Ankara Bağlum Atış Buluşması...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar 8 mart pazar bağlum buluşmasına ne dersiniz ? öğleden sonra tabi :sleeping:;,;-

webley patriot 5.5

• Ben tüfeği sattım ;şrofls;.;şrofls;. O zamana yenisini almış olursan ben de varım x;.zx;.zx;.z

• NE ara kime neye nerede nasıl

Spancy sana demiştim ama satıcam bu tüfeği diye, işte ondan 3 gün sonra felan sattım internetten izmirli bi arkadaşa ;dance;;dance; baya hızlıyım dimi #hims şimdi model arayışındayım ama hunter 440 yada diana panther alcam gibi gözüküyo ;tacli#

• Bütçede dampaya yer ayırmıcam, tüfeği yatagundan alcam ;şrofls;. Böylece sorun kendiliğinden çözülmüş olacak ;dance;;dance; bende sabırsızlanmaya başladım zaten işallah hemen hallederim de tadını çıkartırız ^^

• Bütçede dampaya yer ayırmıcam, tüfeği yatagundan alcam ;şrofls;. Böylece sorun kendiliğinden çözülmüş olacak ;dance; ;dance; bende sabırsızlanmaya başladım zaten işallah hemen hallederim de tadını çıkartırız ^^

hadi hayırlısı bakalım...

--- Gamo Hunter 440(GRTIII altın tetik) 4.5mm ---

ankara

• Keşke İstanbul dada bu kadar atış alanı olsa, böyle olcağnı bilsem Ankara yı terketmezdim ;(

İstanbulda koskoca Atışalan var :D hatta dev gibi hemde esenlerde ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• İstanbulda koskoca Atışalan var :D hatta dev gibi hemde esenlerde ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

bence mevcut beledie başkan adaylarına bildirilmeli bu eksik forumun gucunu anlayıp bu konuyla ilgili çalışmalar yapabilirler :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: ;şrofls;. ;şrofls;.

ankara

• bağlumda karlar erimiş havalar iyiye gidiyor...

ankara

• bağlumda karlar erimiş havalar iyiye gidiyor...

Evet ama bende hala tüfek yok,sattıktan sonra alamadım gitti ;( ama siz keyfini çıkartın hakkaten kaçırmayın bu fırsatı Ankara'nın havası hiiiç belli olmaz ;şrofls;.

• bu hafta sonu cumartesi saat 2 gibi yağmur ve kar yağmazsa atıştayım. soda şişelerim birikti. temizlik farz oldu. gelmeyi düşünenler özel mesaj gönderebilir. gittiğim yerde cep çekmiyor önden haberleşmek lazım ;avci;

webley patriot 5.5