Red dot hakkında bir kaç sorum var..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mod95 sas ın yanında red dot veriliyor.Ben red dot u satıp dürbün almayı düşünüyorum.Kaça satabilirim ??
    başka bir düşüncem ise red dot u satmayıp dürbün almak.Yakın mesafede gez ve arpacıktan iyimidir ?? Kolay nişan almamızı sağlar mı ?

• ben dün optima red dot gördüm çok dandik birşeye benziyordu :wacko: kullanamadım pili bitmiş. red dot kullanan ya da kullanmış olan çok kişi var forumda.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Bence red dot u sat, gez arpacık daha iyi hem askerliğede alıştırma yapmış olursun. ;şrofls;.

Eğer dürbün alamazsam red sot u satıp dürbün alacağım.Ama ilk önce kullanayım gez arpacıktan iyiyse kullanmaya devam ederim.

• Gez arpacıktan iyidir diyemem çünkü aydınlık havada zor görünme ve pili bitince ortada kalma durumun olur. Pil olmayınca bir işe yaramıyor çünkü.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ben GG'De 40 liraya satışa sundum bir allahın kulu teklif vermedi....

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32

• ben 50 ytl bictim alan olmadi,iyikide alan olmamis,bu gün fx glad ile denedim acayip zevkli oluyor ;box;x yerde yatan kapaklara ucus görevi verdim ayakda desteksiz m;s,S kocaman dürbünü söküp bunu takinca elimde koyboylar gibi cevirip atis yapasim geldi ;şrofls;.;,;-

• gerçekten kısa mesafelerde çok zevkli oluyor

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Birde red dot un ayarı oluyormuş.Dürbünde olduğu gibi ? açık red dot larda böyle birşey yok kullanımı dahamı pratik olur açık red dot ların.?

• Sen aldın mı hatsan mod 95i ?

• Birde red dot un ayarı oluyormuş.Dürbünde olduğu gibi ? açık red dot larda böyle birşey yok kullanımı dahamı pratik olur açık red dot ların.?

acık tıp reddot larda da yukseklık ve sag-sol ayarı var tıpkı durbunlerde oldugu dırek reddot u sılahı takıp atıs yapmak gıbı bır olay yok

• Red dot işi biraz sakat geldi bana kafayı sağa sola hafif yatırınca nokta hedefş göstermiyor...Dürbün Dürbün Dürbüünn!!

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32