Evanix bold action orjinal sitesindeki turkiyedekilerden farkli

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan evanıxi satın alamaz ama evanıxın turkıyedekı servısı hatsan bız zaten direk yenı modellerı gondermezler kendı pıyasalarında ve avrupada satarlar daha yenı model cıkınca bır oncekı modelı bıze satarlar evanıxın eskı modellerı bıle artık zor bulunuyor bızım pıyasamızda bu benım duşuncem ama herşeye rağmen evanıx muhteşem güçlü bır silah

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Orjinal dolum aparatı ile dolum yapılamayan bir evanix biliyorum, satıcı ile görüşüldüğünde Hatsan dolum ucunu kullanın denilmiş, denendi ve hatsan uçla dolum yapılıyor. Orjinal ? ucu ile dolum yapılamıyor. Atış da yaptım sidelever'ın biraz zor kurulması dışında fena bir silah değildi.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• hatsan evanıxi satın alamaz ama evanıxın turkıyedekı servısı hatsan bız zaten direk yenı modellerı gondermezler kendı pıyasalarında ve avrupada satarlar daha yenı model cıkınca bır oncekı modelı bıze satarlar

arkadaşım demişsin güzel hoşta ((((Evanix Blizzard S10 Bolt Action ))))) türkiyede satışta yeni modeli....!!!
    Bu silah gerçek evanix mi yoksa söylentiler gibi hatsan çakmasımı ........buna son noktayı koyalım lütfen arkadaşlar....
    alacak olanlar var bu silahı.......mesela bennnnnnnnnnn.... ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. bi karar verin artıkkk

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• arkadaşım demişsin güzel hoşta ((((Evanix Blizzard S10 Bolt Action ))))) türkiyede satışta yeni modeli....!!!
    Bu silah gerçek evanix mi yoksa söylentiler gibi hatsan çakmasımı ........buna son noktayı koyalım lütfen arkadaşlar....
    alacak olanlar var bu silahı.......mesela bennnnnnnnnnn.... ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. bi karar verin artıkkk

hatsan çakması olamaz sadece servısı hatsan bence Korelıler hatsanla gel şu sılahın şurasını sen yap burasını ben yapayım gıbı anlaşmaya gıırmez hatsanda basıt bır fırma değil yurt dışına çok satış yapıyolar kendı markasından başka sılah la uğraşçaklarını sanmıyorum servıs dışında

Evanix Blizzard

• Orjinal dolum aparatı ile dolum yapılamayan bir evanix biliyorum, satıcı ile görüşüldüğünde Hatsan dolum ucunu kullanın denilmiş, denendi ve hatsan uçla dolum yapılıyor. Orjinal ? ucu ile dolum yapılamıyor. Atış da yaptım sidelever'ın biraz zor kurulması dışında fena bir silah değildi.

:!:

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• arkadaşım demişsin güzel hoşta ((((Evanix Blizzard S10 Bolt Action ))))) türkiyede satışta yeni modeli....!!!

Hatsan demek iyi bir tüfek yapıyor gurur duymalıyız bence. g;$i Bu arada haberiniz olsun hatsan dolum ucu t12 yide dolduruyor.

Arkadaşımızın dediği gibi orjinal dolum aparatı ile dolum yapılamıyorsa hatsanınki ile yapılıyorsa demekki bu hatsanın malı bu kadar basit.

FEİNWERKBAU 600

• Evanix'e uyuyor,FX T12'ye uyuyor...Hatsan'ın ne mübarek dolum ucu varmış ;keyf;

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Arkadaşımızın dediği gibi orjinal dolum aparatı ile dolum yapılamıyorsa hatsanınki ile yapılıyorsa demekki bu hatsanın malı bu kadar basit.

benım ılk pcp silahım hatsan at44 s10 ve dolum ucu ıle ılgılı sorunlarım olmuştu hepsı kaçırdı en sonunda dedım kendım yapayım hatta burada satışa bıle sunmuştum kendim yaptığımda hiç bır sorun yaşamadım daha sonra evanıx aldım onunda dolumunu hatsan ı dolum yaptığım uçla yaptım asıl konuya gelıyorum hatsanın tüpü ıle evanıxın tupu aynı değil sadece tüp içindekı dolum delığının merkezlerı aynı hatsanın tüplerının dolum delıği paralel değil bence dırek matkapla delınmış delıkler konık yanı uçlar değil tüp delıklerı sorunlu evanıxe bakın tüp deliği sıfır bır şekılde once delınmış sonra rayba cekılmış yanı olması gereken yapılmış son sözümü soyleyım hatsanın tupu ıle evanıxın tüpü kıyaslanamaz

Evanix Blizzard

• Peki o halde; basamazlar.

Hatsan LW namlulu tüfeklerinin namlularına normalde LW namlularda bulunmayan bir Lothar Walther yazısı bastı. Bu hareketlerini kimse yadırgamadı. Zira firmanın satışını yaptığı bir ürünün bu özelliğini ön plana çıkarmak istemesinde en ufak bir tuhaflık yok. Fkata LW olmayan bir namlunun üzerine LW yazmak, yanlışlıkla yazılmış bile olsa bu namluyu bir de LW namlulu olması gereken bir tüfeğe takmak basit bir hata olmadığı gibi akla başka bir şeyler de getirebilir.

Bir bayinin ise bir ya da bir kaç namlu çalmak için başka namlulara üretici firma ile aynı şekilde baskı yapmakla uğraşması hiç mantıklı değil. Hatsan bayileri zaten LW namlulara Hatsan üzerinden yeterince makul fiyatlara ulaşabilir.

Her neyse, konu zaten namlular değildi.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Hatsan Türkiye'de ve hatta çok kısa zamanda dünya piyasalarında şimdikinden daha güçlü bir yer alacak.Birkaç bozulan tüfek ismini kötülemez ve birkaç tüfeği bozuldu diye yerin dibine de batmaz.Bugün birkaç Mercedes ve Opel bozuluyorsa bu o araçların kullanılamaz ve kötü olduğunu göstermez.Maalesef meyve veren ağaç taşlanıyor.Bu bizim ülkemizin insanınının sözde milliyetçi oluşudur bence.Hep beraber kötü yorum ve eleştirilerle yıkıcı değil,yol gösterici olalım.Herkes anormal paralar verip dışarıdan değil yurdumuzun malını kullansın.Bende Diana ve Evanix te var ama yanında yurdumun malı AT 44 ve SAS 95 te kullanıyorum.Herkese saygılar,Hatsan'ı sonuna kadar destekliyor ve başarılar diliyorum. ;d; ;d; ;d;

Çok doğru. Ben de hep söylerim; Hatsan doğru düzgün üretim yapsın, onu alalım diye. Tasarıma falan da ihtiyaçları yok. Örneğin yaylı tüfeklerini iki günde dağılmayacak kadar kaliteli, azgın at gibi şahlanmayacak kadar da makul güçte yapsınlar, yeni başlayamlara ikinci el Gamo yerine Hatsan tavsiye edelim. Ya da bir AT44'ü ithal ve belgeli tüp ile, yine belgeli namlular ile, yeterli parça kalitesi ile üretsinler, gidelim Hatsan alalım. Veya kendi tüplerine güveniyorlarsa kapı belge alsınlar, iki kuruş fazladan verip güvenlik onayı alsınlar, kopyasını da tüfeklerle birlikte yollasınlar. güvenmiyorlarsa iyileştirme yepsınlar. Bakın, valf o-ring'lerinde düzeltme yaptılar, ne ala dedik. Namlularının üzerine nal kadar yazı yazacaklarına firmadan "Barrel made by Lothar Walther" şeklinde bandrollü bir belge isteyip paket içine koysunlar.

Ha, bunları ucuza yapsınlar da demiyorum, yanlış anlaşılmasın. 200liralık tüfeklerinde iyileştirme yapsın, 400'e satsınlar. Ya da AT44'de iyileştirme yapsın, 800 yerine 1200'e satsınlar. Adı da AT48 olsun mesela, AT44 de yine piyasada kalsın. Gücü yeten iyisini alsın, ucuz arayan ucuzunu. Bu kadar zor mu bunları yapmak, anlamıyorum. Zorsa da çıksın adam gibi "biz bu kalitede üretim yapamayız, tesisimiz, yatırımımız, tecrübemiz yetmez" desinler, öyle türkiye'nin en iyi üretim tesisi falan diye uçup kaçmasınlar.

Hani ne kadar ekmek o kadar köfte deniyor ya, Hatsan'da köfte hep az. Hatsan'ın güvenli, problemsiz modellerini de inşallah piyasada görürsek artık tavsiyelerde, Hatsan modellerini kendi içinde kıyaslarken deriz işte ne kadar ekmek o kadar köfte diye.

Başka söze gerek yok. :thumbup: :thumbup:

;d;;d;;d;;d;;d;

Tüm görüşlere ve eleştirilere katılıyorum... Umarım HATSAN yetkililerinden birileri de forumu takip ediyor ve neleri beğendiğimizi, nelerden hoşlanmadığımızı hatta nelere ciddi tepki verdiğimizi görüyordur... Tabii görmek yetmez, iş icraatta...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• farkındaysanız bu ewaları satan av bayisinde birden bire fiyatları ve satışı durdurulmuşşş bide farkettim ürünü biten malların bile taksit seçenekleri kalırdı halada var,fakat ewanixlerin ne fiyatı nede taksit seçenekleri gözüküyor hepsi 0 (sıfır)rakamıyla dolu :him:s:him:s:him:s:him:s:him:s:him:s

Hw 97k

• farkındaysanız bu ewaları satan av bayisinde birden bire fiyatları ve satışı durdurulmuşşş bide farkettim ürünü biten malların bile taksit seçenekleri kalırdı halada var,fakat ewanixlerin ne fiyatı nede taksit seçenekleri gözüküyor hepsi 0 (sıfır)rakamıyla dolu :him:s :him:s :him:s :him:s :him:s :him:s

Fiyatlar revize edilecektir belki de...Hatta combo paket kampanyası bile yapabilirler....

Keşke öle olsa... ;şrofls;.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• farkındaysanız bu ewaları satan av bayisinde birden bire fiyatları ve satışı durdurulmuşşş bide farkettim ürünü biten malların bile taksit seçenekleri kalırdı halada var,fakat ewanixlerin ne fiyatı nede taksit seçenekleri gözüküyor hepsi 0 (sıfır)rakamıyla dolu :him:s:him:s:him:s:him:s:him:s:him:s

Belki talepler çok fazlaydı hemen satıldı ???

• Belki talepler çok fazlaydı hemen satıldı ???

Talepler fazla degil bence ama kesin hatsan evanix üretmeye basladi simdide combo paket yapmışlar ve fiyatları aşsagı çekmişler nedir bu keramet anlamadım... :him:s Ramazan' a özel kampanya baslattılar herhalde... evanix' de artık hatsan oldu artık diyebilirmiyiz acaba g;$i :him:s

• Nerden biliyorsunuz taleplerin az olup olmadını ?
    Biri ortaya evanixin dedi diyemi hatsan evanixi yapıyor ortada bir kanıt varmı evanix hatsanın diye ? Bir firma aynı modelin farklı versiyonlarını çıkaramazm?

• Hatsan yapıyor/birleştiriyor ise evanixleri, bari birer lw namlu taksın. Özellikle de ar6ya bi lw namlu fln bişiler yapsın da isabetliliği artsın ya, benim gibi güç tutkunu olup da isabetliliği kötü diye almayan çok kişi vardır eminim :)

Saygılarımla.

• O zaman uygun elden bi regulatör eklentisiyle çok güzel iş çıkarılır. Ama o zaman da o performans alınır mı :(