Kral magnum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bizim burdaki av bayiine gelen kral magnumlara baktım namluları inceledim torun onun yanında mükemmel. Yiv setlerin içinde sanki kömür tozu var gibi pellet hiç çıkamaz gibi duruo. Ama dış görünüşü çok hoşuma gitti elede tam oturuo. Merak ettiğim o namlular öylemi yoksa buraya gelenlerdemi bi sorun vardı ??

Mod90 5.5 (Onunla çok mutluyum)

• Arkadaşlar konuyu yanlış yere açmışım mod. lar taşırsa sevinirim. Bir adet kral magnum 5.5 alttan kırma kolu olandan aldım. Sentetik kundak. Dürbün olarakta optima 3-9x32 aldım. Dürbün çok hoşuma gitti. Pellet olarak gamo pro magnum kullanıyorum. Daha önceki torunumda kullandığım ucuz adi pelletler plastik şişeyi deliyodu ama ucları sivriydi onların. Bu pro magnum delemiyo. Tüfekten kaynaklımıdır acaba yoksa pelletin biraz daha oval başlı olmasındanmı ? Birde dampa ayak yoktu mecbur direk taktım dürbünü iyi kötü acemi ayarı yaptık :D zamanla tam çözeriz inş. Dürbün her atışta kaydı kaydı kaydı rayın sonuna geldi daha bi yere gidemio orada ayarladım kaldı. Merak ettiğim dürbün kaydıkça sadece hedefin altını yada üstünü vurma hatasımı olur yoksa sağa sola sapmada olurmu ? Orayı tam çözemedim :d Şimdilik bu kadar heralde çok kafanızı şişirdim kusura bakmayın :D

• hayırlı olsun :D

pro magnum un çok rahat delmesi lazım pet şişeyi, mesafe kaç metre? aynı mesafeye şişe koyup denedin mi kırıyormu? zamanın da kral magnum 4,5mm 2 tl lik pellet ile tarihi geçmiş pet soda şişesini çok patlatdım kısa mesafeler de 15 20 metrelerde ^^ benim kullandığım zamanlar dampa ayağın fiyatı 150 tl idi tek bayide vardı, alternatif olarak tek parça ayak kullandım,dürbün boğazına çift taraflı bantın jelatinini sökmeden sardım monteledim,epey kullandım o şekilde,sonra sattım tüfeği,şuan ne durumda bilmiyorum ama şikayet gelmedi ayar kaçtı diye,ne kadar sık kullandı onu bilemiyeceğim,bildiğim tek şey alan kişi dürbün lü atışları bu tüfekde gördü,ayar yapmasını bilmez,ayarı kaçsa beni bulacağına eminim ;kihhik, çünkü abim olur tüfeği alan kişi ;şrofls;.

tüfeğin gücü biraz daha azaldında şuan mevcut ayakları bile taka bilirsin ben öyle de kullandım :) hatsanlar gibi tepmesi yok bu tüfeğin

• Son denememde 65 metreden camı çok güzel patlattı tabi bunu gez arpacık atışıyla yaptım :D dürbüne çare bulmam lazım. Birde farkettik torum k-101 5.5 den daha az tepiyo :D hemde torundan 3000 pellet geçti o haldeyken sıfır kral daha az tepiyo. Tüfekten memnun kaldım açıkcası birde dürbünü çözdümü dünya benim :D

• Güle güle kullanın..
    Bikaç hafta önce 4.5luğunu aldım atışları bayağı sert ve ummadığım kadar isabetli 35 mtreden soda şişesine hemen her seferinde isabet ederek patlatabiliyorum.ancak yayı çabuk kırılıyor veya bana öyle denk geldi.Bu tüfeğe uygun daha kaliteli bir yay varmıdır acaba ..

• Bir adet kral magnum 5.5 alttan kırma kolu olandan aldım. Sentetik kundak. Dürbün olarakta optima 3-9x32 aldım.

Güle güle kullanın....
    Ama keşke 4.5 mm alsaydın hem pelletleri pro magnum kullanıyormuşsun bak iyi olurdu daha uzun mesafelere isabetli atışlar yapabilirdin kral magnum güç bakımından biraz zayıf kalıyo o yüzden 5.5 mm biraz agır gelir kanatindeyim ama senin 100 mt soda şişesi kırmak gibi bir takıntık yok sanırım ;şrofls;.

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun.
    Kazasız isabetli atışlar dilerim. :thumbdown:

• Güle güle kullanın....
    Ama keşke 4.5 mm alsaydın hem pelletleri pro magnum kullanıyormuşsun bak iyi olurdu daha uzun mesafelere isabetli atışlar yapabilirdin kral magnum güç bakımından biraz zayıf kalıyo o yüzden 5.5 mm biraz agır gelir kanatindeyim ama senin 100 mt soda şişesi kırmak gibi bir takıntık yok sanırım ;şrofls;.

Şimdilik yok daha dorusu bu tüfekle yok kafaya koydum bir müddet sonra at44 alıcam. ;şrofls;. Ama önce bunun üstünden 10.000 pellet geçmesi lazım ;şrofls;.

• Arkaşdalar tüfeği fabrikaya gönderip 4.5 namlu taktırmam mümkünmü acaba ? Ve buna değermi ?

• git gel kargo parası,namlu değişimi için para talep edecekler, yeni tüfeğin fiyatına yaklaşır :)

• BAzı av bayileri bilincsizce 5.5 mm öneriyor güzsüz silahları bile 5.5 mm olucagı kanatinde ben gecen pellet almaya gitdigimde 4.5 mm artık talep olmuyo herkez 5.5 mm kullandıgını o yüzden 4.5 mm pellet olmadıgını söyledi çok bilmişin birisi ^^ bende dedimki abi senin bu işe merakın varmı oo olmazmı dedi peki ne kullanıyon tüfek olarak dedim mod 125 dedi dedim abi üzerine silah tanımam ;şrofls;.;şrofls;. bu arkadaşda büyük ihtimal satıcı kurbanı ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5