Stoeger X20

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ağaç olanlar kolay çatlama yapıyormuş diye biliyorum. sentetikleri tavsiye eder genelde ustalar :)

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• HW 50 mi olsun diana panther mi olsun derken Gözüm stoegere kaymaya başladi ve dün gidip bi tane X20 aldım.

Hayırlı olsun okko,isabetli atışlar dilerim. ;tese;kkur

• selam abiler ve arkadaşlar, stoegeri olanlar şöyle bişeyler vurup eklese siteye keşke ne güzel olur ½bay£bay`;

• Merhabalar öncelikle hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. Bende 20 gündür araştırma yapıyorum ve büyük ihtimal bende x20 alacam. Ankarada oturuyorum daha önce açmış olduğum başlıkta belirtmiştim Ankara da oturan ve tüfek almayı düşünen arkadaşlar varsa beraber gidip alalım diyetecektim iyi paazarlık yaparız.
    Tandoğan bana yakın aldığınız dükkanın ismi ne ve tam nerde?
    Birde görüdüğüm kadarıyla seninkinde gez arpacık yok. Aldığın dükkanda gez arpacıklı model mi kalmamıştı, Fiyatımı pahallıydı yoksa sen mi almadın?

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• Ankarayı bilmediğim için tarif edemeyeceğim yalniz yanında sarsılmazın silah fabrika satış magazası vardı.Diğer konuya gelince,dürbünlü modellerde gez arpacık yok.Combo olduğu için de paketi bozamıyorlar.

• Ankarayı bilmediğim için tarif edemeyeceğim yalniz yanında sarsılmazın silah fabrika satış magazası vardı.Diğer konuya gelince,dürbünlü modellerde gez arpacık yok.Combo olduğu için de paketi bozamıyorlar.

Shell benziliğinin arkası mı? 2-3 av bayi yanyana
    Yada metro çıkışının ora mı? Turaç falan var

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• ya bu stoeger x20 de servis problemi var deniliyor herhanği bir arıza kırılma oldugunda ürünün tamiri çok uzun sürüyür deniliyor birde bu tüfeği izmirde nerde bulabilirim....

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• Arkadaşlar uzun zamandır giremedim kusura bakmayın.Tüfeği aldıktan yaklaşık bir ay sonra dürbünü bozuldu.zoom yaparken artıkıl da donmeye başladı ayrıca zoom da yarı yarıya azaldı.Bunun uzerine aldıgım magazayı aradım.kargoyla gonder dediler.VE :) sağolsunlar sadece dürbünü değil tüfeği de deiştirmişler.Yeni bi combo yollamışlar bilginize.

• dürbün bozuk diye tüfeğide değiştireni ilk defa duyuyorum,bir yaşıma daha girdim şimdi ;lol;

• Bozuk diye dürbünü değiştiriyorlar mı??? :!: :!: Mağaza değiştiriyorsa serviste değiştirir.O zaman ilk iş servisi aramak. 8o