Weihrauch HW97KL Blue Laminate (Mavi Lamine) .22

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Koleksiyon için aldıysanız hiç modifeye etmeyin, orjinal hali çok güzel.

Hatsan AT44WX-10 Premium Combo 5,5 mm.+Optima 3-12x44 AOE
    Hatsan Mod 95 SAS 4,5 mm+Optima 1x40 Red Dot
    Huğlu 104A Süperpoze Çift Tetik. (Av tüfeği ama avcı değilim, rahmetli babamın hediyesidir.)

• Gerçekten kolleksiyonluk bir Tüfek.. Güle güle kullanın.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Hayırlı Olsun Murat Gerçekten tam kolleksiyonluk bir parça.
    Ayrıca, elinde fx, Hw pcp olup da illaki 97 k diyen bir sen kaldın herhalde.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Murat gel modifiye işlemine kundaktan başla. Önce zımparayla boyasını kaldır.... ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Murat bey, hayırlısı olsun,isabetli atışlar diliyorum size.Bir hafta kadar önce karaköyde bir silah mağazasında görmüştüm ve elime alıp inceleme şansım oldu.Tüfek özellikle yeni kundağı ile çok şık.Tezgahtar ayırtıldığını söylemişti ve son kalanmış.Yakında devamı gelecekmiş.Sevenleri için nadide bir parça. ;d;

• Devamı gelse bile 3 aydan önce gelmez. FX ve HW PCP lerim olmasına rağmen, vazgeçemediğim bir yaylı tüfek. Allah herkese nasip etsin böyle tüfekleri. Tür arkadaşlarıma abilerime selamlar.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Hayırlı olsun Murat abi. :) Bunu görmek istiyorum. Vallahi 97k sahibi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum :P

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Hayırlı olsun, bir HW97 satıldı bir yenisi geri geldi Murat Abi, demekki HW97 senin vazgeçilmezin :)

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Silahınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın (kıskanmadım desem yalan olur)

Bu silahın benim için bir anısı da; Sayın Başkan Obama'nın önümden geçişini onlarca polisin arasında elimde 97K ile izlemek oldu.

Hayırlı Olsun Murat Gerçekten tam kolleksiyonluk bir parça.
    Ayrıca, elinde fx, Hw pcp olup da illaki 97 k diyen bir sen kaldın herhalde.

İllede 97K diyenler arasında bende varım.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Bütün arkadaşlarıma tekrardan teşekkürler. Sizin de gönlünüzdeki silah sizlerin olsun :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Hw 97k hayranı olarak mükemmel bir tüfek bir kundak ile bir o kadar daha mükemmel işte böyle olur. Güle güle kullanın. İsabetli atışlar...
    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• ben bu kundağı aynalı gibi cancanlı bişi sanıyordum meyersem çizgilerle desen vermişler eee resimlerden öyle görüyom tabi eğer alttan cekilmiş resimi görmesem hala aynalı kundak diyecekdim hehehe

• Makine on numara ama kutusu hoşuma gitmedi :) çok ufak walther falconun kutusunu değişmem hiç bişeye ama sadece kutusu güzel. Hayırlı atışlar abi çok kral bi tüfek tam kolleksiyonuna yakışır :thumbup:

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• şu kutu sevdasından kurtaramadık seni. ;,;-

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380