FX airguns / FX Gladiator DA ve 6-24x60 Barska 30mm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Siparişini vermiş olduğum ürünlerin x;.z Kargo tarafından adresime teslim edildiği bilgisi tarafıma ulaşmıştır. Bu akşam becerebilirsem fotoğrafları ile birlikte ilk izlenimlerimi paylaşmaya çalışırım.

Mustafa Serdar Bey'e öncelikle işine ve hobisine olan saygısından ve bıkmadan usanmadan yaptığı yardımlardan dolayı çok Teşekkür ederim.

Yaklaşık 2 saat sonra (Tüfeğin dolu gelip gelmediğini bilmiyorum ) 10 metre grupmanı dener ve yayınlamaya çalışırım . Malum evin en uzun yeri koridor ve oda ancak 10 metre geliyor . Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• Hayırlı olsun.Yalnız evde atış sakıncalı olabilir.

• Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Birde bana nasip olsa şu FX ...

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32

• güle güle kullanın.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Güle güle kullanın.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Hayırlı uğurlu olsun güle güle iyi günlerde kullanın

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanmak nasip olsun. g;$i

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Eğer moderatörünüz yoksa evde atışı pek tavsiye etmem : )))

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Tüm arkadaşlara iyi dileklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Keyifli ve kazasız atışlar..

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B

• Eğer evde atış yapacaksanız Kesinlikle evde kimse olmamalı. Yani atış yaptığınız koridora aniden birisinin çıkma ihtimali olmamalı. Atış yaptığınz yere eski bir örtü yada gazete serin ki dökülen parçalar etrafı epey kirletiyor. Atış yaptığıınz yerin arkasında sac yada aliminyum plaka yada kalın bir tahta gibi birşey koyarsanız iyi olur. Çünki pelletler her şeyi delip geçiyor. Birde en dşük güçte atış yapın derim. Tüm önlemleri almama rağmen, ben evde her atış yaptığımda atıştan sonra hanım eve geldiğinde hanımdan fırça yiyiyorum :(

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• hayırlı olsun güle güle kullanın

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Hayırlı olsun abi :)

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Arkadaşlar uyarılarınızı dikkate alarak evde atıştan vazgeçtim. Ürünlerin resimlerini yayınlamaya çalıştım. Yataguna ve Mustafa Beye tekrar teşekkürler. İtina ile paketlenmiş tek tek tüm ürünler. Süper kaliteli ürün. Atışlar haftasonuna kaldı artık. Tüm arkadaşlara tekrar teşekkürler . Selamlar ....

[Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/090430/temp/7h5lsran.jpg][Resim Engellendi: http://s10b.directupload.net/images/090430/temp/qnzkrog9.jpg][Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/090430/temp/me7lpsbx.jpg][Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/090430/temp/k7nz6s3w.jpg]

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B

• Silahınız hayırlı olsun güzel seçim ;d; Allah kaza bela vermesin

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Official Post

Hasan bey hayırlı olsun :)

Moderatörü tam sıkmadan atış yapmayın, silahın dış çelik aksamlarını haff yağlı bir bezle silmek dışında kesinlkle silaha sıvı - katı hiç bir yerini yaplamayın, sadece namlu başlangıcındaki O Ring e arada bir eser miktarda sentetik gres uygulayın, birde çantası dışındaki kartonu atmayın 1 yıl sonra bakım için göndermeniz gerektiğinde çantanız kargoda hasar almamış olur, susturucu takılı ikende keçe pelet kullanmayın.

• Hasan bey hayırlı olsun :)

Moderatörü tam sıkmadan atış yapmayın, silahın dış çelik aksamlarını haff yağlı bir bezle silmek dışında kesinlkle silaha sıvı - katı hiç bir yerini yaplamayın, sadece namlu başlangıcındaki O Ring e arada bir eser miktarda sentetik gres uygulayın, birde çantası dışındaki kartonu atmayın 1 yıl sonra bakım için göndermeniz gerektiğinde çantanız kargoda hasar almamış olur, susturucu takılı ikende keçe pelet kullanmayın.

moderatörü sıkamadım uygun alyan anahtarım yok temin edince sıkıcam. Uyarılarınızı dikkate alıcam .Tekrar teşekkürler . Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B