HATSAN BENİ MAĞDUR ETTİ...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan beni gene mağdur etti tüfek bugün kargodan geldi tüfeği yapmadıkları gibi birde tetiğini kırmışlar. Kargodan tutanak tutturdum resmini çektim Hatsan da servis elemanıyla konuştum gene aynı hikaye tüfek eski yapamıyoruz bende dedim tamam yapamıyorsunuz niye daha fazla hasar verip tetiğini kırıpta yolluyorsunuz dedim bişey diyemedi siz tüfeği yollayın yapalım dediler tüfek zaten sizden yeni geldi yapsaydınız dedim o zaman tüfeği yollayın 250 tl ye Mod 125 verelim dediler

Facebook'tan yazın Bahtiyar bey görür bence.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Facebook adresini biliyormusunuz birde oraya yazayım derdimi

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E

• Facebook adresini biliyormusunuz birde oraya yazayım derdimi

Face kullanmıyorum ama sanırım burası https://www.facebook.com/HATSAN/

burada da durum pek farklı değilmiş sanırım ekim ayında yazılan bir kaç şikayet gördüm.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Teşekkür ederim bide ben yazayım bakalım sonuç değişecek mi?

• Bende Hatsana bakım için 3 hafta önce yaylı tüfeğimi yolladım eskiden 1 haftada tamir edip kargoladıkları şeyi şu anda bakıma bile almamışlar iyice Gamo nun teknik servisine dönmüşler baştan savma iş yapıyorlar ilgi yok bilgi yok bir daha hatsana asla bulaşmam .

"Ali Bumaye"!!!

• tufeginizi eger geri gonderecekseniz tufek ve namlu uzerindeki seri numaralarinin resmini cekip saklayin ve 3. Nesil patroit ile degistirmelerinide kabul etmeyin.

muhtemelen yedek parcasi bulunmayacak forumdan tamir eden birileri cikacaktir biraz beklemenizi oneririm

||

• Forumdan yardım edecek arkadaşlar mutlaka vardır onun için bekleyeceğim.

• Kargodan bugün aldım yapacakları yerde tetiğinide kırıp yollamışlar. Siteye resim yüklemeye çalışıyorum ama bir türlü beceremedim.

• Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

• Beklediğim olay gerçekleşmiş.Hatsan gibi ciddiyetsiz bir firmaya kesinlikle bir şey göndermem de almam da artık.Halen utanmadan tüfeği yolla,bize ulaşsın 250 Tl ver yeni tüfek verelim.Milletin işi gücü yok ya ,bunlar için her gün kargoyla uğraşacak,telefonla arayıp teyit ettirecek.

Abicim size tavsiyem onlar gibi yapın ,umursamayın.

• Official Post

Tüfeğin tetik tertibatı güzel hafif karmaşık ama o tetik sıfırdan yapılamaz demek değildir prinçten çok güzel bir şekilde yapılır. Kundakta bir hafta sonu zımparalanırsa ortaya bir şaheser çıkar lakin meblağ ne tutar bilemem. Geçen gün bir kral puncher ettiğini azcık elden geçirdim resim çekme fırsatım olmadı ama ilk haline oranla tetiğin yürüyüşü çok değişti tavsiyem acele etmeden sakin kafa düşünüp karar vermeniz yapacak biri mutlaka çıkar

• tetik bu hali ile de iş görür görünüyor. savaş yarasına benziyor. bu tüfeğe karizma katmış. tüfeğiniz içindeki mekanizmada bir sorun olmalı bu yüzden kurulmuyor. muhtemelen bozulan parça fabrikada bulunmuyor. tüfeğinizi sökmeden anlayamazsınız. bu hali ile bir kapalı kutu gibi ama sökülünce doğru teşis o zaman koyulabilir. bu nedenle bir ustaya göstermek gerekir. bu süreci biraz sakin halletmek gerekir. yoksa psikolojik olarak yıpranır insan.

diana mod 48/52- 177

• Tüfeğin halini gördükçe sinirlerim bozuluyor, gözüm görmesin diye kutusuyla dolabın üstüne kaldırdım şuan bekleme sürecindeyim, fabrika yapamadı, bende tekrar takamam diye sökmeye korkuyorum forumdaki usta arkadaşlar yapabiliriz derlerse tüfeği kargoyla yollayabilirim.

• tüfeği söküp takabilmek için mengene gibi bir şey lazım. alet yoksa açamazsınız. açsanız bile bozulan parçayı tamir etmek meseledir. sadece bir süre onunla uğraşmayın isterseniz. sinirler düzelince bakarsınız.

diana mod 48/52- 177