FX T12 PCP YENİ HEYECANIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yeni tüfeğimi hayırlayan bütün arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum.Dün gece ki heyecanın ardından uyuya kalmışım.Uyandım, yahu rüyamıydı bu derken baktım ki bizim FX kutusunun kapağı açık öylece bakıyor.Hemen onu da uyandırdım tabii !!!!
    Şaka bir yana,bizlerin şu meşhur moderatörünü de takınca çok hain oldu.Hedef tahtasına biraz imzamızı atalım,o da tanısın yeni kocasını !!!
    Alışmışız gümlemelere,aha şimdi bizim meraklı komşu laz İsmail kapıyı tıklatacak gene!!! derken o ne ?
    TINNNNNNN , ses falan hepsi bu,hala alışamadık FX e.Ses yok !!! tabi bana göre yok, tın diye bir şey var o kadar.Atmadımı lan bu derken baktım ki o kadar deliğin arasına farklı bir delik var, hemen farkediliyor.Hedef konuşşsa, neler söyleyecek.Şu sessiz hayatıma Rio karnavalı gibi renklerle sessizce giriverdi FX.Davullar çalıyor, ortalık inliyor ama sessizcesine !!!! Gösterisi ömür boyu sürecek gibi.!!!!!!
    Hepimiz forum arkadaşlarımız olarak sorumluluk sahibi, akıllı uslu insanlarız.Bu tüfek benim hakkımmı ? bu parayı vereyimmi demeyin.İyi şeyleri hakediyoruz.Size katacağı yaşam enerjini dikkate alın.Sabah FX ile uyanmak çok güzel bir duygu.
    Mustafa beye çok çok teşekkür ediyorum.Bir düşünün arkadaşlar,bir tüfek alıyorsunuz, toplam 94 cm boyunda bir şey.İyi de para verdiniz,satıcısı olan güleryüzlü insana durup durup teşekkür ediyorsunuz.Geçmişte hangi silahı,arabayı veya motosikleti vs bir şeyi yüklüce bir rakam ödeyip aldığınızda böyle oldunuz.Sizi bilmem ama bana olmadı.Hobi manyaklıklarımda deli paralar verdiğim çok oldu ama ardından da aileme bunu yapmamalıydım abi gibisinden bir his kemirdi durdu beni.Şu anda çok farklıyım, Savunurum FX i, değiyor çünkü, bana verdiği yaşam enerjisi ile FX her türlü övgüyü hakediyor.
    Dileğim bütün arkadaşların hayatında kısa bir an da olsa FX gibi bir tüfeğin yer alması.Gördüğünüzde elinize almak istiyorsunuz,elinize aldığınızda atmak ve ardından da sahip olmak duygusu alıp götürüyor insanı menzilde ki yeni hedeflere doğru.
    Selamlar hepinize ve iyi Pazarlar, isabetli atışlar.

• Dün gece baya haraketliymiş : )) yeni tüfeğiniz ömrünüze ömür katmış belli.ALLAH olmayanlarada nasip etsin diyor kazasız belasız atışlar diliyorum.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Güle güle kullanın.İsabetli atışlar dilerim. :thumbdown:
    Allah olmayanlara da nasip etsin. 8o

• Tebrikler çok doğru bi seçim yapmışssınız, yeni silahınızı güle güle kullanın x;.z

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• ;d; Hayırlı olsun,duygularınızı bizimle de paylaştığınız için ayrıca teşekkürler. :)

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Güle güle kullanın. Kazasız ve isabetli atışlar dilerim.

Yalnız dikkatimi çeken bir şey oldu (Mustafa bey'in yazmış olduğundan anladığım kadarıyla) Bu tür alış verişler genellikle hanımlar evde yokken yapılıyor :))

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• çetin bey mutluluğunuzu çok güzel anlatmışssınız sizin adınıza çok sevindim hayırlı olması dileği ile

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Çetin Bey

Bu kadar mutlu olduğunuz bir gecede sizin mutluluğunuza bir nebze olsun katkıda bulunmak ve ortak olmak benide çok mutlu etti :)

Hayırlı olması dileğiyle kazasız ve isabetli atışlar ;tufey#

Airarms Hayaliyle Yaşamak
    Ne demek bilirmisiniz !!!
    ;hirr;
    ;hirr;;hirr;

• Çetin bey,,silahınızı güle güle kullanın ,kazasız isabetli atışlar.. ½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Aman Çetin abi yengenin yanında böyle konuşma bana bu kadar duygusal konuşmadın diye başını yer ;lol;;lol;;lol;
    not: sadece şaka yapıyorum
    bir de tahribat ve grupman videoları ve fotoğrafları bekliyoruz

• Hayırlı olsun duygularınız çok güzel.Ayrıntılı bilgilerinizi bekleyeceğiz.

• Hayırlı olsun Güle Güle kullanın.

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• FX işte ya insanı bu derecede mutlu eden bir alet Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın ;d; ;d;

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.