russ bull pup buldum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 850 dolar silah russ yada ama kapıdan geçiririm problem değil

yanlız hakkında hiçbir şey bilmiyorum.

• sorulması gerekenler: regülatör varmı ,namlu ne marka gurupman ne, çıkış hızı ne, bildiğim kadarı ile çift monometre li olanlar regülatörlü ,fiyata dürbün de dahilmi , ikinci elmi?
    saygılarımla

• Silah hakkında bulabildiklerim
    Seri Üretim değil ağırlığı 2,85 kg silah 4,5 mm. Crosman premier peletle 200 bar basınçda 305 m/sn hız ölçülmüş. Üzerindeki tüp 350 cm3 imiş. 650 avro fiyat buldum babelfish adı altındada satılıyormuş isteğe bağlı markada basabiliyorlarmış. (Bunu anlamadım) Birde tüpünü 450 bar basınçla su testine tabi tutuyorlarmış. Uzunluğu 780 mm. imiş :)
    [Resim Engellendi: http://personal.telefonica.terra.es/web/vcs/IMAGESFORPOSTING/ENbullpup1.jpg]

Webley Patriot - T.M.A.

• Official Post

Tüpü 450 barda test ettiklerine göre,demekki 300 bar ile kllanıyorlar.

• imkan dahilinde ise bence al alemde tek olursun ,havası bile yeter ;tacli#

• Official Post

Sana kalsa hemen alacaksın zaten İlker abi. ;rofl.;

Orası Alllahın emri #hims

• mustafa abi doğru söylüyor 300 barla çalışıyor 22 ve 25 cal varmış sıfır russ yada özel olarak

yapılıyomuş teknik özellikleri var ama rusça konuşa biliyorum ama gramer ini anlamıyorum

bu silahın dolum aparatını almam lazımmı yoksa herhangi biri uyarmı bir tüp buldum aldım

180 barda dola bliyormuş daha doğrusu fx için aldım bunuda almayı düşünüyorum

tabi üstatlar okey verirse.

• 2 hafta evvel bir arkadaşın tavsiyesi üzerine internette araştırmıştım bu tüfeği. Üretici, şehir avcıları araba içinden rahatça kullansınlar diye geliştimiş. www.edgun.ru

• Ya türkiye'ye nasıl sokacaksınız?Bir de 4.5mm yerine 6.35 mm tercih edin.Tam büyücü silahı :huh:

• üzerine sporting goods yazdırsak gelir mi acaba? x;.z

• bu tufek benım hayalım 50 metre 22 cal. 2.5cm grup yaptını okumuştum ve 50 adet stabıl atış yapıomuş ve ruslar işini bılır kesınlıkle çok ıyıdır turkıyeye gelırse bende alıcam.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• bu tüfeği üreten şirketin tam ismi nedir acep?

• pazar günü russ yaya mal yolluyacağız inşallah aldırtacağım bende 25 cal

düşünüyorum gelince göreceğiz nasılmış galiba kimsenin fazla bir bilgisi yok.