En iyi FX Modeli hangisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet Gladiator biraz oyuncak gibi duruyor ama yaninda alinacak bir moderator ve bipod ile bence guzel bir gorunume (en azindan revolution ile yarisicak bir gorunume) sahip olur diye dusunuyorum. FX internet sitesine gore aralarinda 20Ft/s (10m/s) oynuyor tabi bu nekadar bir fark yaratir emin degilim ama gece ile gunduz gibi bir fark olmaz heralde. Peki bu silahlara diger tufekler gibi uzerinde cok fazla oynama/degisiklik yapmadan performanisini arttirmak adina kucuk modifiyeler yaptiriyormu kullanicilar?
    Son olarak merak ettigim youtube daki fx revolution tanitim videonuzda eger basinc 120 bar altina duserse silah otomatik kurmayabilir denmis, peki 120 bar alti kullanimda manuel olarak kuruluma izin veriyormu tufek?

• Benim ki 3-4 sefer daha kurulabiliyor.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Bildiğim kadarıyla Revolution el ile klasik bolt mekanizması varmış gibi kurulmaya izin veriyor.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• şarjörünü takıp yanına bir de fx gladıator ü koysaydın bizde şu daha güzel diye bilirdik ;şrofls;.

• karizmadan mı bahsedildi?

[gallery]715[/gallery]

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Dostlar o guzel tufeklerinizin resimlerine asik oldum, hepsi canavar gibi duruyor masallah. Gercekten nazar degmesin hepsi birbirinden guzel ve resimlere bakinca insanin butun FX modellerini satin alasi geliyor ama okadar para bende yok :). Konunun disina sapmak istemiyorum ama merak ettim genel olarak hangi marka durbun tercih ediyorsunuz tufeklerinizde ve alacagim FX icin iyi bir durbun onerirmisiniz?

Tesekkurler...

• benim kullandığım dürbün imzamda yazıyor ve bana bu dürbün için t12 verseler yinede vermem okadar memnunumki anlatamam.

• O ahşap kundaklı gladiator mü? İlk defa gözüme bu kadar hoş göründü. Ahşap kundaklı modelleri niye gelmiyor ülkemize?

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Benim koyduğum fotodan bahsediyorsan fx cutlas abi o,Türkiye'de yok.

• Nazar değmesin g;$i g;$i ...

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Madem ki bir nevi güzellik yarışması başlamış, bu da benim güzelim;

[Resim Engellendi: http://s8b.directupload.net/images/090523/grjinkyb.jpg]

Selam Kamuran.. Senin Gladyatörün öndeki tüpü standarttan büyük mü ? Resimde mi öyle duruyor ??

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Madem ki bir nevi güzellik yarışması başlamış, bu da benim güzelim;

[Resim Engellendi: http://s8b.directupload.net/images/090523/grjinkyb.jpg]

Iste gladiator e moderator takilinca guzellesiyor, bu moderator yatagunda satilan mi yoksa baska bir yerdenmi aldiniz?

meseduzu;

sizin durbununuz cok guzel ustelik tufegede tam oturmus ama ben biraz daha mesafeleri yakinlastirabilecegim bir durbun ariyorum...