ES-ES TEAM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar musaözü piknik alanında açılan havalı tüfek poligonunda bu hafta sonu pazar günü yani 09 ağustos ilk buluşmamızı yapalım diyoruz. Poligon sahibi ufuk beyle görüştüm. Onlarda böyle birşeyin olmasını bekliyorlar. Gelmek isteyenler varsa lütfen söyleyin ona göre bi sayı çıkartalım. Görüşmek üzere..

eskisehirteam.png

• Evet aslında mükemmel olur.Hatta harika olur.Bu hafta nişan yaptım haftayada köye gidecektik.Eğer durumumda değişme olursa mutlaka ama mutlaka gelirim.Birde scubası olan varsa yazsın arkadaşlar pompayla uğraşmayalım hiç

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Official Post

Eskişehirli arkadaşlar forumun bu buluşmalar bölümüne "EskişehirTeam" önekini ekledim hayırlı olsun, imzanız içinde Nucleex Onur kardeşim Logonuzu hazırlayacak.

• Teşekkür ederiz Mustafa bey. Logomuzu sabırsızlıkla bekliyoruz :)

eskisehirteam.png

• hafta sonu istanbul' da olacağımdan katılamıycam :( ama bir sonraki buluşmayı iple çekiyorum.

webley raider 10 lw .22 cal 6-24x40 tasko aoe :thumbup:

• Bizde buluşma gününü sabırsızlıkla bekliyoruz :) Commandos inşallah diğer buluşmalarımızda senide aramızda görürüz. Buluşmalar olmasa bile her gün poligona gelebilirsiniz :)

eskisehirteam.png

• Yarın Eskişehir teamın buluşmasını sabırsızlıkla bekliyorum :) Sanırım fazla katılım yok ama inşallah ilerde daha büyük buluşmalar olacak :) :)

eskisehirteam.png

• Yarın Eskişehir teamın buluşmasını sabırsızlıkla bekliyorum :) Sanırım fazla katılım yok ama inşallah ilerde daha büyük buluşmalar olacak :) :)

Yarın buluşma saat kaçta olacak???Eğer aracım olursa büyük ihtimalle bende gelicem

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Yarın buluşma saat kaçta olacak???Eğer aracım olursa büyük ihtimalle bende gelicem

Serkan abi sabahtan akşama kadar orda olucaz yani hangi saatte gelebilirsen biz ordayız. Sanırım musaözüne otobüs geliyomuş. Odunpazarından yada otobüs duraklarından sorarsan sana kaç numara hangi saatte gidiyo söylerler.

eskisehirteam.png

• Tolga gelmek sorun değilde iki üç tane kocaman tüfekle gelmek sorun zaten : ))) poligonda scuba veya kompresör varmı??Eğer yoksa boşuna pcp getirmiyeyim pompayla uğraşamam orda

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Serkan abi sadece beş tane çeşitli pistonlu havalı tüfeğimiz var. Yarınki buluşmanın en önemli tarafıda isteklerimize göre malzeme alınması neye ihtiyacımız varsa orada liste tutulacak ve ona göre ihtiyaçlarımız giderilicek. Pompan varsa sen getir ben havalarını basırm seve seve :):)

eskisehirteam.png

• Bugün Eskişehir teamın buluşması gerçekleşti gerçekten çok güzeldi. Aramıza katılan arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Yarın fotoğrafları ekliyecem.

eskisehirteam.png

• güzel bir hafta sonu geçirmişsiniz,yeriniz de çok güzel,atıcının hemen arkasında buz dolabı var ;tacli# çaydanlık da vardır,tam ankara team lik bir polidon olmuş ;kihhik, gözleme çay 5 lira ver kardeşim ;şrofls;.

• Bizde airgunturk üyelerine içecekler bedava yani ikramımız :) Sadece dışardan gelip atış yapmak isteyenlerden pellet parası alınıyor. Ankara teamı aramızda görmekten mutluluk duyarız. Korkmayın sizden pellet parası almıyacaz :) :D

eskisehirteam.png

• güzel bir hafta sonu geçirmişsiniz,yeriniz de çok güzel,atıcının hemen arkasında buz dolabı var ;tacli# çaydanlık da vardır,tam ankara team lik bir polidon olmuş ;kihhik, gözleme çay 5 lira ver kardeşim ;şrofls;.

;d;;d;;d;;d;

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."