russ bull pup buldum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pazar günü russ yaya mal yolluyacağız inşallah aldırtacağım bende 25 cal

düşünüyorum gelince göreceğiz nasılmış galiba kimsenin fazla bir bilgisi yok.

.22 getirtin bence, .25 pek pellet bulamazsınız ayrıca sürati vs. düşük olacaktır .22ye göre,
    sonuçta pek kullanışlı olmaz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• evet bende mustafa abinin bir yazısında okumuştum pcp de 25,22 hızlı

olabilir diye onu sülüsyonu sordum 1haftaya gelir dediler.

• Official Post

Belki fazla çeşit bulamayabilirsiniz .25 (6,35mm) ama PCP yada Co2 silahlarda çap büyüdükçe silahın üreteceği enerji de aynı orantıda artar,

• .25 pellet çeşidi sıkıntısında haklısın ama .25 PCP'de .22'ye göre daha hızlı olabilir. g;$i

güçlü olur mutlaka, ama .25'i .22'sinden daha hızlı standart PCP ben görmedim? ve .22'si .177'sinden daha hızlı.

.

ankarateam.png

• Official Post

güçlü olur mutlaka, ama .25'i .22'sinden daha hızlı standart PCP ben görmedim? ve .22'si .177'sinden daha hızlı.

Erdem senin dediğin sadece çap düştükçe hafifleyen pelletden dolayı hız artışıdır,ve hız herşey değildir 800fps namlu çıkışı olan 30grains bir .25 pelletin 100 metredeki koruduğu enerji ve yıkıcılığı,950fps namlu çıkışı olan 16 yada 20grainslik bir .22 pellet sağlayamaz.

Yani bir başka yaklaşımla bu .177 - .22 ve .25 pelletler eşit ağırlıkta olması halinde namlu çıkışı en yüksek olan pellet illaki .25 çapında olan pellet olur.

Öyle değilmidirki av için tasarlanmış .50" 175grains mermi atan PCP silahlarla geyik,bizon,domuz avlanabilmektedir.

• bir başka yaklaşımla bu .177 - .22 ve .25 pelletler eşit ağırlıkta olması halinde namlu çıkışı en yüksek olan pellet illaki .25 çapında olan pellet olur.

Öyle değilmidirki av için tasarlanmış .50" 175grains mermi atan PCP silahlarla geyik,bizon,domuz avlanabilmektedir.

ben zaten güçlü olacağını kabul ediyorum, güçte enerjiyle direk bağlantılı, eşit ağırlıkta dediğiniz doğru olabilir ama normalde kullanılan pelletlerde büyük çaplı pelletler hep daha ağır, dolayısıylada hep daha yavaş, ve dolayısıylada hep daha çok düşme yapıyor. Düştüğü yerdeki etkisini tartışmıyorum.

.

ankarateam.png

• rusyada bir akrabam bu silahı vitrinlerde gördüğünü söyülüyor. sanırım büyük ihtimal getirecek . ozaman istanbula kadar üşenmeden hemen gelirim.bir kaç kişinin elindede görmüş. çalıştırdığı işçilerin elinde. dürbünüyle birlikte ısmarladım alıp getireyim diyor :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Hayırlı olsun.Keşke bir rusta ben bulsam ;tacli#:love:

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kartalcin ().

• Hayırlı olsun.Keşke bir rusta ben bulsam ;tacli# :love:

laleli ,aksaraydaki işyerlerinde olabilir hatta yol kenarlarında da olabilir ama benimki rusyadan geliyor ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• ilker bey scuba tüp değil, pcp gelecek

ama yusuf bu tip bir scubaya hatta dolum aparatına ihtiyaç duyabilir ;şrofls;. ;lol;

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• düşünmek bile istemiyorum kabus gibi ,şimdi monitörü kırıcam ,bu mal yediği kadarda çıkartır #hims#hims#hims

• düşünmek bile istemiyorum kabus gibi ,şimdi monitörü kırıcam ,bu mal yediği kadarda çıkartır #hims #hims #hims

bu resmen obüs yaw .
    ilker bey bunların birde 1.77 cal varmış .daha kibar daha ince ,altın sarısına yakın renkte. bana bunu kartalcin anlatmıştı.onada topkapı tarafında sanayici bir arkadaş anlatmış ;lol;

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• ne bulbupmuş hit konu oldu

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• ne bulbupmuş hit konu oldu

eee yusufum bir topici hortlattık rus bulpupu diye .sende rus dedin yanına :love: işaretini koyunca olur tabi :thumbup:

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Ben daha önce özelliklerini incelemiştim. Parçaları CNC tezgahında gayet düzgün bir şekilde işleniyor. Kaliteli ve yapım amacı göz önüne alındığında bence gayet başarılı (dar alanda manevra yeteneği, ceket altı taşıyabilme ;şrofls;. )

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776