FX T12 silahım geldi fakat 3 gün yokum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaşlar..
    Silahım 1 gün içinde İstanbul dan Ordu ya yolculuğunu tamamladı.Fakat 3 gün boyunca kullanamayacağım şehir dışına çıkıyorum.Birbirimizi çok özleyeceğiz.
    Bu arada Mustafa Serdar Bey e çok teşekkür ederim ..Siparişim çok hızlı bir şekilde bana ulaştı.İlgi ve alaka gayet iyiydi.
    Dönüşte tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..

FX T12 Gamo 6-24X50 Dürbün

karadenizteam.png

• Hayırlı Olsun .
    Hayatınızın belkide en zor 3 günü sizi bekliyor.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Selam arkadaşlar..
    Perşembe akşamı silahımın kargoya geldiğini öğrendim.Kargodan aldıktan sonra saat 19 da eve heldim.Tabi çok heyecanlıyım.Hemen gizlice üst kata çıkıp silahımı denemekti amacım.Tabi oğlumdan ve hanımdan kurtulmam gerekiyordu.Yemek bile gözümde yoktu.Eve varınca bir baktım eşim soğuk algınlığı geçiriyor yatak döşek yatıyor.Cuma günüde Ankara ya gitmemiz gerekiyor.Daha bavullar hazırlanacak ütü yapılacak ve oğlum yedirilecek uyutulacak falan filan ..Evli arkadaşlar halimi anlar..Eşimde bu arada hamile ve de inanılmaz hassas bi durumda.Ama aklım silahta.Bütün işleri o gece benim yapmam gerekiyodu.Valla Gece 11 de işim ancak bitti ve bende silahın kutusunu açtım .Hem silahı merak ediyorum hemde dürbünüm için sipariş verdiğim ayakların uyup uymayacağını.Çünkü ben 30 mm de israr ettim.Ama Mustafa Bey %99 25mm dedi.Neyseki benim dediğim doğru çıktı.Ustalarda bazen hata yapar...T 12 oldukça compact bir silah.Ağırlık merkezi önde bence.Ama işçilik falan gayet iyi.Terasda sesini duymak için gecenin 12 sinde birkaç el havaya sıktım.Sesi bayağı hoşuma gitti.Tabi yatmam gerekiyordu silahı tekrar kutusuna koydum.Bunları Ankara da ki otel odamdan yazıyorum.Pazartesi dürbünümü sıfırlayıp atışlara başlayacağım inşallah..
    Görüşmek üzere hoşçakalın..

karadenizteam.png

• Resmi Gönderi

Nerde yanıldım Aytaç %99 dedim, %1 olasılık bıraktım ;kihhik,

• Hayırlı olsun yeni silahınız. Ben ne yapar ne ederdim hafta sonu onu kullanırdım. ;şrofls;.İyi sabrediyorsunuz. Ayrıca yeniden baba olacağınız için şimdiden tebrikler Aytaç Bey.

• Çabuk gel hocammmmm... dört gözle bekliyoruz... :P

Hatsan AT44X10 5.5 mm + Orient 6X24X44 Dürbün + Hill Pompa
    Baikal Süperpoze çift tetik ejektörlü
    CZ 75B 9 mm 15+1
    Kırıkkale Kısa 9m 7+1

karadenizteam.png

• Merabalar..
    Fx T12 silahımı bu sabah kapalı alanda test ettim.Benden ve diğer avcı arkadaşlarımdan tam not aldı.Silahın üstüne bozuk para koyduk.Para da herhangi bir oynama, titreşim olmadı.Tepmesi gerçekten sıfır.Çok güçlü bir silah.İsabeti tam.Yaklaşık 8 metreden silahı sıfırladık.Tek delik.Yalnız merak ettiğim 100 metre atışlar için kaç metreden sıfırlama yapmam gerekir?25 metreden sıfırlama yapsam 100 metrede ne kadar düşme our?
    Saygılar.

karadenizteam.png

• DİKKAT ! Benim kullandığım Anti virüs programı indirilen .RAR dosyasının içindeki Setup.EXE'nin virüslü olduğunu söyledi ve çalıştırmadı...

Yukarıdaki link'in dışında google'dan bulduğum http://www.chairgun.com/offset/chairgun2.htm linkinde de aynı virüs uyarısını aldım.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Silahınızı güle güle kullanın. İlk sıfırını 6 metre civarı yaparsanız ikinci sıfırı yaklaşık yüz metre olacaktır.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Evet Chairgun da virüs programı uyarı veriyor, herhalde yanlış uyarıdır. Ben kaale almadım.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• meraba.
    T12 de bir eksiklik. Basınç göstergesinin olmaması..

karadenizteam.png

• Resmi Gönderi

Fiyatının ekonomik olabilmesi için olabilirmi :him:s

• FX in kendi sitesinde T12 için moderator bulamadım.Acaba Fx firması moderatör kullanmayı önermemekte midir?
    Bilgilerinizi bekliyorum.
    İyi akşamlar.

karadenizteam.png

• bence ihtiyaç duymamışlar atışları o kadar stabil ki her barda neredeyse aynı hız değerlerini veriyor
    tabi 36 atış sonra hız birden düşüyor 36 atış yapıp pompalayacaksınız