AirArms S410 SL XTRA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün itibariyle 2 adet AirArms S410 SL XTRA 1050 fps siparişimizi antalya,dan turgay arkadaşımızla beraber geçtik dört gözle kargo yolunu gözlüyoruz.

mustafa abi şu uçak kargo sistemine geçilebilirmi acaba ;kihhik, 1 saatte ürünleri alsak

• Hayırlı olsun isabetli atışlar

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Official Post

Bugün itibariyle 2 adet AirArms S410 SL XTRA 1050 fps siparişimizi antalya,dan turgay arkadaşımızla beraber geçtik dört gözle kargo yolunu gözlüyoruz.

mustafa abi şu uçak kargo sistemine geçilebilirmi acaba ;kihhik, 1 saatte ürünleri alsak

Lafı bile olmaz ;kihhik,

Tekrar hayırlı olsun. g;$i

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• garibanligin gözü kör olsun ;şrofls;. nerde o günler ;şrofls;. fx glad ile arzularimi bir gerceklestireyim,sonra bakariz ;keyf;

• hepinize hayırlı olsun
    Mustafa bey yaza şenol e revo.yu şimdiden ayır.

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• sağol raptorx size birşey danışabilirmiyim şu anda gladiator üzerinde kullandığım 8-32x56 walther dürbünle çantaya girmiyor onu gelecek olan airarmsa takıcam peki gladiatora nasıl bir dürbün almam gerekir çantasına girmesi için

• sağol raptorx size birşey danışabilirmiyim şu anda gladiator üzerinde kullandığım 8-32x56 walther dürbünle çantaya girmiyor onu gelecek olan airarmsa takıcam peki gladiatora nasıl bir dürbün almam gerekir çantasına girmesi için

olması lazım, ben 10-50x60 nikko üzerinde sunshadei varken bile sığdırabildim

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• wlther dürbünün paralax çarkı şarjörün sökülüp takılmasına engel olmaz mı? yada çark sökülüp takılıyor mu?

Air Arms S410 SL XTRA Ambi Deluxe .22 40FT/LBS & Gamo 4-16x50 MD
    Benjamin Marauder Pistol .22 & Nikko Stirling NRD25 Red Dot

• engel olup olmayacağını şu anda bilemiyorum gelince anlıyacağım olmassa çarkı iptal edicem bence çokta gerekli bişey değil boşa ağırlık

• benim 10,40x50 zos dürbün sigmiyor fx cantasina,clik basliklar ve cevresi nikko ya göre daha kalin ve uzun :wacko:

• evet kadir benim walther dürbününde başlıkları uzun ondan olsa gerek