EVANİX AR6 SİPARİŞİNİ VERDİM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkeze selamlar bugün itibarı ile evanix ar6 siparişini vermiş bulunuyorum ürün elime geçtiğinde resimlerini ekleyeceğim

evanix ar6 sahibi arkadaşlar bilgi paylaşımı yaparsak hepimiz bilgi sahibi oluruz saygılar...

• Akın Bey bir AR6 kullanıcısı olarak önce ben hayırlı olsun demek istedim. Allah kazasız belasız, eğlenceli atışlar nasip etsin.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim
    ar6 konusunda elimden geldiğince yardımcı olurum

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• siteye yeni üye olan birisi olarak ilk mesaj yazmamda bu kadar ilgili ve alakalı arkadaşların olması beni gerçekten çok mutlu etti... ;d;

• hayırlı uğurlu olsun,kazasız-belasız atışlar :)

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Allah kaza bela vermesın hayırlı olsun insallah.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin, güle güle kullanın.
    Bende AR6 kullanıyorum. Gerçekten çok güçlü bi tüfek.

Ufak bi tavsiyede bulunayım. Bu tüfek ağır peletlerde daha başarılı. 28-32 grain arası peletlerde daha başarılı.

• hayırlı olsun bende ar6 lıyım

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• sayın ogen tavsiye için teşekkürler 28-32 grain arası peletlerde daha başarılı derken düşük grain peletlerde sapma falanmı oluyor acaba... ?(

• Güle güle kullanın.Hayırlı olsun.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. g;$i

• 2 gün oldu benim tüfekden ses seda yok sipariş verirken telefonda teyit almama karşın tekrar aramamda bana verilen cevap ithalatçı firmadan bekliyoruz oldu o zaman neden ürünler için hemen al butonu koyarlar anlamış değilim gerçekten benim için çok üzücü bir durum insanda ne heves kalıyor nede şevk

• bence bunun için sıkıntı edinmeyin, geç olsun güç olmasın. en önemlisi hayırlısı olsun :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 2 gün oldu benim tüfekden ses seda yok sipariş verirken telefonda teyit almama karşın tekrar aramamda bana verilen cevap ithalatçı firmadan bekliyoruz oldu o zaman neden ürünler için hemen al butonu koyarlar anlamış değilim gerçekten benim için çok üzücü bir durum insanda ne heves kalıyor nede şevk

aynı sorunu bende yasadım teyıt almama ragmen bugun 7. gun hala cıkmadı tufegım:( sanırım aynı firmanın magdurlarıyız...