İstanbul Team Neden Yok

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Maalesef İstanbul'da iki yakada oturanları bir araya getirme gibi bir problemde var.H.Sonu erken saatlerde trafik olmaz ama 50-60 km az yol değil tabi.Bi de aman Olimpiyat stadı demeyin bana , GS maçlarını orda oynarken yemin etmiştim oğlumun düğünü olsa Olimpiyat stadında gitmem diye. :)

FİLİNTALAR GRUBU

• o günler tabiki ulaşılamaz bir yer oluyor ama sıradan bir cumartesi özellikle pazar günü kuş uçmaz kervan geçmez önemlısıde yerleşim alanı uzağında olması tabi bir alternatif

FİLİNTALAR GRUBU

• paintball sahası kapandı diye biliyorum ama o bölgede çok alternatif var. Bir tesis istersek yaratabiliriz.

• Az evvel o araziye keşfe gittim bikaç fotograf çektim akşama yüklerim...
    Arazi çok güzel bence alt tarafı dere yatağı. Mekanda 150 metre atış yapılabilir belki kasarsak 230 metre bile çıkar...

Mekan Ümraniye Kazım Karabekir mahallesinde Hemen dibinde hem hal hem de belediye otobüsleri vardı, sanırım son durak veya otobüsler burada park ediyor.
    Ulaşım çok basit Ümraniye Belediyesinin Arkasından Santral den yukarı doğru gidiyoruz şile Oyobanının üzerinden köprüyü geçip sağa dönüyoruz hiç bir yere sapmadan dümdüz 500 metre gidiyoruz arazi tam karşımızda bütün ihtişamıyla duruyo :)

Üsküdar İskeleden bu noktaya 8.5 km YOL TARİFİ

Kadıköy İskeleden bu noktaya 12 km YOL TARİFİ

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Aman yakın cıvarında yerleşim yerleri bulunmasın. Aksi takdirde polis veya jandarmaya muhatap olma konusu çıkabilir ortaya.

S&W 686-6

• ulaşım oldukça kolay görünüyor ama yerleşim alanı içerisinde kalıyor ise meraklı insan çok malum her gören gelecektir birde tabı şikayet olayı da olabilir.

FİLİNTALAR GRUBU

• ulaşım oldukça kolay görünüyor ama yerleşim alanı içerisinde kalıyor ise meraklı insan çok malum her gören gelecektir birde tabı şikayet olayı da olabilir.

Benim başıma geldi de oradan biliyorum Çok ciddi bir durum sözkonusu olmadı ama gene de resmi makamlara (açıklama için de olsa) muhatap olmayı sevmiyorum. Bazıları nazk, bazıları ise anlayışsız veya işgüzar oluyorlar.
    Hobimizi zevk için yaparken meydana gelecek tatsızlıklar keyfimizi kaçırır.

S&W 686-6

• Ben istanbul çekmeköyde oturuyorum. Bulunduğum yer komple orman arazi . Atış için akla hayale gelmeyecek kadar çok alan var. Sonra 10 dk mesafede ömerli barajı var etrafı full tarla bazı bölgeleri kayalık dik arazi. İstanbulda bulabileceğiniz en güzel yerler . Size buralarda rehberlik yapabilirim gelmek isterseniz :D ;rofl.; ;grin;

Mod90 5.5 (Onunla çok mutluyum)

• şu an silahım yok ama 2 hafta içinde alıyorum:)anadolu takımına benide yazın.karabekir mahallesi ulasım için güzel olmasına ramen şehir içi kalıyor ne kadar geniş alanda olsa haraketli ,silahlı ,vede kalabalık olacagımız için insanların ilgisini çekecek ve meraklanıp yanımıza gelecekler rahatımız kacacak.benim düşüncem şile tarafına giderken ömerli işıklarının orada sağlı sollu dümdüz ve etrafı kapalı piknik alanları ve araziler var bu dönemde işleri düşük ve boş olurlar biz bu yerlerin sahipleri ile görüşerek ufak bi ücret karşılıgında kendi poligonumuzu oraya kurabiliriz

• Yaa arkadaşlar forum açılalı neredeyse kaç zaman olacak hala bir buluşamadınız...

İlla 10-15 kişi buluşulmazki canım...

Şimdi bir x semtinde 2 kişi vardır birde y semtinde 3 kişi, Z bölgesine x semtindekiler çok yakındır ama y semtindekiler değillerdir ... yada y semtindekiler gelmeye kalksalar 4 saatte gelemezler malum dediğiniz gibi orası istanbul... Ama bir başka yer y semtindekilere gider orası yakındır falan filan... ( matematik öğretmenim duymasın gene başladın derdi ;şrofls;. matematiğim çok iyi idi lisede falan öğretmenimin açığını yakalamaya çalışırdım ;lol; )

Aklıma musluk ve havuz problemleri geldi... acaip haz alırdım x y z musluk ve havuzlarından... Yaşamımıza renk katıyorlar bakın bir işe yarıyorlar... anıyoruz burada ;lol;

Bizim takımın bir gelenegi vardır 2 kişi bile olsun buluşunulur.. Oda bir takımdır sonuçta... İlla 10-15 kişi buluşacağız diye bir kural yok...

Yoksa cidden tüfekleriniz paslanacak yahu...

Not : Klingonlu yapsan yapsan sen ve bir iki arkadaşınız bu işin üstesinden geleceksiniz... Ha gayret....

• Kimse duyup kızmasınnn fısıldıyorum mustafa abi kulağınaa....

Ankaralı olduğum ve Ankara Team'in en eski üyelerinden biri olduğum için ve bu kadar sık her gün neredeyse buluştuğumuz için kendimle ve Ankara Team'le gurur duyuyorum...

Birde bu kadar kalabalık insanın olduğu koskoca İstanbul'da bu kadar kişinin bu güzel forum sayesinde bir araya gelipte buluşamadıkları için utanıyorum.

Yani 15 milyon insanın içinden 5 kişi bir araya gelemiyor mu? ilginç...

Bunları kulağına söyledim.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Şimdi bir x semtinde 2 kişi vardır birde y semtinde 3 kişi, Z bölgesine x semtindekiler çok yakındır ama y semtindekiler değillerdir ... yada y semtindekiler gelmeye kalksalar 4 saatte gelemezler malum dediğiniz gibi orası istanbul... Ama bir başka yer y semtindekilere gider orası yakındır falan filan... ( matematik öğretmenim duymasın gene başladın derdi ;şrofls;. matematiğim çok iyi idi lisede falan öğretmenimin açığını yakalamaya çalışırdım ;lol; )

Aklıma musluk ve havuz problemleri geldi... acaip haz alırdım x y z musluk ve havuzlarından... Yaşamımıza renk katıyorlar bakın bir işe yarıyorlar... anıyoruz burada ;lol;

Mustafa Abi, ne içtiysen ben de istiyorum.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• o araba kullanacağım diye içmedi ben içtim...

Ankara Team balıkta başlığına bak bi ne içmişim gör.. :wacko:

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Onu gördüm Köksal ama sende bir numara yok. Baksana Mustafa Abiye, kendinden geçmiş gece gece. Buluşmadan girmiş, havuz probleminden çıkmış. ;kihhik,;kihhik,

Webley Raider 10 .22

• sen şimdi esas bombayı birazdan izle.. forumu takip ettt..

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• bu işin merkezi istanbul savaş halinde görmüyormusunuz? her yeri çamurlu pellet yapmışlar. önüne gelen sallıyo bilip bilmeden . giderseniz o taraflara kask giymeyi unutmayın ;,;-

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• İşkembecide buluşma düzenliyeceksiniz sonrada biz bir şey içmedik diyeceksiniz. Yemezler ;şrofls;.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Vallahi ben henüz içmedim... =)

Webley Raider 10 .22