fx t12 55 yards grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eline sağlık. Atış yerin de çok güzelmiş ;d;

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Ordu'nun dereleri aksa yukarı aksa,
    vermem seni yabana Ordu üstüme aksa, sürmelim t12 im amman

t12de namlu tutucu var mıydı?

• hafif bir rüzgar vardı arkadaşlar..
    10 metreden sıfırlama yapmıştık.Yarın 50 metreden sıfırlama yapıp atışları düzelteceğiz inşallah..

FX T12 Gamo 6-24X50 Dürbün

karadenizteam.png

• madmax im civanım,

Namlı tutucum yoktur.Pek de önermiyolar zaten<<

karadenizteam.png

• Kolay ulaşabileceğimiz böyle yerler olsa Hatsan'la grup yapmaya bile razı olur insan.
    Bir termosta çay...

FİLİNTALAR GRUBU

• Mekan şahane doğrusu gel keyfim gel,atışları rüzgar hafifte olsa etkilemiş galiba güzel bir havada daha iyisi olacaktır kesin elinize sağlık.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• memleketimin topragını gördümya yeter bana hemso allah tetiğine parmagına zeval vermesin dahada güzel olacakdır elbet yeterki sabırla ateş et.

• nefis bir yer ;d;

eğer 3-9x dürbünle yaptıysanız, 24x büyütmeli bir dürbünle çok daha iyisini yapabileceğinize eminim. birde hangi pelleti kullandınız?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bizim buralarda çok daha güzel yerler var.Bu en kötüsü diyebilirim.Çok samimiyim.
    FX Pelletle 12x büyütmeyle atış yaptım.Biraz daha antrenmanla daha iyi olacak.
    Bu arada meşedüzü nerelisiniz?

karadenizteam.png

• tebrikler güzel atış ama bu mesafelere 12 büyütme ile kendini pek kaptırma derim kardeş g;$i

grupman yaptığın kartonu nerden aldın kardeş linki bana bir atarmısın sana zahmet u½%;

• Ben geçen sene Mesudiyedeydim bu resmin çekildiği ilçeye çok yakın.Gazete bile saat 3 te geliyordu ilçeye onu da bulursanız alırsınız,kışın yollar uzun süre gayri faal zaten,dağ bayır güzel ama sosyal şartları çok iyi değil.Gölköy yine kısmen iyiydi bize göre tabi.

• hedef kartonunu alalı uzun zaman oldu.Galiba şu anda ellerinde kalmamış.
    Adana daki şu malum siteden almıştım.

karadenizteam.png

• Atışlar bahane yer şahane :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• vay hemşolarım benim..

Fatsa ve Perşembe ikiside deniz kıyısında kurulmuş çok güzel yerlerdir.
    Gölköy ise daha içte iç anadolu iklimine sahiptir.

karadenizteam.png