Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan at44 10 ve at44wx10 pcp tüfekte atış süreci nedir? at44 10 da 10 tane saçmayı atarken her bir saçmada kurma kolunu tekrar kuruyormuyuz? eğer öyleyse at44wx10 da farkı nedir bu durumun?

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• bırde at44wx10 un namlusu lother wolter namlulu olması

• yani herseferinde kurma gerekmezsizin ardışık 10 atış değil mi? ne kadar cahilim bu konuda yaa :(

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• Hayır her seferinde kurup atıyorsunuz kur at kur at şeklinde .

• Belki bilmiyorsunuzdur diye belirtmek istedim. Bu kurma işlemi yaylı tüfeklerdeki gibi zahmetli bir iş değil. Sadece ufak bir el hareketi.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• Belki bilmiyorsunuzdur diye belirtmek istedim. Bu kurma işlemi yaylı tüfeklerdeki gibi zahmetli bir iş değil. Sadece ufak bir el hareketi.

bunu söylediğiniz çok iyi oldu... ben yaylı gibi sert olduğunu düşünmüştüm...

• Hayır kesinlikle, yaylı tüfeklerde tüfeği kurmak için nişangahınızı bozmak zorundasınız. bunda alıştınızmı gözünüzü dürbünden çekmeden dahi rahatlıkla tüfeği kurabilirsiniz.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• 2.el temiz ve uygun fiyatlı bi pcp bulursam hemen alayım bari. ama hw97 k dan haber bekliyorum ona göre. ilk niyetlendiğimde maksimum 200 tl harcarım diyodum. şimdi 600 e pcp + pompa bulsam dürbünlü falan hemen alıyım diyorum.

• bir konuda şu ki ben sağ el ve ayağını kullanan biri olarak tüfeği sol elle atmayı beceriyorum. sağ elimle atamıyorum. askerde fırça yemiştim bu yüzden. bu pcp silahlarda sağ - sol el farketmez umarım.

• Hatsan AT44-10 PCP Havalı Tüfek............480 tl
    Hatsan AT44WX10 Premium....................780 tl
    Hatsan AT44-10S PCP Havalı Tüfek.........528 tl

şimdi bu üç tüfek arasında bu derece fiyat farkı var 1.ile 3. çok yakın kıyaslamayı diğerine göre yaparsak. lother walther namlu dışında ne fark var da bu kadar fiyat farkı var? birde ahşap kundakmış

• Cevabı zaten siz vermişsiniz. Ceviz kundak ve LW namlu farkı var. Eder mi derseniz paranız varsa eder yoksa etmez. :)

• bir konuda şu ki ben sağ el ve ayağını kullanan biri olarak tüfeği sol elle atmayı beceriyorum. sağ elimle atamıyorum

aynen 8|;kihhik,;kihhik,

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Bende tam tersi solak olduğum halde tüfeği solla atamıyorum. Tabancayı ise normal bir solak gibi sol elimle kullanıyorum. Tüfeği o şekilde kurmak zor olabilir. Almadan önce bir deneyin bence.

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• bay rasist fiyatlara nereden baktınız acaba?

FİLİNTALAR GRUBU

• h l lav - vel i kat ran cı dan baktım , başka sitelerden de baktım ama en uygunu hil al av daki fiyattı...

ama oradaki eksiklikte şu ; tüfek türbün vs grup olarak çeşitlemeleri yok. atıyorum mesela ben at44-10 alıcam bakıyosunuz dürbünü istediğiniz gibi değil. yada istediğiniz dürbünle başka tüfekler var. ayrı ayrı almaya kalkarsanızda fiyat artıyor.

• yatagunada baktım fiyatlar aynıydı

• yatagunada baktım fiyatlar aynıydı

Fiyatlar aynı derken ? Yatagunda hangi ürünün fiyatına bakıp karşılaştırdınız ? At44 satışı yok bildiğim kadarı ile yatagunda . Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil