ewanıx s10

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güzel atışlar yapmışsın. Eğer bu tüfek yanlış hatırlamıyorsam şarjörleri biraz dar delinmişti, pelletlerin eteklerini daha şarjördeyken sıyırıyordu. O problemi halledersen daha iyi atar gibime geliyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• teşekkür ederim.şarjörün dar olduğu fikrine katılıyorum,zira pelet yükleme esnasında biraz zorlama gerekiyor

• ""

Ellerine sağlık abi. Güzel iş çıkarmışsın

teşekkürler turan kardeş,kaliteli bir dürbün ve ciddi anlamda bir çalışma ile daha iyilerini birlikte yapacağız inşallah :)

• elinize sağlık.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ""

teşekkürler turan kardeş,kaliteli bir dürbün ve ciddi anlamda bir çalışma ile daha iyilerini birlikte yapacağız inşallah :)

İnşallah abi :thumbup:

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Ben de cok merak ediyorum. 100+ bekliyoruz.

Tebrikler...

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Ben de cok merak ediyorum. 100+ bekliyoruz

teşekkürler bülent bey,bende en az sizin kadar merak ediyorum,en kısa zamanda 100+grup çalışması yapıp sonuçları görmek istiyorum ;şrofls;.

• Abi ellerine sağlık çok güzel atışlar. Acaba tüfekte regülatör varmı çok merak ediyorum..._?
    Ayrıca 100 m atışlarını bende şimdiden merakla bekliyorum.....başarıların devamını dilerim..... ;d;;d;

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Abi ellerine sağlık çok güzel atışlar. Acaba tüfekte regülatör varmı çok merak ediyorum..._?
    Ayrıca 100 m atışlarını bende şimdiden merakla bekliyorum.....başarıların devamını dilerim

teşekkür ederim kardeşim,tüfeğimde regülatör yok,aslında olmasını istiyorum ama regülatör işi yapan arkadaş varmı bilmiyorum

• Benim Evanix S10 Blizzard sidelever regülatörlü, 140 bar ayarlı ortalama 900 fps ile 60 atış yapabiliyor...

AT 44 Long LW Bullpup + Reg
    Gamo Extreme 4.5
    Walther CP 99 & CP 99 Compact

• Benim Evanix S10 Blizzard sidelever regülatörlü, 140 bar ayarlı ortalama 900 fps ile 60 atış yapabiliyor...

performansindan memnunmusunuz, grupman denedinizmi? reg lu s10 lar satislarda ilk siralari cekiyormus siz ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda?

• Ortalama 900 fps ile 60 atış ( 16 grain JSB ) bu fiyattaki bir PCP için bence çok iyi bir performans. Tüfeği kış döneminde aldım gerek hava şartları gerekse benim şartlarım nedeniyle uzun mesafe çalışmalarım olmadı. Ama sitedeki Uğur ve M. Ender arkadaşlarla yaptığımız buluşmalarda 25 m de tek delik, 50 m hedef (gurupman değil) çalışmalarında mükemmel sonuçlar verdi. Satış istatistiği yapmadım ama Air Arms S410 Xtra fac veya Daystate Air Ranger için ben de satabilirim. Satanlar AT 44 mü alıyormuş yoksa ;lol;

Gamo Extreme 4.5

• Ortalama 900 fps ile 60 atış ( 16 grain JSB ) bu fiyattaki bir PCP için bence çok iyi bir performans. Tüfeği kış döneminde aldım gerek hava şartları gerekse benim şartlarım nedeniyle uzun mesafe çalışmalarım olmadı. Ama sitedeki Uğur ve M. Ender arkadaşlarla yaptığımız buluşmalarda 25 m de tek delik, 50 m hedef (gurupman değil) çalışmalarında mükemmel sonuçlar verdi. Satış istatistiği yapmadım ama Air Arms S410 Xtra fac veya Daystate Air Ranger için ben de satabilirim. Satanlar AT 44 mü alıyormuş yoksa ;lol;

vayyy Abi Airranger ve AA S410 ölemi... yakışır vala , satarken regületörü sökelim benim tüfek aktaralım bende kalsın...:):) #hims#hims

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• vayyy Abi Airranger ve AA S410 ölemi... yakışır vala , satarken regületörü sökelim benim tüfek aktaralım bende kalsın...:):) #hims #hims

Benim tüfeği sana veririm, sendekini satarız :thumbup: Bu arada Air ranger'in 60 atışlık hız değerlerini görünce ondan da vazgeçtim, çok düşme yapmış, benim regülatörlü Eva daha iyi gibi geldi :thumbup:

Gamo Extreme 4.5

• Selçuk abi 25mt tek delik sıradan bir dürbünle yaptın, mercek çapı küçük, ucuz denilecek bir dürbündü. şimdi yeni aldığın dürbünle bence 50mt de tek delik yapmaman içten bile değil. Evanix'e regületör çok iyi uyum sağlamış.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• Benim tüfeği sana veririm, sendekini satarız :thumbup: Bu arada Air ranger'in 60 atışlık hız değerlerini görünce ondan da vazgeçtim, çok düşme yapmış, benim regülatörlü Eva daha iyi gibi geldi :thumbup:

evt abi bende gördüm o hız değerlerini hiç hoşuma gitmedi ....
    sorun değil benimkini satarık seninkini ben alırım uyar bene ..:)