Güzel bir tüfek Thermal'i

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Fiyatıda uygunmuş sadece $10.500,00 ;kihhik,

http://www.nightgalaxy.com/ATN…OTIS_17_p/atn-otis-17.htm

airgunturk.com/attachment/3778/ airgunturk.com/attachment/3779/

ATN Otis-17 – Thermal Imaging System

Built to be compact and easy-to-operate, yet astonishingly precise, the remarkable Otis-17 thermal imaging system is one of the best high-performance optics of its kind available on the market today. High grade, precision optics enable the user to see clearly even under the most limiting conditions, such as fog, smoke, and total darkness. Professional grade uncooled thermal imaging technology combines with DSP-based electronics to deliver quality performance you have to experience first-hand to believe. Versatile, durable, and reliable, the ATN Otis-17 is ideal for use by all optics enthusiasts from SWAT officers, to border patrolmen, to sports shooters and hunters that really take their sport seriously.

We are proud to offer you our comprehensive collection of ATN day and night vision optics. ATN produces some of the finest and most precise optical products available on the market, and as such they are the manufacturer of choice for military personnel, law enforcement officials, and serious outdoor enthusiasts the world over.

Features of Otis-17 – Thermal Imaging System

High-grade, multi-coated glass optics
    High-res thermal imaging experience
    Lightweight, durable construction
    Performs perfectly even under harsh or unusual conditions
    Waterproof and resistant to foul weather conditions
    Incorporates state-of-the-art DSP-based electronics

• Bir dürbüne ihtiyacım var ama sanırım bu değil #hims #hims #hims Tamamen duygusal.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• mustafa bey yazın denemek istermisin(tüfek dürbünü değil)

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• Mustafa bey Gece atış buluşmalarına mı başlıyoruz yoksa :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• "Gece" yaptığım atışlarda hiç dürbün kullanmadım şimdiye dek !!!
    Ama artık "göz" zayıfladı, eskisi kadar "keskin" değil....
    Böyle idare edeceğiz işte. Zaten resimdeki nesne de bayağı pahalı... ;kihhik,;kihhik,

S&W 686-6

• ülkü abi termal tüfek dürbünleri çok kullanışlı degil;termal kamera gizlenmiş canlıları(kamufle) tespit etmede mükemmel.tüfege baglı kamerayla etrafı gözlemlemek zor. en iyisi 1 handheld termal tufekte +1 veya +2 night vision dürbün.yazın beraber uygulamasını inşallah yaparız.
    selamlar

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• Ben gece atışlarında hep attığım yeri tutturuyorum. Bana henüz gerekmiyor ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Ben gece atışlarında hep attığım yeri tutturuyorum. Bana henüz gerekmiyor ;kihhik,

Murat bunun güzel tarafı gece pusuya yatmış bir canlıyı ışık tutarak dahi göremezken canlının vucut sıcaklığını algılayarak deşifre etmesi mükemmel bir şey

• Gece atışı vücut sıcaklığı falan forum şenleniyor devam edin

• Official Post

Gece atışı vücut sıcaklığı falan forum şenleniyor devam edin

Rüştü bey sizde kabuğunuzdan çıkıp biraz muhabbetlere katılın, ayrıca ilanlar bölümümüz sizden 300 bar tüpler bekliyor.

• Ben biraz eski dizeller gibi ısındıkça açılırım ve azıcık zaman alır tüp konusunda bende daima çeşitli ikinci el tüpler bulunur mesela 300 barlık bir tane mevcut bekleriz efendim

• bir konuyu atladık.bu alet yalnızca gece değil gündüzde çalışır.

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• Nazar değmesin ama pili bitince birşeye yaramaz. Tecrübe ile sabit ½bay£bay`; ½bay£bay`; ;confused;

S&W 686-6

• Official Post

Ben biraz eski dizeller gibi ısındıkça açılırım ve azıcık zaman alır tüp konusunda bende daima çeşitli ikinci el tüpler bulunur mesela 300 barlık bir tane mevcut bekleriz efendim

Kaç litre, kaç yaşında, durumu nedir? bir dostumun ihtiyacı var forum dışından.

• pillimi abi ben yandan tansiyon aletlerindeki gibi pompası var sanıyodum. ;,;-

• günaydın 6 lt çelik 300 bar alman malı gemi yangın tüpü (imalattan Lloyd onaylıdır) 1984 imalatı fakat muhtemelen hiç kullanılmamış 9.ay 2008 test tarihli vanası 300 bar DIN standardındadır (zaten diğer standardın 300 barı yok) yeni boyalıdır genelde bu tüplerin altında tas tabir edilen boot u yoktur (yani yumurta misali dik durmaz) pek sık rastlanmayan bir tüptür 300 bar dolduran ve 300 bar (200 bardan daha uzun diş pasosu olan )lık dolum ucu olan komtresörle dolar tüp şu an Ankarada(mrmataracı nikli beydedir) son bahsettiğim sebepten kullanamamıştır ilgilenen ankaradansa direkt oradan teslim olabilir fiyatı 100 eurodur kargo alıcıya aittir

• Official Post

Rüştü bey onun Ankaradan kargosu kendi fiyatını geçer ;kihhik, 100 Euroya arkadaşıma aldım ama kargoyu anlatamam.