.... :(

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• Ben Avrupa yakasında olmakla beraber, eğer hafta sonum uygun olursa seve seve katılırım. Yanımda gelebilecek 3 arkadaşım daha olabilir...
    Tarih belli olursa bizim ekibi oluşturmaya çalışırım..

S&W 686-6

• arkadaşlar anadolu yakasında bu iş için en uygun yer beykoz un arka tarafındaki köylere yakın ormanlardır bence.ben beykoz da oturuyorum bu ormanlara ulaşım biraz sıkıntılıdır beykoz dan köylere kadar otobüs var oradan sonrası aracı olan arkadaşlar ile aşılacaktır.bildiğim çok güzel yerler var herkesten uzak sessiz.....kimse karışmaz..... ;tufey# doğa doğa.....bu arada böyle buluşmalar çok iyi olacaktır...ankaradaki arkadaşlara imreniyorum doğrusu...

• Anadolu yakasında yer tarifi yapıldığı sürece ilk buluşma yerine kadar gelebilirim. Araba alana kadar aracı olan arkadaşlar yardımcı olur sanırım. Körfezteamden katılmak isteyen arkadaşlar gelecektir düşüncesindeyim.

• Gebze'den MASTER Akif abi de var. o bu aralar internete giremiyor ama o da katılmak ister

havaların ısınmasını bekleyelim bence zaman mekan benim için farketmez

• Yazın beni de, Bostancıdan Mustafa.. Ben de uygun olursam buluşmalara gelirim.

Mustafa
    26.04.1975

• benim de biletim var ;şrofls;. arkadaşlar büyükçekmeceden gelmek isterim beni de yazın
    not: arabam var ilgililere duyurulur

• sevgili arkadaşlar yazan ulaşan herkese teşekkürler bu yazıları gördükçe inanın ilk pazar yapalım diyorum ama malum havalar bozuk havalar biraz düzelsin ilk pazarında gene beraber kararlaştıracagımız bir yerde toplanalım genede siz arkadaşların fikrini alıcaz nerde olacak diye

mollafenari buluşma için çok güzel bir yer gören bütün arkadaşların begenecegini umuyorum orda imkan olur havalıyla gerek ateşli silahlarla atış yapılabilir ben çok yaptım

ulaşım butun arkadaşların sorunu anladıgım kadarıyla bence hiç sorun diil arabasız arkadaşlar otobusle e 5 üzerinden gelecek belirlenen bir noktada buluşup arabalarla gidilir olduki katılım fazla oldu o arkadaşların ulaşımından ben sorumlu olurum

güzel bi ortam yaratıp yeni arkadaşlarla hepinizle tanışmayı iple çekiyorum

saygı ve sevilerimle :love: :love: ;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• benim de biletim var ;şrofls;. arkadaşlar büyükçekmeceden gelmek isterim beni de yazın
    not: arabam var ilgililere duyurulur

bu alıntı yeter herhalde sevgilerimle

• Mollafenari nerde :him:s Sakın Kocaeli sınırlarında demeyin rezil olurum ;şrofls;. Gebze hiç demeyin orda çalışıyorum ;rofl.; Ama neresi olursa olsun köprüye kadar heryere gelirim. Saygılar

• Mollafenari nerde :him:s Sakın Kocaeli sınırlarında demeyin rezil olurum ;şrofls;. Gebze hiç demeyin orda çalışıyorum ;rofl.; Ama neresi olursa olsun köprüye kadar heryere gelirim. Saygılar

dalga mı geçiyorsun hayri abi?

• Yok valla dalga geçmiyorum. Biliyorsun çalışma saatlerimi ve şikayetimi.Gün yüzü görmüyoruz. ;şrofls;. Ama google earth sayesinde buldum. Rezillik işyerime 15 km. ;şrofls;.