Red-Dot çalışmıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar, forumda bulurum umuduyla aradım ama bu konuyu bulamadım.
    3-4 ay önce aldığım Red-Dot ım çalışmıyor daha doğrusu meraklı arkadaşlarımdan birisi açık konumda bırakıp pilini bitirmiş. Sorum şu; pili nerededir? Red-Dot sökülebilen bir aksesuar mıdır? Eğer sökülebilen bir yapısı varsa pili temin etmek mümkün müdür?
    Teşekkürler.

MOD 125 + 3x9x32 + RED DOT + LASER SIGHT +;tuftabV#

• evet, reddotlarda enerji kaynağı olarak pil var. ve değiştirebilirsiniz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Pili muhtemelen cr2032 dir ve saatçilerde bulabilirsiniz.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• red dot un üstündeki büyük kapak açma kapama başlığı,, hatırladığım kadarı ile o tekerin üstünde ince tırtıklı kapak var,sol 2 parmağınız ile altdan tutun,sağ 2 parmağınız ile de o tırtıklı kapağı çevir,kapak açılacaktır,

• red dot un üstündeki büyük kapak açma kapama başlığı,, hatırladığım kadarı ile o tekerin üstünde ince tırtıklı kapak var,sol 2 parmağınız ile altdan tutun,sağ 2 parmağınız ile de o tırtıklı kapağı çevir,kapak açılacaktır,

Kadir abi, aynı pil bitme durumu bana da olmuştu açık unutmuştum. öyle 4 parmakla çıkabilecek birşey değildi benimki. 2 tane penseyle bikaç dakika uğraştıktan ve onlarca derin çizikten sonra açabilmiştim o kapağı. Optima 1x40 red dot idi. :) Çizikleri gördükçe artık açık unutmuyorum :)

• acele etmeyeceksin ;kihhik,sökülmüyor diye hemen anahtar takımına sarılma ;kihhik, üst kapağı sökmüye çalıştın parmağın mı acıdı ;şrofls;. hemen bir bez parçasın dan yardım al ;şrofls;. benim red dot da optima :whistling: