100 metre yeniden,,yine ben :) nerde kalmıştık :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Alıntı sahibi "carrah"
    bırak 100 metreden tek deliği ben elimde gladiator ile bile o yağ tenekesini vursam ne mutlu bana ...Pratik çok önemli ama yetenek başka bişey..

sen buraya gel bırak gladıator ü sana mod48 ile 100 metre den şişe kırdıracağım,sonrasında fx glad ile bacarak arası atarsın garii 100 metreye

Bugün hesapladım hatsan mod 150 ye yaptığım masraf tam 720 ytl olmuş:)Bana 100 metreden şişe kırdıracak tüfeğe tüm servetim feda olacak..(eylül e kadar biriktirebilersem tabii)..

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• brawoooo ;şrofls;.

FX Typhoon T12 & GAMO 6-24X50 AO
    ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• Bugün hesapladım hatsan mod 150 ye yaptığım masraf tam 720 ytl olmuş:)Bana 100 metreden şişe kırdıracak tüfeğe tüm servetim feda olacak..(eylül e kadar biriktirebilersem tabii)..

ya ben kaç para harcadım biliyormusun fx gladıator den önce ;şrofls;. bir şahin alırdım o paracıklarıma ;şrofls;. o tüfeklerin bazıları ile 100 metreden şişe kırdım,bazıları dediğim in 5 i hatsan ;şrofls;. diana ve stoeger hariç ;şrofls;.

brawoooo ;şrofls;.

sağol kardeş ;şrofls;.

• Eline sağlık çok süper görünüyorlar. ;tese;kkur
    Sıcaktan olan hava dalgalanması atışlara çok etki edeceğini zannediyorum.
    Yanılıyor muyum? :him:s

Selçuk abi bu gün 10.40x50 zos dürbün ile karşı binaları gözetledim u½%;;kihhik, amacım sadece sıcak hava dalgalanmasını bu dürbün den de görebilecekmiyim diye bakmak idi ;tacli# mesafe 438 metre, balkon da monteli çanak anten in aliminyum çubuklarını görebiliyordum ;confused; üstelik hava geçen seferki güne nazaran biraz daha sıcak idi,
    bizim 3.12x44 optima fıs çıktı ;kihhik, buranın yaz iklim havasına göre deyil miş ;kihhik, 100 metre nereee 438 metre nereee ;confused; kısa mesafe için bir seferliğine takmıştım optima yı 100 metre grupman yapmak için, artık kış aylarında mod48 in üzerinde kullanırım onu ;kihhik,

saygılar

• Elinize, tüfeğinize sağlık. Webley Raider LW namlu ile 50 metrede yapabildiğimi FX 100 metrede yapıyor. Hay maşallah. :thumbup:

• sağol Cahit kardeşim,geçikmeli bir cevap oldu u½%;

bu gün 4x32 dürbünüm ile tatbikat yaptım 100 metre de şişe lere, grupman yapmak aklıma geldi,bir deniyem dedim,ne kağıt var ne kalem ;kihhik, çift tarafı yapışkanlı band ve teneke den başka birşey yok, son yaptığım destek aparatını bile almadım yanıma,ani den atışa gitme kararı aldım,teneke arazi de saklı idi zaten şişeler de öyle,

grupmana gelince, 4x ile ( T ) harfini görsem de 100 metre de çok ufak gözüküyordu,kaynak yapamıyordum bir türlü, daha açık bir renk olsa faydası olurdu,, hal böyle iken pek de özverili atış yapamadım,ortaya bu grupman çıktı,

4x32 sabit zomlu dürbün

18grain jsb pellet:

çökerek yarı destekli:

rüzgar hafif yönlü:

7 atış:

100 metre

ve imzam da gördüğünüz takım tüfeğin üstün de idi kmople,

[Resim Engellendi: http://img43.imageshack.us/img43/9479/fotograflar271.jpg]

saygılar

• Kadir, atışlar iyi de, o tenekenin hali fena be...Glad'e 100 m.'de anca o kadar dayanabilmiş demek garibim... ;kihhik,

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Cem abi havdan mı yoksa benim oring mi eskidi bilemiyeceğim,minnacık gücü azalmış gibi, bir ön sayfa da 5 atış arkalı önlü delmişti, bu gün 5 atış da 1 arkalı önlü delik vardı,diğerleri arka dan bombe yapmış,bazı delikler de yarılmış,

kış ayın da daha mı güçlü atıyordu pcp tüfekler hatırlıyamıyorum vallah :him:s birde sanırım namlu oring in değişim zamanı gelmiş gibime geliyor,

sarhosbaki :

sağol kardeşim teşekkür ederim, bu dürbün ile son kez 100 mt grupmanı daha yapacağım,bu kez grubun küçüleceğine eminim,bu dürbün grupman yapılacak bir dürbün deyil bana kalırsa,hele hele 100 mt gibi mesafe de,ama şişe atışları için bire bir :)

• Official Post

Kadir kışın o teneke daha az esner ve delinir, sıcakta hemen esner, ama yinede mükemmel, az değil 100 metre. g;$i

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Glad bu yalan söylemez asla ;d;

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• abilerim en son Atilla abi varken atış yaptım,bayağı ciddi bir ara verdim atışlara,kendimi toparlamam lazım,arada böyle grupmanlar çıkabiliyor, artık saatler de geri alınıyor,dükkanı da erken kapatmaya başladık ;keyfs; atış serbest ;#taban^l