Arbalet-crossbow

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar.Arbalet türü yaylara merak saldım.Dürbünlü kullanabileceğim güçlü ,profesyonel yayları bi türlü internette bulamadım.Eğer bildiğiniz adresler varsa yardımcı olun.Ayrıca bu silahın özellikleri hakkında da bilgilenmek isterim.

• Bende bu konuyu çok araştırdım. Ancak kullanımının yasak olduğunu birkaç yerde okuyunca muallakta kaldım. Çünkü oklarının satışı heryerde var. Yay satan bir yer bulmuştum. Oda sitesinde uyarı koymuş "Yasal düzenleme yapılacağından dolayı satışı durdurulmuştur" diye. İyice bir araştır derim ben. Saygılar

• Evet yasal bir düzenleme var Büyük ihtimalle yasaklanır.Ama bazı yerlerde satışı halen var.

• Yasaklama olmaz büyük ihtimalle.Ruhsata tabi değildi,ruhsat dahilinde satışa çıkacaktır diye umuyorum.Halen satan yerler var ama iş görmüyor dandik.
    cevaplar için sağolun.

• bildiğim kadarıyla küçük (tabanca tazı olanlar) crossbowlar bir ruhsata tabi değil. yeni düzenlemede durum ne olur bilmiyorum... avcılığa balta vurup duruyolar bakalım sonumuz ne olcak

• balta vurup duruyolar bakalım sonumuz ne olcak

Harbiden ya sıktı iyice bu düzenlemeler,herşeye vergi herşeye ruhsat ,herşeye yasak...

Yasaksız bişi yokmu ya ona başlayacam ;avci;

• arbaletlerin yasal olarak kullanımı yasak çünkü müthiş bir güce sahip ateşli silahla eş tutuyolardı onun için bulamazsınız gibi.

• Harbiden ya sıktı iyice bu düzenlemeler,herşeye vergi herşeye ruhsat ,herşeye yasak...

Yasaksız bişi yokmu ya ona başlayacam ;avci;

Boncuk atan tabanca #hims

• imkaniniz varsa bulgaristandan getirebilirisiniz ben tufegimi gitar kilifinda gecirmistim ama bulunsa bile bununla ilgili bir yasal duzenleme yok sadece fatura soruyorlar....

• http://urun.gittigidiyor.com/H…T-200-LB_W0QQidZZ15792558 adresınde pahalıda olsa guclu bır arbelet var aynı sıtede aratırsanız 139 140 cıvarı olan ucuzlarıda var

Merhaba arkadaşlar.Arbalet türü yaylara merak saldım.Dürbünlü kullanabileceğim güçlü ,profesyonel yayları bi türlü internette bulamadım.Eğer bildiğiniz adresler varsa yardımcı olun.Ayrıca bu silahın özellikleri hakkında da bilgilenmek isterim.

• yasaklardan dolayı yakın birzamanda korkarım hepimizin elinde sadece gücü azaltılmış gazete kağıdı delen airsoftlar kalacak ;(

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Nedir bu yasaklar? Tamam suç işleniyorsa ekmek bıçağıylada suç işlenir.Gereksiz bence bu yasaklar.

• Sesler yükselmeye başladı .. Bence ayaklanmanın tamsırası :)

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Hiç bişey bulamasak tükenmez kalemi söker , kağıt çiğner atarız ... Havalı'nın ustasıyım agt 'ün hastasıyım

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Hiç bişey bulamasak tükenmez kalemi söker , kağıt çiğner atarız

;d;;şrofls;. Ne atardık eskiden.Bu arada boncuk tabancası olmayan arkadaşlar var sanırım. ;kihhik, Akşamları evde işe yarıyor valla. ;rofl.;

• Biz eskiden böyle bir alet yapardık.Bildiğin crosbow un basit bir hali.İki tahtayı birbirine resimdeki gibi çakardık. Önde duran parça altta olurdu. Lacivert ile işaretlediğim yere oluk açardık okun geçeceği bir oluk olurdu. Kahverengi olan sapan yapımında kullanılan serum lastiği.Böyle iki elle gererek kurardık.En dipte kırmızı olan şey ise çamaşır mandalı. Mandalın ip yuvasına lastiği oturttuk mu sistem kurulmuş olurdu. Mandal gövdeye iple bağlı tabi. Sonra mandalın açma ucuna bastırdıkmı lastik kurtulur hızla oku ileri iterdi. Baya isabetli ve güçlü atışlar yapardık. Marangoza yaptırdığımız oklar 10 metreden talaş çuvalının sonuna kadar girerdi. Bir arkadaşımız zıpkın lastiği ile yapmıştı. Ok ağaca taşa falan çarpınca kırıldığı için projesinden vazgeçti. Okun ucuna bir metal takmayı akıl edememiştik. Sonraları okun ucuna cola kapağını kıvırıp takmaya başladık. Ne günlerdi o günler yaa

[Resim Engellendi: http://s1b.directupload.net/images/090217/nqohyj85.jpg]

• Hiç bişey bulamasak tükenmez kalemi söker , kağıt çiğner atarız ... Havalı'nın ustasıyım agt 'ün hastasıyım

Aklıma geldi.0,7 mm çapındaki pipetlerin 3-4 tanesini birleştirip kendime silah yapmıştım.Kağıdı islatıp mermi şekli vermiştim.Sonuç mükemmeldi.Hele hedefe geldiğinde taak diye bir ses geliyordu.Bununla sabun kadar bir silgiyi yerinden oynatmış.Bir kalem açacağınıda uçurmuştum :D ;rofl.; ;rofl.; ;rofl.;

• Merhaba arkadaşlar.Arbalet türü yaylara merak saldım.Dürbünlü kullanabileceğim güçlü ,profesyonel yayları bi türlü internette bulamadım.Eğer bildiğiniz adresler varsa yardımcı olun.Ayrıca bu silahın özellikleri hakkında da bilgilenmek isterim.

İşte size dünyanın en güçlü Tataryaylarının satıldığı Kanada Mmenşeili bir site. Ben Fransa üzerinden getirtmek için çok uğraştım ama aleti gören korktu getiremedi. :)

http://www.excaliburcrossbow.c…stings.php?category_id=71

Kurtadamlar

• Google'a HORTON yazıp aratın. Tanınmış önde gelen Tatar yayı markalarından biridir.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.