BSA Sweet Series 3-12x40mm AO Duplex Rifle Scope

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Zaten sipariş etmişsin, neyin görüşünü istiyorsun, yakında göreceksin zaten :) Hayırlı olsun...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• hayırlı olsun, kesinlikle dampa ayak ile kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• konuda yazmış olduğum dürbünü sipariş ettim ebaydan stoeger x20 de kullanicağım dürbünü. üstadlardan görüşlerini bekliyorum

http://cgi.ebay.com/New-BSA-Sw…ain_0?hash=item3352cdc0e8

;kffx; Üstad değilim ama, satıcının feedback puanı azcıcık düşük ama, sorun çıkacağını zannetmiyorum. Hayırlı Olsun. Kaliteli görünüyor, dampa ile bu özellikte dürbün uzun süre işini görür.

Güle güle kullan.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Satıcının feedback puanı gayet iyi. Arada bir iki negatif feedback, kümülatif puanı 98-97 seviyesine düşürebiliyor. İşlem sayısı yüksek olduğundan da aksilik yaşanması ve doğal olarak negatif feedback alma ihtimali yükseliyor. Bir problem yaşanacağını hiç sanmıyorum.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• görüşleriniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. bu benim ilk yurtdışı siparişim normalde kargoyla gelen ürünü 2 gün zor bekliyodum kendimi bir nevi sabır testine soktum ;şrofls;.

• valla öyle umuyorum :) gümrük te takılmaz diye düşünoyorum hediye paketi şeklinde gönderttirdim :) ama takılsa bile fiyatı 100 euronun altında olduğu için vergiye tabi olmuyor 2 ytl karşılığında alıyorsun diye biliyorum.Birde bu aldığım fiyata kargo ücreti dahil satıcının bana attığı maile görede 15 ile 30 gün arasinda ürünüm gelirmiş

• Official Post

valla öyle umuyorum :) gümrük te takılmaz diye düşünoyorum hediye paketi şeklinde gönderttirdim :) ama takılsa bile fiyatı 100 euronun altında olduğu için vergiye tabi olmuyor 2 ytl karşılığında alıyorsun diye biliyorum.Birde bu aldığım fiyata kargo ücreti dahil satıcının bana attığı maile görede 15 ile 30 gün arasinda ürünüm gelirmiş

Takılmadan geçerse şanslısınız, aksi halde takılırsa egm den içişleri bakanlığına kadar ciddi bir prosedür sizi bekliyor, yada geri gönderirsiniz, çünkü dürbün yada silahlar özel izne tabii ürünlerdir.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• yorumun için çok teşekkür ederim mustafa abi içime bir kurt düştü şimdi :) inşallah ben o şanslı grubun içindeyimdir :) gümrükte takılsada benim için bir teccübe olacağı kanısındayim çünkü ilerde birçok farklı eşya getittirmek isteyeceğim muhtemelen :) . inşallah burnumdan gelmez

• dürbün sağlim elime ulaştı 7 sinde sipariş vermiştim bugün dürbünüm geldi açıkcası beklediğimden kısa sürede geldi. gümrükte takılmadan geldi çok sükür sadece bir açıp bakmışlar geri kapatmışlar sanırım. iyi forumlar

saygılar.

incelemede bulunmak isterdim ama dürbünlerden hiç anlamam ;$., eğer merak eden arkadaşlar olursa resimlerini ekleyebilirim

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• tabii ki öğrenmek isteriz özelliklerini...yani buradan alacağımız 300-500 TL arası dürbünlerden ne farkı (+,-) özellikleri var. bir de kargo dahil olmak üzere fiyat avantajınız nedir bu üründe. SAYGILAR...

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR

TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR....:

AirArms S410 Tumbhole