AA S410 SL XTRA FAC KAVUŞTUM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, duyuru sonrası önsiparişle satın aldığım AA S410'a kavuşmuş bulunmaktayım.Mustafa Bey öğlen saatlerinde arayarak silahların gümrükten çekildiğini ve istersem öğlenden sonra gelip alabileceğimi söyleyince işi gücü bırakıp gittim.1.sipariş veren kişi olarak teslim almada da 1.olmuş oldum böylece.Gerçekten almayı çok istediğim bir silahtı ve aldığım için mutluyum.Zagor'un 40 yıl önce çıkan sayılarımı tamamladığım zamanki kadar heyacan yarattı.
    Önsiparişte ceviz sağ el kundak sipariş etmiştim ama Thumbhole kundağı elime alınca ele mükemmel oturduğunu ve kaynak yapmanın çok daha kolay olduğu farkedince tercihimi parmak delikli modelden yana kullandım.Mustafa Bey'de zaten nispeten sınırlı sayıda gelen Thumbhole modellerden istediğimi seçebileceğimi söyleyince beğendiğimi aldım.Klasik S kundak'la Thumbhole arasındaki görüntü farkı tamamen kişinin zevkine bağlıdır ona birşey diyemem ama benim gibi tereddütde olanlar varsa ergonomi olarak Thumbhole benim çok hoşuma gitti.
    [Resim Engellendi: http://s11.directupload.net/images/091125/temp/uv7lnpa6.jpg] [Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/091125/temp/yayyv2hf.jpg] [Resim Engellendi: http://s11.directupload.net/images/091125/temp/zugupyeo.jpg][Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/091125/temp/b4lt94mz.jpg]

Şimdi bu gece ilk iş kudağı söküp ahşap koruma için kullanılan pasta ile kundağın koruma uygulamasını yapmak.Bu bence çok önemli , özellikle rutubet vs gibi etkenlerin ahşabın ömrünü kısaltmasını istemiyorum.Ben Yatagun'dan aşağıdaki ürünü aldım.
    https://www.yatagun.com.tr/det…n_Antik_Wachs=&ID=967

[Resim Engellendi: https://www.yatagun.com.tr/XD6N3Y5I6K4V2Z5A1Q0T1Z.jpg]

Şimdilik bu kadar ileride hız , isabet vs gibi deneyimlerimi de paylaşırım.

FİLİNTALAR GRUBU

• tüfeginiz hayırlı olsun istanbulda olmanızın avantajı hemen gidip aldınız benımkıde Allah izin verirse yarın elımde olucak. kazasız belasız atıslar dilerim.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Güle güle kullanmanı dilerim. :thumbup:

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• güle güle kullanın, isabetli atışlar. Çok şık bir kundak seçmişsiniz ;d; sizin telkininiz ile bende Thumbhole kundağa geçtim, sağolun tekrar.

bu arada üzerindeki dürbün ne marka/model?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• İyi günlerde kullanın :thumbup:

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• güle ğüle kullanın sayın impo bey kazasız isabetli atışlar dilerim ;d; darısı benim benim gibi pcp si olmayanlara

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.

Alıntı

RaptorX tarafından
    güle güle kullanın, isabetli atışlar. Çok şık bir kundak seçmişsiniz sizin telkininiz ile bende Thumbhole kundağa geçtim, sağolun tekrar.

Teşekkürler.İnanın dediğim gibi göz zevkine bir yorum yapamam , resimlerde baktığımda standart kundak banada daha güzel gözükmüştü ama ele alınca Thubhole çok ergonomik.Bir de altın rengi tetik çok hoş.
    Dürbün yandan paralax'lı bir model denemek için Ebay'dan aldığım "Rambo" 6,5-26x52 çin malı bir dürbün.Teknik verileri BSA'nın 32 büyütme modeline göre daha iyi görünmüştü bulunsun diye almıştım.Bir kez Discovery'de kullandım ama o tüfeğe çok büyük ve ağır gelmişti.Ama şimdilik büyük ihtimalle BSA 36 sabit büyütmeli bir dürbünüm var onu kullanırım.Bu dürbün biraz daha yakışıklı diye resim çekerken bunu taktım.

Bu arada özellikle gümrük işlemlerini kısa sürede halledip bayram öncesi silahları bize yetiştiren Kadir Erkut Bey ve tüm Yatagun ekibine teşekkürler.

FİLİNTALAR GRUBU

• Bu arada rahat duramadım 2 şarjör hız ölçümü yaptım.
    190-195 bar arası basınç vardı.Tam güç.16 grain Fx pelet.Combro Mk4 crono.Ev içi oda ışığında.Değerler şöyle:

928-923-928-923-926-922-925-927-927-931
    929-934-925-933-933-928-923-927-927-923

20 atış sonrası kalan basınç 155-160 bar gibi.Beklediğimin çok üstünde bir istikrar var.Çok sevindim.
    Şarjörü yüklemek çok kolay.Sidelever mükemmel çalışıyor.Tetik benim Disco'dan sonra zaten benim için harika.

FİLİNTALAR GRUBU

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun.kazasız belasız kullanmanız nasip olsun.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Yeni silahınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız atışlar ........ ;avci;

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Hayırlı olsun. Kazasız ve isabetli atışlar dilerim.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Bu arada rahat duramadım 2 şarjör hız ölçümü yaptım.
    190-195 bar arası basınç vardı.Tam güç.16 grain Fx pelet.Combro Mk4 crono.Ev içi oda ışığında.Değerler şöyle:

928-923-928-923-926-922-925-927-927-931
    929-934-925-933-933-928-923-927-927-923

20 atış sonrası kalan basınç 155-160 bar gibi.Beklediğimin çok üstünde bir istikrar var.Çok sevindim.
    Şarjörü yüklemek çok kolay.Sidelever mükemmel çalışıyor.Tetik benim Disco'dan sonra zaten benim için harika.

hızlar gerçekten çok istikrarlı, tekrar hayırlı olsun. silahın ses düzeyi nasıl ?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun. Kazasız ve isabetli atışlar dilerim. :D

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• abi bu ne hız yaa biz bekliyoz valla bakalaım yarını istanbuldamı otursaydık naapsaydık dimi hakan abi ;şrofls;.

Hw 97k

• olabilirdi murat bu tüfek için memleket degistirilirdi ;şrofls;.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Evet sesten bahsetmeyi unutmuşum.Kendinden susturuculu ceket namlu çok sessiz.Benim odanın kapısını kapatıp atış yaptım , eşim salondan belli belirsiz duymuş.Ev içi atışa müsait bence.Tabi önce güvenlik.

FİLİNTALAR GRUBU