T-12, Gladyo ve Revo

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • T-12, Gladyo ve Revo toplam 46 kişide var ama kaç kişide T-12 kaç kişide gladyo kaç kişide revo var bunu biliyormuyuz.ben forumda göremedim varsa nerede yazıyor yoksada bi başlangıç yapalım bakalım T-12 sahibi olarak kaç kişiyiz ;şrofls;.

FX Typhoon T12 & GAMO 6-24X50 AO
    ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• T12 var bende..faef 1 ben 2 yim diğer arkadaşlar numarayı takip edip yazsın.

FX T12 Gamo 6-24X50 Dürbün

karadenizteam.png

• Aynen gençler bendede var. 4 oldu.Allah olmayanlara nasip etsin

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• çok ii ilerlemişiz şimdiden 4 kişi olduk t-12 sahibi.gladyo ve revo sahipleride 1 olarak başlayıp ilerleyebilrler ayrıca acaba bu kadarmıyız demeyiz t-12 galadyo ve revo sahipleri.sonuçta toplam 46 olacak

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• T 12 - 5
    GLADYO- 1

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Buradan sayarak doğru sonuca ulaşamazsınız. FX silahı olupta forma üye olmamış hatta hiç girmemiş kişiler var. Mustafa beye sorun o söylesin. En doğrusu ve kestirme yöntem bu olur.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• buraya üye olanları kastetmiştim bende.çünkü diğerlerini tanıma şansımız yok malesef ama bu çatı altında kimbilir belkide bi müsabakada,fuarda vs... tanışabiliriz.mustafa abiyi uğraştırmak istemedim ama en doğru yanıtı tabiki kendisi verir.
    saygılar...

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• Buradan sayarak doğru sonuca ulaşamazsınız. FX silahı olupta forma üye olmamış hatta hiç girmemiş kişiler var. Mustafa beye sorun o söylesin. En doğrusu ve kestirme yöntem bu olur.

+1 ;d;

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Osman abi envanteri güzel toparlamışsın ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• şu durumda
    10 adet T-12
    5 adet Gladyo
    1 adet Revo
    toplam 16 fx oldu

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• şu durumda
    10 adet T-12
    5 adet Gladyo
    1 adet Revo
    toplam 16 fx oldu

Yanlis toplamissiniz! bende hem glad hem t12 var!

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Yanlis toplamissiniz! bende hem glad hem t12 var!

kafam karıştı o zaman toplam kaç oldu... :him:s

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• selam herkeze.Marmariste 2 fx var bende Revo ve çetin abiyde(baykuş) Gladyatör var.

• Bende 1 adet FX Revo var

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Bende Glad olduğunu sölemek istemiyorum çalarlar falen

FX GALADYATOR
    KRAL PUNCHER BREAKER W

huğlu sp

huğlu 5+1 otm

üzümlü 7+1 pomp

• Bir Gladyo da bende var :)

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png